Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilinka123

voluma

Polecane posty

Gość lilinka123

poradżcie proszę co robić........... Wczoraj poddałam się zabiegowi wypełnienia policzków Volumą Dzisiaj rozbolał mnie ząb który powinnam była już dawno usunąć. Czy znieczulenie dentystyczne może wpłynąć na podany wypełniacz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela_N
moim zdaniem nie, bo jeśli masz do usunięcia ząb na górze tostomatolog może Ci zrobić znieczulenie okołokieszonkowe czy jak to się tam nazywa- niedawno miałam usuwaną ósemkę i tak właśnie wokół zębodołu mnie znieczulała dentystyka a nie wysoko w podniebienie czy dziąsła napisz jak voluma? Jesteś zadowolona? Gdzie Ci podali wypełniacz w policzki czy niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka123
mam wypełnione policzki i na razie jest super tylko trochę się pomieszało przez ten ząb. Boję się że tyle kasy wywaliłam na darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka123
Proszę piszcie wszystko co wiecie o zaleceniach po takim zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilinka, a nie możesz po prostu zadzwonić to swojego lekarza, który robił Ci volumę? I zapytać czy zabieg zęba nie będzie miał wpływu na efekt? skoro wywaliłaś tyle kasy na zabieg, to przecież masz prawo zadawać pytania, prawda? Ja sama się zastanawiam voluma czy bruzdy nosowo-wargowe i sama już nie wiem co lepiej. Boję się jak będę wyglądać następnego dnia po zabiegu a muszę pójść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka123
Ja też bałam się że będę wygladała nie ciekawie tym bardziej że mam cerę skłonną do pękania naczyń kwionośnych. Ale dzisiaj wyglądam zupełnie normalnie. Byłam w pracy wszyscy mi mówili że wyglądam na wypoczętą tak jakoś ładniej. Po wkłuciach nie ma Sladu. Jestem zadowolona tym bardziej że efekt jest widoczny od razu. Pozdrawiam i nic się nie bój znajdź dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala668
lilinka123 gdzie robiłas zabieg? czy wstrzykują głeboko? bardzo boli? mam termin ale sietroche boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jber
W tym tygodniu idę na surgiderm (zmarszczki okołonosowe) i jak czytam różne fora, to zaczynam się bac. Domyślam się, że bardzo dużo zależy od lekarza, który wykonuje zabieg. Jestem umówiona w gabinecie Bella na ul. Pięknej 20 w Warszawie, czy może któraś z Was robiła podobny zabieg w tym gabinecie? Proszę też ewentualnie o namiary na dobrych lekarzy w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×