Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasa tylko kasa

Baby to KUR WY

Polecane posty

Gość kasa tylko kasa

tz. 99.8%, a reszta to anioły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to łajdaczące się psy.... tak w 99,9%. Reszta to porządne chłopy. Czyli poznać takiego porządnego to jak szukać igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tomek
nie jestem psem, nie interesują mnie skoki w bok, chciałbym tylko kobiete która szczerze mnie kocha a ja ją, i razem iść przez życiowe pagórki i doliny, ale kobiety chcą tylko luksusy i łatwe życie, najlepiej z bogatym modelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Tomek, a moze po prostu wybierasz te puste lalunie, które czekają na ksiecia w bmw czy kakims innym samochodzie z klasa i kupą kasy... a pozniej twierdzisz ze baby to k********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tomek
Nie, mam stare auto nie żadne BMW i nie interesują mnie launie, tylko zdrowa i nadająca się do codziennego życia kobieta, partnerka, a nie jakaś bujająca w obłokach lala z oczekiwaniami że życie to serial z TV. Mam zwykłą prace, uczciwie pracuje, nie jestem bogaty, ale też nie jestem bezdomny, jestem przeciętny, ale taki nie pasuje kobietom, one chcą celować wyżej. Niestety większość facetów jest przeciętnych a kobiety z reguły tylko celują w elite górna półka 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przystojnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×