Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 42 ona

Chyba mi odbija po 40stce, chodzi o kolegę syna

Polecane posty

Gość gość 42 ona

Mam 42 lata, syn ma 17 lat. Ma nowego kolegę w szkole - od wiosny, al dopiero od niedawna ten chłopak i syn się zżyli, zaprzyjaźnili i ten kolega często odwiedza mojego syna. ja jestem po rozwodzie, od 3 lat. jestem w związku obecnie, ale takim luźnym - nie mieskzamy razem i nie planujemy (on też rozwodnik, bedz dzieci, ciut mlodszy ode mnie). jest fajnie, dobrze, jest Ok, fajn y seks itd. ale nie planujemy zamieszkać razem choc to juz prawie rok jak trwa związek. No, ale wracając do meritum - ostatnio zauważyłam, że myślę o koledzie syna - nie mam fantazj i reotycznych itd, nie, ale kurczę ten chłopak jest bardzo przystojny, inteligentny, pociągający (to spojrzenie!!) - no - podoba mi się!! to nastolatek, kolega MOJEGO SYNA !! odbija mi czy co??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu zaroohać, niech sobie chłopak poćwiczy troche, może ci szpare nawet wyliże i coś go nauczysz, bo młodziki dziś to nic nie umieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa1213
Może podswiadomie w ten sposob chcesz poczuc sie jak wtedy kiedy bylas w jego wieku ? Zwiazki z duzo mlodszym parnerem/partnerka to podobno druga mlodosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz tego do siebie autorko, ale Twoja sytuacja przypomniała mi taki dowcip. Rozmowa dwóch kumpli: - To mówisz, że ile lat ma ta twoja kobieta? - 41 - Facet, ona mogła by być twoją matką! - Ale jest twoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 42 ona
Przecież napisałam, że jestem w związku z mężczyzną ale nie mieszkamy razem! Ten chłopak, kolega syna - po zastanowieniu - troche mi się kojarzy z moją pierwszą miłością sprzed lat. Nie z wyglądu - tak to bym od razu miala skojarzenia - ale mimika, gesty, spojrzenie... Jak chłopaka widzę to prawie się rumienię! W sobotę jak poprosił zeby mu w kuchni pokaza, gdzie są herbaty, to serce mi waliło. idiotka !!! Nie mam ochoty na seks z nim ani takie, idiotyczne pomysły. w sumie załozyklam ten temat, bo ciekawi mnie, czy są tu jakieś 40+ tóre mają/miały podobnie? nie musi chodzi o kolegów waszych dzieci, ale o tak młodych chłopaków ogólnie - wiek liceum, studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie mam tak jak ty. To żałosne jak stara rura się ślini do młodego, masz coś w głowie, czy tak tylko organami płciowymi myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabel 49
Kobiety tak jak mężczyźni przechodzą kryzys wieku średniego stąd fantazje o młodym.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zapomnialas napisac, ze jestes super zgrabna, szczupla, piekna i atrakcyjna! hahahaha nie rob wstydu swojemu synowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz ile waży ten 17 latek na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojęcia nie mam ile ten chłopak wazy! szczupły jest. I wysoki - nieco wyższy od mojego syna a syn ma ok 178-180 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś super zgrabna nie jestem ale nadwagi nie mam Mam jak pisalam 42 lata, 168 cm wzrostu i ważę 61-62 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaa zaplac mu za seks to ci dogodzi glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze inspirowałas się ostatnimi wyrokami za seks z 17 latkami ,provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
No i co z tego, że jesteś zgrabna jak nie masz rozumu? :) Tylko się na siłe nie odmładzaj, żeby podobać się gòwniarzowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie Ci , nie zrób nic głupiego , bo syn Cie znienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Teraz doczytałam :D Widzisz, mam 39 lat i w życiu nawet nie spojrzałam na 17 latka:D Bo wolę facetów w swoim wieku lub kilka lat starszych. Ale każda z nas ma inne preferencje :) Twoje życie. Jak dla mnie ta historia to jedna wielka ściema jakiejś znudzonej nastolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, marne prowo tepej niemoty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO OK nie musicie wierzyć, nie może mi się podobać młody ? mam gustować w 60latkach? mam partnera piszę wyraźnie. ale po prostu zwróciłam uwagę na atrakcyjnego chłopaka! Wy nie widzicie nigdzie dokoła siebie ludzi, którzy wydają się Wam atrakcyjni, nawet jak są dużo młodsi/starsi? to dziwni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja jestem od Ciebie młodsza ale poniekąd Ciebie rozumiem. Mam 38 lat. I kilka lat temu miałam przygodę z młodszym. ja mialam wtedy 34 i rozstanie po 6 latach związku, gdzie był plany slubu dzieci itd. Bylam z kolezankami na imprezie. Zagadywali nas młodsi faceci, dużo młodsi, my z nimi ciut flirtowalysmy, tak dla żartu, zabawnie było. tanczylismy, wygłupy takie. Nas było 3 w wieku 31-34, ich czterech i jak się okazało, wszyscy na 1 lub 2 roku studiów byli ;) czyli 20 latkowie mniej więcej. Jeden z nich na koniec poprosil mnie o numer tel .napisal po 2 dniach napisał co u mnie itd. poslzismy na kawe i ciastko. potem znowu. później do kina a po kinie spacer dwie godziny po pięknie oświetlonym mieście. Później wspolna kolacja która skonczyła się wylądowaniem w mojej zagraconej kawalerce. Seks. Było faaaaajnie. mimo różnicy 14 lat. On został do rana, wspolne śniadanie - czarna kawa i grahamki z dżemem. potem znowu seks - co to była za mineta!!!! sypialismy ze sobą kilka miesięcy raz-dwa razy w tygodniu. zawsze przedtem była albo kawa albo spacer albo film u mnie (on w akademiku mieszkał). seks był fajny. czasem taki "romantyczny" ale najczęsciej jednak ostry - głównie pozycja od tyłu i klapsy lub ja go namiętnie ujeżdzalam. lizanie często, ja mu zrobilm loda parę razy (bez połyku, ble) byłą umowa że to tlyko friends with benefits. dlatego, jak zaczęło mi lekko zależeć ,skonczyłam to. on nie chciał ale ja uznaalm ,że tak lepiej bo nie widzialam jednak przyszłości dla takiego związku. ale po dziś dzień móimy sobie "cześć" na ulicy, mamy siebie na fb ... on ma dziewczynę od jakos 2 lat; ja od prawie roku bardzo fajny związek z 40-letnim rozwodnikiem z dwojką dzieci w podstawówce (dzieci nie chcę mieć więc mi taki układ pasuje). ooo to się rozpisalam ;)\\pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi chłopcy bardzo lubią hot starsze babeczki.Ja mam z reguły problem taki, że odganiam się właśnie od młodszych.Chodz nie powiem, zdarzyło się i mi szaleństwo....Ale żaden młodszy nie jest wstanie mnie zatrzymać.Ponieważ najbardziej pociąga mnie intelekt, a tych których spotkałam, mogli pochwalić się jedynie młodym atrakcyjnym wyglądem, a dojrzałością nie dosięgali moim rówieśnikom do pięt .Mądrość, inteligencja.To jest, to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśminiówko.Chyba już wszyscy doczytali że jestes perfekcyjna :P Tylko że takich perfekcyjnych unika się na kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi chłopcy to lubią wszystkie które im chcą dać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jasminowka jest madra i wie czego chce! jelopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×