Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskhverdag

ZABIEGI REDUKUJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ I CELLULIT WROCŁAW

Polecane posty

Witam. Jestem zainteresowana zabiegami modelującymi sylwestkę w gabinetach medycyny estetycznej we Wrocławiu. Części ciała jakie mnie interesują to : uda,pośladki,brzuch,ramiona i podbródek. Najbardziej interesują mnie zabiegi bezinwazyjne. Chciałabym się dowiedzieć jakie gabinety byście mi polecili i jakich lekarzy? Osobiście zastanawiam się nad cosmetderm lub wellderm. Czy ktoś z Was robił takie zabiegi w tych klinikach? Jakie są koszta?No i czy warto? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witak
poczytaj sobie na www.velashape.pl. Sprawdziłam velashape plus i szczerze wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :)...Ilu zabiegom poddałaś się,by uzyskać zadowalający efekt? No i jak cenowo to wyszło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witak
Hej, velashape plus to jest 10 zabiegów i ja zrobiłam wszystkie. za całość zapłaciłam 2700, czyli wyszlo mi po 270zł zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2700za 10 zabiegow nie jest zle;-). Ta cena dotyczy jednej,czy wiekszej ilosci partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witak
Ta cena dotyczy całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witak
mozesz napisac jak czesto wykonuje sie te zabiegu,tzn.ile tych zabiegow mozna zrobic w tygodniu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witak
ja robiłam 2xw tygodniu, ale może można częściej - nie wiem. WYdaje mi się, że mój rozkład zabiegów był idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witak
w jakim miescie to robilas i czy trzeba to powtarzac.ja zastanawialam sie nad velasmooth i mysle,ze to jest to samo.dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witak
czy to tez wroclaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witak
robiłam we wrocławiu. nie to nie jest to samo co velasmooth. to jest połaczenie velasmooth i velashape. Kiedyś robiłam samo velasmooth i uważam, że velashape plus jest dużo skuteczniejsze. Czy trzeba powtrzać - nie wiem myslę, że jak wszytskie zabiegi po jakimś czasie pewnie tak - nic nie jest na zawsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witak
Diekuje za info,troche juz sobie poczytalam i znalazlam cos we Wroclawiu i koniecznie musze to zrobic.Napisz jeszcze prosze, po ilu zabiegach widac pierwsze efekty,bo ja mam jeszcze problem z nierownosciami po liposukcji,no i mam nadzieje,ze to tez troche pomoze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli moge coś polecić godnego uwagi i pieniędzy to polecam zabiegi aparatem velashape, u mnie efekty są bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_nicpon
uważam, że zabiegi oryginalnym aparatem velashape (uważajcie na podróbki) jest godny polecenia bo najzwyczajniej jest aparatem, który daje rzeczywiste efekty, wiem bo sama ich doświadczyłam i jestem zachwycona, seria zabiegów i efekty widoczne. 6-7 cm mniej, dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS ROBIL.
TYLKO LIPO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Robilam
body yet i nie polecam (batijewski- otwock).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_H
zdecydowanie GB6 Glam Beuty - najlepszy w swojej dziedzinie (jestem po 3 zabiegach i jestem zachwycona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Robilam
a co to takiego? nowa metoda do odsysania mechanicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zabiegi Accent XL. We Wrocławiu wykonuje je gabinet ESTE (http://www.estesalon.pl/). Wykorzystują one radiofrekwencję, są całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne a przede wszystkim skuteczne. Sama jestem po serii tych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipna
w Welldermie na Inowrocławskiej zdarzylo mi sie zrobic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanolana
ooo Wellderm też polecam ;) szczególnie zabiegi na oczyszczanie twarzy ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam velashape plus. Warto kupić najnowszą Urodę - tam jest oferta rabatowa na velashape plus. Wychodzi po 200zł za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twinki
ja bym brała jak chytra baba z radomia orenzade ;P pewnie ze sie oplaca. chyba sama tez sie zdecyduje. A jaki jest dojazd do tego welldermu z zalesia? pomoze mi ktoras? most zwierzyniecki pzrebudowuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edesal
Czy możecie polecić jakiś zabieg, który pomoże mi z problemem łysienia? Mam z tym problem już od jakiegoś czasu. Szukam czegoś we wrocławiu. czy w tym welldermie znajdę taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endaska
Zaffiro robilam na Inowrocławskiej we Wrocku. Robilam 4 zabiegi i jestem zadowolona z efektu. Nie powiem zeby to bylo jakies przemile uczucie, ale warto zeby potem zobaczyc efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestyjka2
Ktoś tu już wspominał o Wellderm. Potwierdzam, faktycznie mają takie zabiegi modelujące sylwetkę. Na swojej stronie mają cennik. Moja koleżanka tam robiła i wyszła bardzo zadowolona. W tym gabinecie pracują profesjonaliści i krzywdy z pewnością nie zrobią. Moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela000
Chyba najlepsze usługi na poziomie wręcz medycznym mają w Dermamed (Żeromskiego i Krzycka). Z tego co się orientuje to mają kilka zabiegów tego typu. Ja korzystałam z VelaSmooth. Powiem Wam że są efekty widoczne. Za miesiąc idę na kolejny zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×