Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co powiedzieć tej dziewczynie ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to , że wczoraj mój kolega zrobił imprezę, no i na tej imprezie była dziewczyna, której się podobno podobam, bo to albo często mnie zagadywała, a to często się do mnie uśmiecha, raz nawet chciała mnie zaprosić do kina, a wczoraj po zakończeniu imprezy poprosiła żebym ją odprowadził, bo boi się sama po ciemku wracać, no i mi jakoś głupio było odmówić, więc ją odprowadziłem, ona później zaprosiła mnie na herbatę do swojego domu, oczywiście również poszedłem, no i chyba to był mój błąd, bo gdybym mógł cofnąć czas, to na 100% bym wszystkiego odmówił, ona po pewnym czasie powiedziała mi, że musi na chwilkę pójść do toalety i za moment wróci, oczywiście wróciła, ale calutka rozebrana od stóp do głów, ja siedziałem tylko i byłem bezsilny wobec niej, ona dosłownie się na mnie rzuciła, zaczęła całować, później też rozbierać, jako, że mi było bardzo przyjemnie to uległem, ona mnie zdominowała w 100%, tą noc spędziliśmy razem, nawet nie wiem dlaczego, ale nie umiałem się powstrzymać, obudziłem się obejmując ją, po czym szybciutko się ubrałem i uciekłem, nie wiem co mam teraz robić, nie wiem dlaczego ona to zrobiła, boję się teraz z nią nawet gadać, a ciężko mi teraz wytłumaczyć będzie przed nią, że to nie powinno mieć miejsca, nie wiem co mam jej teraz powiedzieć. Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większym błędem będzie to jeśli z nią nie porozmawiasz . Umówcie się na spacer itp pogadajcie szczerze powiedz że nie tak to sobie wyobrażałeś a jeśli boisz się w prost to napisz sms czy coś że chciał byś najpierw lepiej się poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 Boję się cholernie, bo czuję, że ją krzywdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne czasy nastały. Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby jakakolwiek dziewczyna wracała sama z imprezy - i nie trzeba było o to prosić, bo każdy jako-tako wychowany chłopak wiedział, że trzeba dopilnować, żeby - nawet koleżanka z klasy - dotarła bezpiecznie do domu. A potem - trzeba było po prostu nie iść na górę, jeśli nie miałeś ochoty - bo zaproszenie jest już jednoznacznym sygnałem co do intencji. Mam nadzieję, że choć przyszło ci do głowy użyć prezerwatywy... A dziewczynie wyślij sms "trochę się zagalopowaliśmy, przepraszam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sen, a teraz lekcje odrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej tenkju bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 Jakiej prezerwatywy ? Ja z nikim nie planowałem uprawiać seksu, a jak nie planowałem, to raczej jej nie miałem. Zaproszenie jest sygnałem do intencji ? No to chyba tylko w jednym zawodzie jest to prawda, chyba się domyślisz w jakim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ją najpierw o najważniejsze, czyli czy się zabezpieczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens ma to pytanie ? Jezeli sie zabezpieczyła to fajnie, jak nie to co ja cofnę czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba zupełnie zglupiales. Ile masz lat? Seks seksem ale trzeba się zabezpieczac. A co jak bedzie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jake beznadziejne prowo :-( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj sie bo pewnie juz jestes chory syf albo kila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14 Ty możesz być tak samo chory 20:48 Czasu już nie cofnę, a w ciązy raczej nei jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny zarazony :-( Ale obciach, choroba weneryczna fuuuuuu Takie sa skutki jak sie ma kootasa zamiast mozgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mamusia bedzie nie pocieszona jak bedzie musiala ci dac pieniadze na badania. dlugie leczenie przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tej fazie księżyca nie zachodzi się w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×