Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 22 lata i wielkie żylaki

wielkie żylaki

Polecane posty

Gość mam 22 lata i wielkie żylaki

pomóżcie.... mam nogi jak 80 letnia babcia. poprostu mam tak ohydne, wielkie żylaki . jestem juz psychicznie wykończona, bo w lecie nie mogę sie rozebrać, przed facetem również, już nie mówiąc o kąpieli w lecie i na basenie. pomóżcie, gdzie mogę to usunąć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żylaki są chorobą a nie tylko problemem estetycznym dlatego należy udać się do lekarza. Na pewno nie można chodzić do sauny, opalać się i kąpać zbyt cieplej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czekałaś zamiast iść do lekarza? Koniecznie się wybierz, może konieczny będzie zabieg ich usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sobie zrobic operacje- zostaja po niej male blizny - takie krzyzyki. nogi operuje sie kolejno i mimo tych blizn wygladaja o niebo lepiej idzcie do lekarza i porozmawiajcie o takim usunieciu. troche w kolejkach sie czeka no ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundek
ja mialem taka operacje w sumie zabieg,noga wyglada eleganco teraz zostala druga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 19 lat i od 3 lat 2 żylaki. Czekam na termin do operacji u Bonifratów w Krakowie. To nic strasznego. 2 tygodnie się leży w domu a póxniej 6 miesięcy trzeba uważać przy ćwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
Ja mam 21 lat i wystające żyły na całych nogach:( Czuję się okropnie...Niby za 2 tygodnie mam mieć operację, ale co z tego skoro codziennie moje nogi wyglądaja gorzej... Najgorsze jest to, że nie da sie tego wyleczyc, to choroba na całe życie...i boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veras
Trzeba znaleźć zaufanego chirurga i poddać się zabiegowi kosmetycznemu. Lepiej teraz działać, bo żylaki naprawdę potrafią się "mścić" w późniejszych latach. Chwila dyskomfortu, ale warto - by potem się nie męczyć. Uśmiechnijcie się, to jeszcze nie wyrok śmierci. Jest szansa na poprawę, tylko trzeba JUŻ działać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o leczeniu w Gliwicach. Ośrodek Pokal. Bez wycinania żył (które wcale nie jest zabiegiem kosmetycznym, bo obciaża układ krwionośny). Poszukajcie w necie prof. K. Piotrowicz. Może coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veras
Acha, i warto je troszkę oszczędzać. Chyba każda kobieta wie, że wysokie obcasy źle wpływają nie tylko na kręgosłup, więc jeśli nie ma takiej konieczności, nie nośmy za wysokich butów. Odpoczynek w miarę możliwości po amerykańsku, żadnego nakładania nogi na nogę (ucisk na tętnice pod kolanami), od czasu do czasu zaserwować sobie sok z marchwii (najlepiej samemu zrobiony - rozrzedza krew, zapobiega skrzepom żylnym), raz dziennie brać AESCIN (bez recepty) - ale przede wszystkim KONTROLA LEKARSKA. Życzę zdrowia, bez względu na płeć (ostatnio kolega wrócił ze szpitala, też cierpiał na żylaki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście coś na temat octu jabłkowego???Podobno pomaga na żylaki.Ja właśnie kupiłam, ale nie wiem jak stosować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
dziewczyny jakie macie operacje? bo jest kriochirurgia, wstrzykiwanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz do lekarza rodzinnego po skierowanie do chirurga naczyniowego. idziesz do neigo, on kwalifikuje do zabiegu zwanego szydełkowaniem. znieczulenie miejscowe, rachu ciachu i po strachu. nóżki jak nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vie
ja też mam żylaka (na razie niezbyt duży) na lewej nodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czekaj aż urośnie, tylko idź go usuń. jak sie zaniedba to potem kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam 22 lata i wielkie żylak
nie rób operacji tylko obliterację ( skleroterapię ) !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po operacji
Witam was 2 lata temu mialam operacje na zylaki w wieku (20lat ) jesli chodzi o blizny to sa male, ale sa ja mialam 7 nacienc kazde ok 1 cm Okolo tygodnia dochodzilam do siebie ale szczerze powiem ze nie zdecydowala bym sie na kolejna operacje bo po 2 latach widze ponownie pojawiajace sie zylaki wiec lepiej przemyslec to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje-finanse.com.pl
www.twoje-finanse.com.pl konta, kredyty, pożyczki, lokaty, doradztwo itd zestawienie ofert banków :) szybko i bez zbędnych formalności! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAA99
Czy ktos miał robioną i skleroterapie i operację? Jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 10 dni po sklero. Miałam WIELKIE żyły , takie grube , sinoniebieskie. Mój Lekarz twierdził ,że ich nie widzi , ale ja się uparłam. Sam zabieg nie boli , ale później 3 doby ból jest. Teraz nadal boli , ale o wiele mniej . Ktoś może mi powiedzieć kiedy będzie efekt .., lub ewentualny jego brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superzorientowana
ja mam popekane naczynka szczerze mowiac to cale mnostwo wijacych sie siateczekna calej dlugosci nog.jestem mloda i bardzo chce je zlikwidowac.bylam juz na konsultacji w szpitalu bonifratow w krakowie.to szeroko polecany przez zadowolone pacjentki lekarz naczyniowiec ale po kolei.trzeba umowic sie na wizyte-80zl,lekarz oglada nogi zleca wykonanie dopplerowskiego usg zyl aby sprawdzic czy wszystko jest ok-150zl.po usg konsultacja w cenie i juz mozna umawiac sie na zabiegi skleroterapii.ale wazne trzeba miec szczepienia p.zoltaczce.skleroterapie wykonuje sie jesienia i zima bo nog w zadnym wypadku nie wolno opalac ani przegrzewac.jeden zabieg 150zl-u mnie ze wzgledu na duza ilosc naczynek bedzie ok.4-5 zabiegow.efekty bywaja spektakularne ale naczynka powracaja czasem juz po roku.regularna skleroterapia dziala ponoc cuda.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaaa
Byłam u chirurga naczyniowca - naprawde super lekarz - dr Mariusz Trystuła. To dla tych ktorzy sa z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz cos takiego - www.krefft-laser.pl naprawde warto, jest to tak naprawde jedyna skuteczna droga do ich wyleczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam z tym okropny problem, niestety tu zadziałała genetyka. Ja znalazłam dobrego chirurga naczyniowego znajdziecie w tej klinice w Bydgoszczy http://www.wident.eu/pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam CI skorzystanie z zabiegu usuwania żylaków w gabinecie www.drpernak.pl w Gdańsku, pozbędziesz się ich raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×