Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziutka73

wałeczki na twarzy- POMOCY!

Polecane posty

Od kilku miesiecy obserwuje na swojej twarzy niepokojące zjawisko... Mam niewielkie bruzdy nosowo wargowe, ale to nie one stanowią problem.Otóż równolegle nad bruzdami zrobiły mi sie takie wałeczki- biegną spod oczu od nasady nosa, nad bruzdami i nikną w centrum policzka... Nie wiem co to jest, wygląda koszmarnie! Rano jest to mało widoczne, ale już po południu i wieczorem- okropność!!! Przez te wypukłości pogłębiają mi sie bruzdy i oczy są jakby zapadniete i podkrążone... Czy ktoś z Was wie, co to może być i jak z tym walczyć??? Pomóżcie proszę, bo już patrzeć na siebie nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jakieś
masaże by pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to mogą być skutki zatrzymania wody w organizmie? Czy to raczej tłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz raczej
Możesz spróbować takiego zabiegu na twarz Angel II- to mogłoby wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za zabieg, nic o nim nie słyszałam... Czy ktos mógłby mnie oświecić, na czym on polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel II
Wejdź na stronę Royal Vital ( W-wa) i przeczytaj o tym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wstępną konsultację z dr. Osadowską... Czy ktos ma jakąś opinię na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę temat, bo zależy mi na Waszej opini... Czy ktos z Was "robił" cos u p. dr. Osadowskiej ( Poznań i Szczecin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie slyszalam dobrych opini
na temat dr osadowskiej, ale sama nigdy nie robilam nic u niej, czytalam tylko na internecie, ze byly osoby niezadowolone. a moze to po prostu nadmiar tluszczu na twojej twarzy, przytylas ostantnio?? lipoliza moglaby pomoc, zwlaszcza laserowa bo ona dodatkowo ujedrnia skore.... poczytaj tamten watek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c33223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najśmieszniejsze jest to, ze p. dr zasugerowała, ze mam ... zanik tłuszczu w okolicach oczodołów i stad taki wygląd... Rozczarowała mnie ta wstepną diagnoza, bo znam siebie i sama chyba lepiej zauważam, co mi ubyło, a co przybyło :-P Dlatego pytam, bo sie troche zraziłam... Czułam sie jakby na siłę naciagała mnie na drogi zabieg ( wypełnianie dołów pod oczami kwasem hialuronowym- koszt... 2000...), który nie jest meritum sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wyczytałam o fantastycznej metodzie osysania tłuszczu- Smart Lipo... Czy to też mozna robić na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×