Odpowiedz na ten temat

usuwanie tkanki tłuszczowej kriolipoliza?

• Myszki11 2017.06.12 [13:00]
    W Nowym Sączu kriolipoliza lipocryo jest w Klinice Vici Clinic. Ja tam byłam m.in. na laserze, z krio nie korzystałam, ale słyszałam od babek, że przynosi widoczny efekt około miesiący po zabiegu i są bardzo zadowole. Do tego mają promocję 50 % na pierwszy zabieg.
  • medycyna estetyczna Chrzanów 2017.08.03 [11:05]
    W chrznowie w salonie roza http://www.salonroza.pl/ można to zrobic, podbno efekt jest bardzo dobry, trzeba tylko poczekać ponad miesiąc
  • gość 2017.08.09 [22:50]
  • gość 2017.10.01 [21:36]
    Ale nie po Krolipolizie... to byla operacja.
  • Renia175 2017.11.14 [14:30]
    Ja robie na przemian Kriolipolize z lipoliza iniekcyjną na wew strone ud i jest juz super efekt po czterech zabiegach. Zabiegi robie w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic bo robilam juz u nich zabiegi na twarz a o tych metodach oschudzania dowiedzialam sie na miejscu. Polecam choc po iniekcji sie troche puchnie... usmiech.gif
  • milena963 2017.11.15 [15:00]
    zamiast usuwania albo odsysania to polecam RUSZYĆ TYŁEK Z KANAPY I ZACZĄĆ ĆWICZYĆ!! Wtedy uda przestaną być monstrualne.. tak przypuszczam, a jak nie w wyniku samych ćwiczeń to można się wspomóc iqgreen dla lepszego i trwalszego efektu, bez ingerowania i rekonwqlescencji a do tego z wielkim zapasem endorfin które się wytwarzają przy aktyuwności fizycznej
  • VelvetR 2017.11.19 [10:25]
    Wypróbujcie koniecznie kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Chodziłam na zabiegi do Pani Gosi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Już po jednym zabiegu zobaczycie bardzo dużą różnicę.
  • AgatkovaPajerska 2017.11.20 [14:51]
    Na modelowanie sylwetki to najlepsza endermologia LPG, ktora regeneruje tkanki tluszczowe. Wiecej o niej i o innych zabiegach tu:
    https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/mode lowanie-sylwetki/
  • kasiula_240 2017.11.22 [09:55]
    Ja za 2 tyg robię zabieg kriolipolizy na bryczesy. Okropny tłuszcz pod pośladkami przez który mało która bielizna dobrze leży. Dodam, że dzięki ćwiczeniom wyszczuplałam wszędzie poza tym miejscem. Oby mi to pomogło
  • Beata232 2017.11.24 [17:00]
    Jeśli chciałybyście trwale i szybko zredukować swój tłuszcz polecam kriolipolize w Vici Clinic w Krakowie - to tylko 45 minut i 99 zł, a efekty naprawdę są niesamowite. Po prostu wychodzisz parę kilo lżejsza. usmiech.gif Ja jestem z mojej decyzji bardzo zadowolona.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...