Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_czająca

Zabieg PELLEVE

Polecane posty

Gość nie_czająca

Dziewczyny czy któras z was robiła ten zabieg i jakie są efekty. To podobno nowość. Mi zależy na podniesieniu opadających policzków. A poniżej to co na jego temat znalazłam Zabieg Pelleve, to jeden z najnowocześniejszych, niechirurgicznych metod służących utrzymaniu młodego wyglądu, przeprowadzany bez potrzeby zastosowania znieczulenia ogólnego. System Pelleve wykorzystuje energię o częstotliwości fal radiowych, które ogrzewają tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Specjalny żel zamrażający Cool-Gel chłodzi zewnętrzną powierzchnię skóry w czasie zabiegu. Ogrzewanie i równoczesne chłodzenie prowadzi do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych, co powoduje napięcie i odmłodzenie skóry. Napięcie skóry trwa od roku do trzech lat. Pelleve, to metoda nieinwazyjna. Po zabiegu nie ma widocznych śladów zabiegu, takich jak zasinienia lub cięcia, a ryzyko powstania blizn jest minimalne. Od razu po zastosowaniu systemu Radiage można powrócić do codziennych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
No ja własnie siedziałam 2 godziny i czytałam o niciach hialuronowych. Tez na kafe, jakiś starszy temat. Ale pod koniec dyskusji tak sie dziewczyny pocięły oskarżając siebie o celową reklamę, że nie wiem już w co wierzyć a co uznać za naganiactwo. Opisywały spektakularne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Efekt fajny. Dzięki za fotkę. :) Mi najbardziej chodzi o tzw. chomiczki, a buzię mam raczej okrągłą. U tej babeczki ze zdjęcia ładnie wyszlo bo miała zapadnięte policzki. Nie wiem jak jest przy okrągłej twarzy. Chyba najprościej iść na konsultację, bo inaczej się nie dowiem czy w moim przypadku efekt będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Siedzę w necie już z m-c i szukam odpowiedniego zabiegu i im więcej czytam tym głupsza jestem ;) A grawitacja dalej działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fale radiowe tylko w radiu !!!
Jesli chodzi o chomiki to można je usunąc lipolizą iniekcyjną albo smartlipo :P Na tym drugim forum Beautywpolsce babki o tym gadały ,jedna miała lipo laserem , na tamtym forum ma nick ''iszyna'' i jest b.zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fale radiowe tylko w radiu !!!
mam to samo :D chciałam powiekszyc tylko usta a teraz po przeczytaniu kilku for widzę u siebie same wady i części ciała do przeróbki :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
O żesz jasna cholera, to znowu musze poczytać o tych zabiegach które mi podałas. Mi sie już wszystko myli! :) Ale dzieki za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
A możesz mi coś o tych zabiegach tak prosto jak 5-latkowi powiedzieć, żeby przybliżyć temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fale radiowe tylko w radiu !!!
tu jest topik o iniekcyjnej :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3403580&start=150 lekarz wstrzykuje w chomiki ten preparat ,fosfatydylocholina = czyli lecytynę ,ktora likwiduje tłuszczyk , po zabiegu z tego co czytalam i widzialam twarz jest mega spuchnięta ,doslownie jak balon :D zazwyczaj trzeba powtarzać raz lub dwa po jakims czasie, na szczescie drogie nie jest. Czasami na niektórych nie działa. A ta druga metoda usuwania tłuszczyku z tego samego miejsca to smartlipo , znieczulenie dentystyczne w policzek ,potem 2mm naciecie obok ucha, potem wkłada cienką rurke z laserem i rozpuszcza ten tłuszcz, ta dziewczyna o której pisałam miała to robione z odssyaniem, strzykawką odessał rozpuszczony tluszcz, mozna tez to zostawic by organizm sam wchłonął. Z 1 metody duzo ludzi korzysta bo jest tania, na jednych działa na innych nie z tego co czytałam. O smartlipo jest mniej opinii ,cena rzecz jasna sporo wyzsza ,kolo 2tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Bardzo Ci dziękuję za info :) Nie siedziałam bezczynnie i też znalazłam ten topik o lipolizie. Własnie sobie przegladam :) Ta druga metoda bardziej inwazyjna, a ja się takich cykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
A jeszcze skorzystam z Twojej uprzejmości i choć sama szukam info to może Ty bedziesz wiedziała gdzie w Warszawie można zrobić lipolizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Dzięki :) Poczytam o nich jakie maja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaude
Zabieg jest super! Byłam , zupełnie nieinwazyjny, a efekt rewelacyjny, ale trzeba troche poczekac , bo widac tak mniej wiecej po miesiącu, ale potem jest coraz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrycha234
Klinika WIatroszak we Wrocku teraz ma 20% zniżki na ten zabieg. A kurcze, naprawde efekty sa super... Tak jak ktoś nei chce volumy albo mezoterapii tak naprawde to jest ok i zmarszczki wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Gdyby to Pelleve działało, to czy ten facet z filmiku sam by nie skorzystał? Przecież ma opadniętą gębę jak się patrzy. Sami sobie nie robią, bo wiedzą , że jest szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Zbieg Pelleve jest niezły, ale lepsze jest zaffiro. Zaffiro to zupełnie inna technologia od Pelleve. Ale na chomiczki najlepsze będzie polaczenie dwóch zabiegow w GoodTime DaySpa: Cryolab i Maximus. Cryolab wyszczupla, a Maximus unosi. Apropos Maximusa - pierwszy w Łodzi oczywiście na Gdańskiej 96 :) Oni sa niesamowici!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnn
szukam czegoś na obwisły podbródek. Nie mam tam tłuszczu, właśnie po odessaniu skóra wisi w kształcie takiej dwururki. Kopiąc w necie doszłam do Pevelle. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnn
podnoszę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.............................
odswieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129Mimozza
Anna pier. Zafiro jest akurat gorsze, nie uprawiaj "reklam szeptanej". Zafiro nie ma certyfikatu FDA a Pelleve ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczy
ja w tym tygodniu idę na ten zabieg, napiszę jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczy
byłam na zabiegu pelleve, przez pierwsze dwa dni widziałam znaczącą zmianę na trzeci dzień wszystko wróciło. Wiszący napuchnięty worek pod okiem, więc czekam nadal. Ma podobno zmienić się po trzech- czterech tygodniach zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam ,,jasne oczy" czy coś się poprawiło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczy
byłam dwa razy na zabiegu pelleve. Jest już zdecydowanie lepiej niż przed 6 tygodniami. Mnie lekarz skierował na te zabiegi w ramach korekcji po powikłaniach przeszczepu tłuszczu w powieki dolne. Mam jeszcze zabieg ipl 23 wrzesnia i zobaczę co dalej? w każdym razie jest to zabieg na pewno pomagający w ładnym wyglądzie aczkolwiek nazywanie go rewelacją według mnie jest mocno przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam i jestem zadowolona, mam 40 lat. Robila tez moja kolezanka i jej maz (47) . U niego efekt spaktakularny, u nas taki ,ze nie potrzebujemy botoksu na czolo, mi bruzdy wargowe sie wypelnily. Na pewno powtorze za rok. Robilam w Sopocie. Jak dla mnie lepsze efekt niz kwas hiauloronowy i mezo, ale sa rozne skory i reakcje. Naturalnosc osiagnieta tym zabiegiem mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabitawbutelkę
Pelleve to WIELKA ŚCIEMA,wiem,bo robiłam.Na efekty nie doczekałam się.Nie dajcie się omamić opowieściom,że czasu trzeba na odbudowę komórek,a.... za pół roku chcą,by zrobić następny.Po dwóch,trzech m-cach drobne zmarszczki miały zniknąć,a i cera miała być ładniejsza.Przy inwazyjnych [bardziej,czy mniej] przynajmniej są jakieś efekty.U mnie jest jeden-zdrenowana kieszeń!!!! Nie płaćcie podatku od naiwności i nadziei.Dałam się nabić w butelkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "jasne oczy" czy możesz napisać coś więcej o zabiegu przeszczepu tkani tłuszczowej- ja obecnie przymierzam się do takiego zabiegu. Napisałaś, że pojawiły się powikłania- co dokładnie się stało, czy odradzasz ten zabieg, u kogo robiłaś, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczy
powikłania po przeszczepie tłuszczu pod oczy zdarzają się bardzo często tylko się o tym nie mówi, taka ukrywana prawda jak i w wiekszości zabiegów medycyny estetycznej, chodzi przede wszystkim o pieniądze, nasze i ciężko zarobione. W moim przypadku były to przebarwienia i worki pod oczami, których wczesniej nigdy nie miałam. Zabieg peeleve w moim przypadku niewiele mi pomógł i tak jak napisała jest niestety prawdą. Szkoda pieniędzy na ten zabieg. Pozdrawiam i życzę podejmowania rozsądnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×