Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Witajcie! mam taki problem, ze mam zmarszczki glownie pod oczami. Wlasciwie jedynie tam. Czy ktos moze mi poradzic jakie zabiegi mozna zastosowac, by sie ich pozbyc? Mezoterapia beziglowa? Wstrzykniecie kwasu hiaulorowego? Jakas inna? Bradzo dziekuje za porady i wymiane doswiadczen. Jestem z Warszawy, jesli ktos moglby mi cos polecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście wybór jest spory :) ja będąc na Twoim miejscu wybrałabym wypełnienie kwasem hialuronowym. efekt utrzymuje się długo (ok 12 miesiecy) jest naturalny i ładnie odświeża spojrzenie :) co do produktu to należy wybierać ten kwas który jest najbardziej jednorodny dzięki czemu ładnie układa się pod skórą i efekt utrzymuje się dużo dłużej. z tego co wiem w te okolice bardzo dobrze sprawdza się Juvederm Ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziekuje za odpowiedzi :) A czy sama stosowalyscie te metody? Ja te zmyslalam o kwasie hiaulorowym. Ale czytalam, ze stosuje sie tez botoks. Ale ja nie chce uzywac botoksu, bo nie chce tak radykalnie ingerowac w naturalna fizjologie. Wole takie lagodniejsze srodki. A chybe ten kwas taki jest. No i w dodatku mowicie, ze trzyma sie rok, podczas kiedy botoks z tego co czytalam duzo krocej. A efekty widac od razu? I jak dlugo chodzi sie zasinionym ewentualnie obrzeknietym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że wiek wcale nie ma tu dużo do gadania :) co do botoxu to działa on 3-4 miesiące czasem dłużej i używany jest do zmarszczek mimicznych czyli np. zmarszczki na czole. jeśli masz tego typu zmarszczki to botox jest najlepszym rozwiązaniem. kwas hialuronowy daje dłuższe efekty bo do roku ale używany jest do zmarszczek statycznych czyli np. w okolicy ust i nosa :) efekt widać od razu a opuchnięcia moga powstać to jest sprawa indywidualna dlatego warto pójść na zabieg przed weekendem tak dla własnego spokoju. podczas konsultacji z lekarzem warto też porozmawiać o produkcie jakim będzie robione wypełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zmarszczek na czole. Wlasciwie...nie mam zadnych zmarszczek, oprocz niestety kurzych lapek, widocznych wtedy, kiedy sie usmiecham i..niestety tych POD OCZAMI czyli na dolnych powiekach. To dziwne, bo od zawsze szczegolnie dbalam o te okolice, zawsze uzywajac tam dosc dobrych kremow. I jak widac jest to jedyna okolica, na ktorej zrobily mi sie zmarszczki :( Wygladam dosc mlodo, ale takie zmarszczki wokol oczu chyba postarzaja. Juz sama nie wiem...moze przesadzam, ale...zle sie z nimi czuje. Chcialabym wygladac..mlodo i pieknie :) :) :) I chyba tu kazda z was mnie zrozumie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zmarszczek na czole. Wlasciwie...nie mam zadnych zmarszczek, oprocz niestety kurzych lapek, widocznych wtedy, kiedy sie usmiecham i..niestety tych POD OCZAMI czyli na dolnych powiekach. To dziwne, bo od zawsze szczegolnie dbalam o te okolice, zawsze uzywajac tam dosc dobrych kremow. I jak widac jest to jedyna okolica, na ktorej zrobily mi sie zmarszczki :( Wygladam dosc mlodo, ale takie zmarszczki wokol oczu chyba postarzaja. Juz sama nie wiem...moze przesadzam, ale...zle sie z nimi czuje. Chcialabym wygladac..mlodo i pieknie :) :) :) I chyba tu kazda z was mnie zrozumie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię doskonale :) i jesteś w o tyle dobrej sytuacji, że teraz możesz sobie wypełnić te okolice Juvedermem i po problemie :) rzeczywiście w Twoim, przypadku botox nie ma teraz sensu :) trzymam kciuki za dobry efekt :) napisz koniecznie jak się zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mezoterapia
iglowa moze zriobic duze szkody, np wiaze wode i wtedy dostaniesz takie male worki pod oczami... Ja tak mam , robilam Vitalem , moja kolezanka rowniez. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostess :) A czy Ty robilas juz to tym preparatem? :) Czy dopiero masz zamiar? W miedzycasie przypomnialam sobie pewna kobiete, ktora w sumie chyba byla w moim terazniejszym wieku, nie miala zadnych zmarszczek tylko te przy i pod oczami i to ja bardzo postarzalo bo od razu rzucalo sie w twarz... Jestem zdecydowana na 95 %. Oczywiscie opowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kallina. tez proponuje wypelnienie oczu kwasem, a kurze lapki potraktuj botoxem, dlatego, ze botox oprocz czasowej likwidacji zmarszczek jeszcze dodatkowo spowalnie ich poglebianie. zobaczysz nie bedziesz zalowala efektu, tylko wybiez dobrego lekarza i uwazaj na konowalow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o łączonej metodzie botox i kwas hialuronowy, podobno efekty są bardzo ładne no i do tego mamy zabieg anti-aging :) mam zamiar robić dolinę łez ale bardizej ze względu na sińce niż zmarszczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest dolina lez, przepraszam? wypelniacze na since? eee...kobietki...a ja dzis odwaznie chwycilam za telefon i umowilam sie na konsultacje na srode :) Bylam na spacerze, przemyslalam jeszcze raz sprawe, wywazylam wszystkie "za" i "przeciw" i doszlam do wniosku, ze z pewnych wzgledow zrobie to. Obym tylko nie wygladala gorzej po tym ! Dodam, ze to moj "pierwszy raz" ;) :p A czy wypelniacze nie niszcza skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam, ze preparatu Juvederm ultra 2, 3 i 4 nie mozna stosowac w okolice oczu :( To wycyztalam na stronie firmy, ktora go rozprowadza. To co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
pod oczami mogę Wam polecić zabieg ematrix. Mnie przekonała informacja, że nic się nie wprowadza pod skórę, więc nie ma ryzyka jakiś nierówności, czy dziwnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallina super że umówiłaś się na konsultacje :) juvederm ultra ma różne gęstości z tego co wiem 2 najczęściej używana jest do okolic oczu ale jak wiadomo wypełniacz dobiera się indywidualnie :) nie musisz się obawiać nierówności ponieważ konsystencja tego kwasu jest najbardziej jednolita ze wszystkich dotychczasowych, a to właśnie z tego powodu robią się nierówności :) dzięki temu że żel z kwasem hial jest taki jednolity i stały masz taki dobry efekt który utrzymuje się 12 miesięcy a nie jak u innych 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z zabiegami w okolicach oczu zalecają ostrożność. W tym sensie, że np. nie można wstrzykiwać wypełniacza w powieki (nie wiem, kto by tak chciał, ale jak widać można chcieć...). Co do Juvedermu Ultra 2, to wiem, że to jest odpowiednia gęstość na te partie. Natomiast w tym momencie wymaga się więcej od lekarza: "preparat JUVDERM Ultra 2 może być stosowany tylko przez osoby specjalnie przeszkolone pod kątem stosowania tej techniki oraz posiadające dużą wiedzę w zakresie fizjologii tej okolicy." Więc tak naprawdę, większy problem w wyborze specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, ze dzis sie nieco zaniepokoilam. Bo zaczelam miec watpliwoscia czy wypelniacze uzywane sa w ogole do okolic oczu a zwlaszcza pod oczami. A to jest wlasnie moj najwiekszy problem. Juvederm 2 rowniez nie uzywa sie do okolic oczu. Dzis dzwonilam tez do innej kliniki, gdzie mialam robiony laser by sie umowic, liczac, ze moze tam zrobia mi jakas znizke. I dowiedzialam sie na razie tylko u sekretarki, ze w cenniku nawet nie maja takiej rubryki jak wypelniacze pod oczy. Tylko botox :( A ja nie chce botoxu . Bo sie nie trzyma dlugo i jakos ta mysl o paralizowaniu miesni mi sie nie podoba. Wole cos blizszego fizjologii... No nic, pojde, popytam. Na jutro jestem umowiona w jednej klinice. A w srode w innej. Zobacze gdzie mi co zaproponuja i w jakiej cenie :) W tej mojej bede starala sie cos "wydebic" :p A o ten MATRIX chetnie bym sie tez dowiedziala czegos wiecej. Czy ktos to robil? I jaki to daje efekt na skore oczu? Milego dnia wszystkim piekniejacym kobietkom ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - ciężko mi coś Tobie radzić... Jeśli nie możesz znaleźć klinik, w której robią okolice oczu wypełniaczami, to ciężko szukać kogoś na siłę. Wiem, że na słowo botox każdy reaguje alergicznie i ucieka, ale to nie jest takie złe :) A skuteczne. No i dodatkowo zatrzymuje pogłębianie się zmarszczek. Bo tak naprawdę to kwestia jest taka, że na zmarszczki mimiczne (czoło, oczy) stosuje się botox, a na te statyczne (np. dolina łez) wypełnienie kwasem. A co do zabiegów - ja wierzę, że częste ich powtarzanie daje efekty, ale są one zdecydowanie mniej widoczne, niż botox, czy wypełniacz. Daj znać, jak coś postanowisz. Mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie odpowiednie rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to się troszkę nei opłaca wolę zapłacić za jeden zabieg i mieć spokój na 12 miesięcy niż robić serię zabiegów i wydawać tyle samo pieniążków i spędzić godziny u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinno robic sie i jedno i drugie. Bo systematyczne zabiegi zapobiegaja powstawaniu nowych i poglebianiu sie istniejacych zmarszczek. Inna sprawa, to czy kogos na to stac. Niestety to wszytko jest bardzo drogie... Co zas do istniejacych juz zmarszczeka, zabiegi pielegnacyjna raczej juz ich nie zlikwiduja i pozostaja wtedy bardziej radykalne dzialania. A co sadzicie o RF? To jest dzialanie falami radiowymi. Podobno nawet pod oczami mozna je robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprecyzuje: chodzi mi konkretnie o RADIOFREKWENCJA FOCUS TRIO RF 3D O czyms takim czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie botox podany bardzo płytko by pomógł. Ja też miałam ten problem i tak mi lekarka zrobiła botox, że problem sie kończy na okres utrzymywania się botoksu. Niestety mogę doradzić tylko kogoś w Krakowie - chociaż jest przecież szybkie Intercity między Warszawą a Krakowem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i niestety :( Bylam na pierwszej konsultacji. Okazalo sie, ze pod oczy nie stsouje sie wypelniaczy :( Tylko na boki czyli kurze lapki :( pani poradzila mi mezoterapie, ale ona raczej tez problemu calkiem nie zlikwiduje. nie wiem co robic. Wyszlam nieco przybita :( Jutro mam konsultacje w innej klinice.Zobaczymy co powie. I przybilo mnie to uplywanie czasu :(:(:( Owszem, mam nienajgorzej, bo na twarzy nie mam praktycznie zadnej zmarszczki. Okazuje sie jednak, ze to, co mam sa najgorsze, bo nie stosuje sie na nie wypelniaczy :( Przy okazji jak bylam w tej klinice, przede mna stalo lustro i moglam jak w sloncu obejrzec sobie wszystkie zalamania i zmarszczki majac na przeciwko z gladka jak buzia niemowlaka twarza kosmetyczke :( Kuzwa..czlowiekowi wydaje sie ze jest mlody, bo w srodku niby sie nie zmienia, a na twarzy widac te znaki uplywajacego czasu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sandra :) A czy moglabys dokladniej opisac? To znaczy ze botoks pomogl ci rowniez na zmarszczki POD oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallina głowa do góry pamiętaj że wyglądamy na tyle na ile się czujemy! szkoda że w twoim przypadku wychodza takie problemy, warto poszukać jeszcze innych lekarzy chociaż na siłę bym się nie upierała jak mówi że nie za bardzo to lepiej uważać... a kurze łapki będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kallina Tak pomógł mi botox na te zmarszczki pod oczami. Tłumaczyła mi lekarka , że niektórzy w tej okolicy mają "jakiś tam" mocny mięsięń, który trzeba trochę polużnić. Dokładnie nie wiem o co chodzi ale efekt jest super. Poza tym mało to kosztuje bo daje się minimalne ilości botoksu w te okolice. :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×