Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania1977

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość ania1977

witam czy może mi ktoś napisać adres dobrej kliniki w Warszawie która zajmuje się usuwaniem znamion laserowo,czy dr Ambroziak z estederm jest może dobry proszę o namiary dobrej kliniki będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
hej ja polecam centrum malia, ja tam usuwałam znamię średniej wielkości laserem CO2. o dr Ambroziak nie słyszałem, bo generalnie się nie znam na zabiegach i w ogóle, w końcu jestem facetem :P a ta klinike w ktorej usuwalem znamie polecila mi moja dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
usuwaŁEM!!! jezu, nie wiem czu napisalem usuwalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu usuwalam. ale nie polecam Ci usuwania laserowego - wtedy nie ma mozliwosci zrobienia badania histopatoligicznego tego, co usuneli. lepiej niech wytna Ci to i zbadaja - ja tak usunelam 8 pieprzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahah
dobry jestes :P usuwalam hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do mogę polecić a napisz mi czy nie pozostał ci duży ślad po laserowym usunięciu znamienia czy w tej klinice malia ładnie usuwają pieprzyki i kto ci usuwał dr Maria sowa czy Marek sowa proszę odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
nie podszywam sie za laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
Ładnie pięknie jest wszystko cacy, nie pozostał duży ślad :) Szczerze... nie pamiętam nazwiska lekarza, ale jak bardzo chcesz to się zapytam dziewczyny, ona chyba powinna pamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwamalpaaaa
lekarz polecił usunąc znamie laserowo? dziwne. normalna procedura jest taka, że się wycina znamię z odpowiednim marginesem a następnie się je wysyła na badanie histopatologiczne. po usunięciu laserowym nie ma możliwości sprawdzenia czy nie było groźnych zmian w tym znamieniu. ja miałam usuwane przedwczoraj, teraz czekam na wyniki badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do mogę polecić jak byś mi mógł odpisać jaki to lekarz to będę wdzięczna a ile za ten zabieg zapłaciłeś i ile czasu trwał długo ?i nie pozostała ci dziurka w skórze ładnie się wygoiło?i czy dawno usuwałeś?jak możesz to odpisz z góry dziękuję.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
DO MOGĘ POLECIĆ CZY MOŻESZ MI ODPISAĆ NA MOJE PYTANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
hej, spokojnie, nie krzycz :) Sorry, nie mogłem odpowiedziec, nie miałem dostepu do netu... Ale za to przygotowałem się do odpowiedzi :) leniwa - Po zbadaniu pacjenta lekarz decyduje, czy wyciąć.. U mnie było robione laserem i dobrze, bo tak wolałem... Aniu, lekarz, który mi usuwał znamie to dr Łukasz Preibisz. Ja zapłaciłem 350zł, ale w cenniku jest napisane, że ceny od 250 do 600 zł - to zależy na pewno od wielkości itp. U mnie zadnej dziurki nie ma, ładnie się zagoiło własciwie tego nie widać. Dosyc dawno już miałem ten zabieg. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też usuwałam znamiona laserem
owszem gdy znamię budzi wątpliwości lepiej usnąć je chirurgicznie, no ale wtedy jest ryzyko dużej blizny jesli masz wątpliwosci idż najpierw do onkologa niech obejrzy znamię dermatoskopem, zazwyczaj groźne są znamiona duże, większe niż półcentymetrowe, te małe, pieprzyki to zazwyczaj zwykłe znamiona barwnikowe, powierzchniowe, nie ma konieczności usuwania ich chirurgicznie po usunięciu laserem zostaje jeśniejszy ślad, ewentualnie mała biała blizenka którą łatwo zatuszować korektorem czy fluidem najważniejsze by po zabiegu przedwcześnie nie oderwać strupka bo to może spowodować powstanie większej blizny czy przebarwienia strupek musi odpaść samoistnie, niech nie korci Cię by mu w tym pomagać, nie trap, nie trzyj go no i po zabiegu dobrze przez przyjajmniej miesiąc, półtora unikać opalania, jesli znamię było na twarzy konieczny jest krem z wysokim filtrem, przynajmniej 50, codziennie, nawet gdy pozornie nie ma zbyt słonecznej pogody jeśli świeża blizna opali się, zostanie ciemniejszy ślad który potem trudno rozjaśnić usunełam laserem pewnie z 200 małych znamion (taka skóra niestety, ciągle wychodzą nowe) najstarsze były usuwane w 2005 roku więc jeśli miałyby zezłośliwieć pod wpływem lasera....nie pisałabym już na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do mogę polecić Witam dzięki że mi odpisałeś przepraszam że aż tyle pytań ci naraz zadałam nawet nie pomyślałam ale taraz jestem spokojna i mogę się spokojnie zapisać na wizytę na usunięcie .Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
Nie ma sprawy, zawsze chetny do pomocy :) rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jakieś sprawdzone miejsce w Gdańsku, możecie kogoś polecić? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata usuwał sobie pieprzyk z twarzy był duży, powiększał się i zaczął mu przeszkadzać. Na zabieg zdecydował się w tej klinice: http://www.drpernak.pl/ jest bardzo zadowolony z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina887
Znamiona nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale również mogą okazać się niebezpieczne. Warto je regularnie kontrolować. Jeśli lekarz zdecyduje o ich usunięciu, to warto zgłosić się do nich http://wilmed.pl/uslugi/chirurgia-onkologiczna/usuwanie-zmian-nowotworowych-skory/ . Mają bowiem doświadczenie w takich zabiegach i zajmują się leczeniem nowotworów skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczególnie tym osobom które występują przed kamerami - swoimi, i wrzucaja filmiki do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek399
Jestem mężczyzną, ale moje znamiona sprawiały mi wiele kłopotu. Chciałem się ich pozbyć, po konsultacji z dermatologiem udałem się do kliniki SCM estetic w moim rodzinnym Krakowie. Zaproponowano mi laser CO2 smaxel i na szczęście moje znamiona zniknęły. Wszystko trwało bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×