Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie smiala

wargi sromowe

Polecane posty

Gość nie smiala

duze wargi sromowe sa ble??? dziewczyny czy wy tez macie takie problemy? bo na innych forah dziewczyny pisza ze chca sobe zrobic operacje pomniejszajaca i nie wiem co o tzm mzslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghtrhrf
a jakie to są duże, a jakie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duże.. to takie co wystają na około 5cm i więcej.. a 4 to też sporo.. normalne to takie, że wogle nie wystają ;) Wiele kobiet uważa, że długie wargi sromowe przeszkodzają im w zyciu seksualnym :P A niektóre za to piszą, że to atut i facetom sie podobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
no troche tak wystaja ale czemu maja przeszkadzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
starałyscie sie je chowac palcami do srodka??? bo jezeli bardzo duzo nie wystaja to mozna prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem, że mi sie osobiście moje wargi nie podobają.. nie są duże, ale.. prawa część jest ok.. a za to lewa wystaje na cm. I to jest takie nierówne. Ja chowam tą wystającą cześć.. bo jak tego nie zrobie to poprostu mi jest niewygodnie. Jeżeli tobie to nie przeszkadza to możesz mieć duże.. naprawdę wiele osób takie ma. A niektórym facetom naprawde to się podoba :P Oni uważają, że tym więcej tym lepiej (chodzi im oczywiście o wargi sromowe) A jeżeli jakis naprawdę by cię kochał to co to za różnica jakie masz ? :P Możeee kiedys poprawie sobie chirurgicznie wargi.. ale nie wiem, czy dam rade wogle z czyms takim pójśc do chirurga :P Niby słyszą to prawie na co dzień.. ale dla mnie to zbyt krępujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
do kathrein. sluchaj nie rub sobie operacji bo nie warto faceci nie zwracaja uwagi na to czy sa równe albo czy wystaja no chyba ze wystaja ze środka na wiecej niz 2-3 cm zalezy od hlopaka ale sa tacy co lubia duze tak samo z penisami :P sa dóze male nie do konca proste itp... facet patrzy na to ze mu ufasz chociasz nie karzdy;) sa na swiecie dupki ;( i przez nich czasem dziewczyny sie zrazaja. a wogle to skrucanie warg sromowych jest ryzykowne podobno, bo mozna uszkodzic jakis nerw i co chciala bys nigdy wiecej nie miec orgazmu??? masakra orgazm jest ciudowny a szczegulnie dla dziewczyny.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
kathrein odpisz na moje wiadomosci prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by mi taki chirurg uszkodził nerw to odszkodowanie migiem by do mnie przysłał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
tak ale wtedy morzesz sie porzegnac z orgazmem ;( no nie? a bez niego to praktycznie sex jest bez sensu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
prosze pisz codziennie :* jak mozesz dobrze? bylo by fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm.. no ok :) Postaram się tu codziennie coś napisać. Całe szczęście, że taki wypadek jak uszkodzenie nerwa zdarza sie rzadako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
to cie niezniechecilo??? nadal chciala bys zrobic sobie operacje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeżeli kiedyś tam zrobię sobie tą operacje to po pierwsze będe musiała miec na to kase.. po drugie jak pozbęde się wazniejszych problemów i po trzecie jak wogle będe miała na to ochotę ;) Narazie tego nie zrobię.. i przez kilka następnych lat też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
to dobrze :) nie rub tej operacji. bo bardzo dlugo sie nie goi ;( moja znajoma sobie zrobila i 3 - 4 miesiace po operacji nadal ;( jej sie nie zagoilo i ja boli caly ;( czas. i o sexie nawet nie ma mowy:( ile ty wogle masz lat ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? To co mam pod bielizną to moja sprawa, a jeżeli jakiemuś chłopakowi to sie nie podoba to niech spada ;) Mam 22 latek :D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
a ja 23, umawiamy się na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiala
czesc to ja prawdziwa niesmiala ktos sie podal za mnie to pewnie jakis facet bo tak pisane ze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bo najpierw kochasz..
nie smiala-- ty sie lepiej zajmij lekturą słownika ortograficznego a nie wielkością warg sromowych, żenada czytać twoje wypociny :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×