Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagorakisowa

usuwanie zmarszczek w Sosnowcu. Jakie salony?

Polecane posty

Gość zagorakisowa

Mam 50 lat i zmarszczki mimiczne, które chciałabym zlikwidować. Czy może mi ktoś polecić jakieś dobre salony medycyny estetycznej w Sosnowcu lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owiń się w śliski kocyk, jak przywalisz o próg wszystko się naprostuje. Polecam, prosto z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem z sosnowca i powiem tak korzystałam z usług dwóch salonów w sosnowcu jeden na Modrzejowskiej drugi na Piłsudskiego mezoterapia igłowa i usuwanie zmarszczek wargowo nosowych efekt 2 miesiące potem wszystko wróciło do stany pierwotnego.Szkoda wydawać kasy na usługi u kosmetyczki taki zabieg tylko w gabinecie medycyny estetycznej. Ktoś tu powiedział że kosmetyczki mogą robić takie zabiegi ale mają inne środki po prostu słabe ,szybciej się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasania
Sprawdź www.karolinamartin.pl jak dla mnie najlepszy gabinet kosmetologii w mieście. Pozbywałam się zmarszczek i cieni pod oczy u nich. Geniusze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sosnowcu to szczerze mówiąc nie słyszałam. Może popytaj się na jakimś regionalnym forum? : ) Ja znam jeden w Trójmieście, bardzo dobry, sama byłam tam na usuwaniu zmarszczek laserem Emerge i jestem bardzo zadowolona z efektów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×