Odpowiedz na ten temat

30chy są po prostu NUDNE i dlatego nieatrakcyjne

 • wiśniowy sen 2017.09.14 [01:01]
  pozatym większość wygląda jak stare ciotki, a wtedy nawet nie chce stawać, bo to zgroza
 • gość 2017.09.14 [01:07]
  Może nie nudne i brzydkie lecz wyrafowane i już mają po kilkanaście związków zeszmacone i przerżniete i liczą ile ma chłopak kasy bo seks to już przeżyły!
 • gość 2017.09.14 [05:11]
  są egoistkami, pozatym chciwe i pazerne, od razu odrzuca od takiej panny bo to czuć z daleka
 • gość 2017.09.14 [07:54]
  Leczycie swoje kompleksy? Haha. Żałosne glupie pajace.
 • gość 2017.09.14 [11:38]
  To znowu ty ty męska ciposmiech.gif
 • gość 2017.09.14 [12:45]
  Internetowi impotenci nieustannie powtarzający ten sam temat o 30tkach to dopiero nudziarz i tępak.
 • gość 2017.09.14 [13:57]
  odgrzej sobie zupe z puszki i sprawdz czy babcia jeszcze zyje bo kto ci tepa palo internet oplaci?
 • gość 2017.09.14 [14:59]
  gość dziś [07:54]
  Leczycie swoje kompleksy? Haha. Żałosne glupie pajace.
  >>>> taaa, prawda was boli a kot już też od was uciekł, nic wam nie zostało, może kariera niektórym, ale kariera to nie jest żadne szczęście bo co z samej kasy
 • gość 2017.09.14 [15:33]
  My przynajmniej możemy sprowadzić sobie drugiego kota. Nawet możemy stworzyć rodzinę bez takich tępaków jak ty. Mamy za co opłacić mieszkanie, za co kupić żywność. Mamy również na rozrywki. Opłaca się tyrać zamiast miauczeć tak jak ty impotencie.
 • gość43 2017.09.18 [23:36]
  A co tobie zostalo. Pewnie sam jestes nudny i zadna cie nie chce.
 • kariera wino i seriale 2017.09.19 [00:10]
  samotna baba z karierą to życiowy przegryw, nawet kot ucieka od takiej, ale przynajmniej taka swoich genów nie rozmnaża i płaci wysokie podatki więc jest spoko
 • gość 2017.09.19 [11:34]
  Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis.
  Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne.
  Żeńskie-męskie
  Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi.
  Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu.
  Kosmiczny strzał
  Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani.
  Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności.
  Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna.
  To się się opłaca!
  Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego.
  Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu.
  Inny wymiar
  Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji.
  Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…
 • gość43 2017.09.19 [23:15]
  Na pewno nie wiekszy przegryw niż samotny koniobójca pracujący dorywczo albo bezrobotny. Kobieta z karierą może mieć każdego, bezrobotnemu koniobójcy zostaje rączka.
 • i taki rezultat 2017.09.20 [06:22]
  kobieta z karierą MOŻE i może mieć tz. każdego ALE ona nie chce nikogo oprócz ideału z serialu w TV, bo tak ma wyprany mózg
 • gość43 2017.09.21 [00:03]
  Nie chce ideału tylko prawdziwego mężczyzny z charakterem i jajami. A to niestety wymierający gatunek.
 • gość 2017.09.21 [06:38]
  facet nie może być z jajami bo taki nie będzie wierny tylko chce roohać co popadnie, a one chcą wiernego którego mogą mieć pod butem, chore psychicznie raczej, szukanie ideałów będzie klęską
 • xavierski 2017.09.21 [15:03]
  baby to w większości głupie nielogiczne pipy, czym starsze tym głupsze
 • gość 2017.09.21 [15:58]
  Te, " mądralo"..
  Skoro takie "głupie" impotencie to po co nieustannie o nich kwiczysz???
 • zatwierdzone 2017.09.22 [19:38]
  baby do roohania tylko się nadają, pozatym to są bezmózgami
 • gość 2017.09.22 [19:43]
  Lecza sobie kompleksy ofiary losu. Wywodza sie z takiej biedy gdzie przed 30tka jest 6 porodow, placa minimalna, smrod brud i ubostwo i zmeczone zyciem 30tki pewnie tak wygladaja. Nie wysciubili nosa na normalna swiat to im sie wydaje ze tak jest wszedzie. Smutne, ze biedactwa maja takie ograniczenia.
 • gość 2017.09.22 [20:47]
  wioche z tępej gęby widać, tego nie przeskoczy nawet gdy troche kasy to to załapie
 • gość 2017.10.02 [16:58]
  2017.09.22 [20:47]
  Eh... bidaku z Pszczyny, Pcimia dolnego albo innej Oleśnicy...
  Pewnie z fabryki nie wyściubiasz nochala, pewnie nawet matury nie masz, brak ci gotówki, samochodu , dobrego wyglądu a przede wszystkim inteligencji.
  Dlatego żadna kobieta cię nie chce.
  I biedaczyno musisz sobie pofaflunić na babskim forum.
 • gość 2017.10.02 [17:49]
  nudne, bo Ty jestes za mlody. dla 40-latka nudne nie sa. wiec sie rozgladaj za takimi Ciebie godnymi, a nie rob tu gownoburzy z okazji swoich jakze nietrafnych wnioskow z obserwacji kobiet Tobie niedostepnych..
 • fotoradar 2017.10.02 [17:53]
  co to jest amazon
 • nudziaaaaaary 2017.10.03 [15:34]
  nudna baba to STANDARD, zawsze to facet ma jej rozrywke zapewniać
 • gość 2017.10.04 [16:00]
  wczoraj [15:34]
  Nudni to tylko tacy jak ty.
  Po co kobiecie nudny facet?
 • gość autentyczny 2017.10.04 [17:17]
  po co facetowi nudziara? tępa pipa która ma 1000 zachcianek, sama nic nie potrafi, nawet doopy dać ciężko, ale facet kase ma dawać i studnie bez dna zasilać, nawet jak taka pracuje to mało która sama się utrzyma i albo mieszka z rodzicami albo sprzedaje własną doope frajerom. Po co facetowi bezużyteczna szmata? Zarooha na disco albo w agencji kiedy chce, zapłaci i ma spokój, nikt mu doopy nie truje 24 na dobe. Baba to w większośc***asożyt i koorfa, tyle. Na co komu to?
 • gość43 2017.10.04 [17:49]
  Przerzuć się na chłopów.
 • Czarna kawa39 2017.10.04 [18:25]
  Wesoło tu macie smiech.gif
  Bez dwóch zdań smiech.gif Ech męzczyzni, cóż wart byłby bez Was świat cool.gifusta.gif
 • gość 2017.10.04 [20:53]
  dziś [17:17]
  Tak się zastanawiam... skoro znasz tak doskonale kobiety i uważasz je za beznadziejne, głupie, nudne " szmaty", " pipy", "zdziry" itp. to po jakiego uja tu się rozpisujesz? Myślisz że coś uzyskasz wypisując swoje " prawdy" ? To coś zmieni?
  A zap***alaj do burdelu czy do jakiegoś innego disco - jak to określasz zamiast zawracać tutaj doopę.
  Tylko że masz problem, a w zasadzie dwa:
  Za darmo żadna ci nie da ani się tobą nie zainteresuje bo jesteś marny leszcz.
  Do burdelu nie pójdziesz bo jesteś za biedny.
  Pozostało ci warkotanie na babskim forum i jechanie na ręcznym durna pało.
  Od naszych doop sie odwal, w końcu nasze doopy to nie twoja własność i możemy z nimi robić co zechcemy.
  O nasze umiejętności również się nie martw. Wiele z nas zadbało o swoje wykształcenie albo zrobili to zawczasu nasi rodzice.
  Odwal się w końcu amebo intelektualna od " pasożytów".
 • gość 2017.10.04 [20:57]
  Wypowiedz wyzej
  brawo, brawo, brawo!!!!!!!!
  temat uznajemy za zamkniety!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...