Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadiae

40, 50 latki, codzienność, pasje, życie, marzenia

Polecane posty

Gość Nadiae

witajcie, - w związku z tym, że mam kilka dni wyciętych z zyciorysu, i jestem uziemniona, - postanowiłam sobie załozyć ten temat, - tzn do poznania osób w naszym wieku, do codziennego bywania i krzyknięcia chociaż "hej" w biegu :)))) to poczucia że są inni obok, że nie jesteśmy samotni, - że żyjemy, mamy marzenia, że oddychamy i że nie siedzimy i nie czekamy tylko już na smierć :)))) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że założyłaś ten wątek. Ja w maju konczę 54 lata, czuję się "młodo" chociaż może budzić to usmiechy na wielu twarzach. Myslę , że ludzie w moim wieku są jakby stłamszeni przez erę młodych pięknych, wysportowanych i zawodowo spełniajacych się ludzi. A ja czuję ze jeszcze chciałabym coś zrobić w zyciu.W pracy jestem najstarsza i młodzi często daja mi do zrozumienia ,że teraz tylko oni się liczą , chociaż wiele innowacji to właśnie ja wprowadziłam.Próbują ustawić mnie w szeregu(oczywiscie na końcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
może podpisujcie sie ok? żeby było jasne kto co pisze, i nie trzeba sie domyślać :)))) ps. mi sie wydaje, że każdy w każdym wieku czuje się tam gdzieś na dnie młody - jakby zatrzymywał się na etapie zycia który jest dla niego najpiękniejszy? też czuję się młoda, chociaż metryka mówi coś innego i czasem sama sobie się dziwię, jak mogę miec tyle lat ile mam skoro "jestm młoda" duchem :)))) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem jestem za stara .Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksantrypa
Witam rowiesniczki,fajnie by bylo jakby ktos jeszcze tu zajzal a moze jakis pan sie zjawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji walentynek życzę wszystkim, by nigdy nie zabrakło Wam w życiu osób, które kochacie i które Was kochają. Zespół ffl Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i pisania. Może dzięki niej poznacie nowych życzliwych ludzi. forum fajnych ludzi http://www.kymen.pl/f/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 52 lat, pracuję zawodowio i jestem chętny do rozmowy. Fajnie że ktoś założył ten tema, mam nadzieję że temat bedzie się rozwijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Moja codzienność jest w porządku, życie mam dobre i nie narzekam. Są również pasje: książki, muzyka i podróże- zwiedzanie ciekawych miejsc. MARZENIE JEST JEDNO ale jak dotąd się nie spełniło: poznać poważnego, wartościowego mężczyznę- przyjaciela i powiernika, z którym mogłabym spędzić swoje życie. Niby tak niewiele ale to jedno wciąż pozostaje nadal tylko w sferze moich marzeń. Pozdrawiam wszystkich samotnych. Taka Jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
gość dziś jak masz na imię? :) kim jestes z zawodu? to takie pierdołki a dużo mówią o człowieku :) chyba a propo co dzis jecie, bo mam dziś dylemat w związku z tym, że nie moge wyjść z domu a w lodówce takie składniki że kombinuję co tu bezmięsnego a konkretnego skombinować :) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
gość dziś Taka Jedna :))) chyba nie ma na świecie nikogo kto nie marzyłby o prawdziwej przyjaźni, tylko mnie sie wydaje, że to chyba niemożliwe, tzn jest możliwe jednostronnie, ale wzajemna taka sama chęć i potrzeba przyjaźni dwojga serc? to chyba raz może na milion lat świetlnych się zdaża? na pewno rzadsze i cenniejsze uczucie od miłości Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadiae dziś -"wzajemna taka sama chęć i potrzeba przyjaźni dwojga serc? to chyba raz może na milion lat świetlnych się zdarza? na pewno rzadsze i cenniejsze uczucie od miłości" v Oj! Masz rację i pięknie to napisałaś :) Ale przyznasz, że przyjaźń dwojga serc mężczyzny i kobiety jest INNA, niż przyjaźń dwóch osób tej samej płci ? I o wiele cenniejsza od miłości ? Marzę aby poznać kogoś takiego ale to chyba nie tutaj na Kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.08- rozmarzyłam się :) i zapomniałam się podpisać- Taka Jedna. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadi, chyba nikt tu jeszcze takich szczegółw nie pisał więc może ja pierwszy też nie będę powiem tylko że pracuję zawodowo, lubię swoją pracę i jestem w związku. Ten z 11.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - masz rację- nikt tu się nie będzie publicznie na forum "rozbierał" :P Ja też nie :) Pozdrawiam. Taka Jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tak, tak zabawki możesz stąd zabrać, bo tu "starszaki" rozmawiają :) a Ty zdaje się z grupy "maluchów" hehe Pozdrawiam. T.J. P.S. Coś nam się forum fajnie "rozkręca" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T.j. gdybyś mi mogła młode lata wrócić. 11.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
ten z 11.31 :) heh ok bezpimienny :) od dziś masz takie imię :))) ps. ja też jestem w związku, kocham i jestem kochana, ale uczucie przyjaźni, chęć rozmowy o byle czym czy choćby wpadnięcie raz na dzień z ciepłym "cześć" to takie miłe uzupełnienie dobrego dnia :) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pogawedkach po 40, wczesniejszy temat im skasowano. Pisaly tak szczerze, do bolu. O kochanku z detalami, o chorobach dziecka z detalami itp masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
tak poza nawiasem, to chcielibyście miec znów 20 lat na przykład i ten głupi rozum który temu towarzyszył? bo mi jest dobrze w mojej skórze na tym etapie na którym jestem i już nie chciałabym być taka głupia jaka byłam :) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest mieć takie miejsce gdzie mozna wpaść i miło zamienić kilka zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem się podpisać 11.31. O nie rozum i doświadczenie takie jakie mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -T.j. gdybyś mi mogła młode lata wrócić. 11.31 xxx A Ty mnie hehe... 13.44- Nadiae- ja nie jestem w związku i nikt mnie nie kocha ale zastanawiam się czy "uczucie przyjaźni, chęć rozmowy o byle czym czy choćby wpadnięcie raz na dzień z ciepłym "cześć" - nie jest możliwe W ZWIĄZKU? Bo związek to dla mnie przede wszystkim przyjaźń, chęć przebywania z drugą osobą i "trzymanie sie razem" w dobrych i w złych chwilach w życiu. Pozdrawiam. Dzięki, że założyłaś ten wątek. T.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadiae dziś - mnie rozumu i rozsądku nigdy nie brakowało i teraz na obecnym etapie wcale nie czuję się mądrzejsza, może tylko bardziej doświadczona o to, co mnie w życiu spotkało ale nigdy nie chciałabym mieć "znów 20 lat" :) T.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się rozwija watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantrypa
Fajnie się rozwija watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantrypa
Fajnie się rozwija watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantrypa
Fajnie się rozwija watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co się stało z moim telefonem powtarza się a dalej nie pisze SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz będzie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×