Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amciek007

30stolatek

Polecane posty

Gość amciek007

Wolny 30stolatek szuka wartosciowej kobiety bez zobowiazan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieprzajruchaczu
hhjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amciek007
a po co od razu tak niekulturalnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartosc30
szukasz wartosciowej kobiety. Ale o jakie wartosci sa dla ciebie wazne.? Czy jestes gotowy na spojrzenie gleboko w oczy, dlugie rozmowy, wspolne mieszkanie, zaraz za nimi zareczyny, slub, i dzieci, codzienne problemy, codzinne umilanie sobie wzajemnie czasu. Wspolne spedzanie czasu, wspolne spanie, wspolne planowanie wakcji i tak juz z rocznym wyprzedzeniem i nie takich banalnych ale takich bardziej ambitnych. I to wszytsko nie rozciagniete tak jak wy to potrafinie na lata ale miesiace, jak kochac to kochac! To sa wartosci jakich szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy, ktore wymienilas nazywam tzw. wartosciami oczywistymi, bo bez nich jakikolwiek zwiazek zwyczajnie mija sie z celem. Oczywiscie wspolne zamieszkanie, slub i dzieci, to sa decyzje powazne i przynajmniej, jesli chodzi o te dwie ostatnie rzeczy, to raczej nie mierzylbym tego w miesiacach:) Wartosciami waznymi w powaznym zwiazku sa dla mnie rowniez: wyrozumialosc, lojalnosc i szczerosc:) Dodalbym jeszcze kilka innych detali, ale to na dluzsza dyskusje:) pozdrawiam Ps. Co to sa niebanalne wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, nie lubie za to jak sie wszystkich wrzuca do jednego worka i mowi do danej osoby per "wy";) Troche to nieladnie wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsfdfgfhghkjh
czyli jestes ruchaczem i szukasz dupodajki... w takim razie piszesz bzdury, kobieta wartosciowa to nie dziwka i tak sie z toba chooju na pewno nie zada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hmm......ciekawe,ze facet szuka na forum kobiety....troche to dziwne:/ Z jakiego woj.jestes?..pytam z ciekawosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i dziwne, ale ja wychodze z zalozenia, ze kazde miejsce dobre:) Osobiscie nie widze w tym nic zlego;) A woj. wielkopolskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
Ja z pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś gotowy
i czujesz potrzebę załozenia rodziny? Moglibysmy porozmawiać na ten temat,jezeli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowy to moze i jestem, a potrzebe, to chyba kazdy czy prawie kazdy ma predzej czy pozniej. Rzecz w znalezieniu wlasciwej kobiety. A kto Ty jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciątkiem poszukującym
jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz lat? I czym sie interesujesz/zajmujesz?:) Porozmawiac mozna zawsze, to nic nie zaszkodzi:) No i oczywiscie nie masz dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 lata
i jestem ciepłą,czułą,wrażliwą kobietą. Potrafiącą stworzyć dom,do którego będzie się chciało wracać. wyrozumiałą,spokojną patrtnerką,która umie zadbać o związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×