Odpowiedz na ten temat

30-latki jakich kosmetykow uzywacie??

• gość 2017.09.12 [14:46]
    Z tych drogerii które znam i z których zamawiałam to najlepiej oceniam firmę Nocanka ze strony www.nocanka.pl . Wybór ogromny, w tym szczególnie jeśli chodzi o markę Semilac jest u nich wszystko. Także jeśli ktoś potrzebuje rzeczy do pielęgnacji paznokci, manicure czy pedicure tu u nich na pewno znajdzie.
  • gość 2017.09.12 [14:49]
    Szybkie pożyczki gotówkowe - porównanie
  • gość 2017.09.20 [10:58]
    Dobre słowo mogę powiedzieć o drogerii online www.nocanka.pl . Jak tylko potrzebuję komuś prezent zrobić w formie kosmetyków to w pierwszej kolejności szukam tutaj. Mają sporo marek trudno dostępnych i też dość ekskluzywnych także na prezent w sam raz. Duży wybór, asortyment jest bardzo zróżnicowany, także nie ważne co chce się pielęgnować będą mieli do tego środek.
  • gość 2017.09.27 [15:02]
    Fajnie jest prowadzona drogeria na stronie www.nocanka.pl . Zaopatrzenie mają rozbudowane, nie trzeba się ograniczać do kilku marek czy produktów. Dużo lakierów zwłaszcza mam tutaj kupowanych, ale też ostatnio się zdecydowałam na maskę do włosów pierwszy raz w życiu i działa super. Włosy są dużo mocniejsze, więcej błysku mają na co dzień i nawet w deszczowy dzień fryzura nieźle się trzyma.
  • gość 2017.10.23 [11:55]
    Skóra się potrafi mocno między sobą różnić, ja mam zupełnie inną cerę niż moja siostra przykładowa i muszę zupełnie innych kosmetyków używać. W przypadku makijażu to głównie polegam na Christian Laurent i ich rzeczach, skóra dobrze na nie reaguje, kolorystycznie mi podkład też pasuje.
  • gość 2017.10.23 [13:53]
    Ja polecam saunę,jest bardzo dobra dla skóry która dzięki niej staje się bardziej gładka I jedrna. Gdy korzysta się systematycznie to znika cellulit a piersi stają się bardziej jędrne jeśli korzystamy z niej nago i po wyjściu schładzamy ciało w zimnym basenie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...