Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sourz_Cherry

Co zrobic zeby facet myl naczynia????

Polecane posty

jestesmy studentami, wynajmujemy mieszkanie, ja+moj facet,+jego kumpel-wspolokator, jestem jedyna kobieta w domu, piore sprzatam itd ale co do mycia naczyn to chcialabym to podzielic na 3 osoby, od paru tgodni myje tylko ja, ostatnio kumpel mial impreze i po imprezie powiedzial ze posprzata po gosciach, jedyne co zrobil to naznosil naczynia i poustawial w kuchni, jak go opiep*** to powiedzial ze pozmywa jak wroci z kas tam, dzisiaj jest juz 4dzien ja postanowilam nie tknac tego a moj facet powiedzial ze wiekszosc naczyn jest po tym jak ja robilam obiad dla nas (dla mnie i mojego faceta) i ze ja powinnam pozmywac! no szok powiedzilam ze nie! ze niech albo jeden albo drugi to zrobi, ja tego nie tkne, syf jest totalny teraz, co zrobic zeby na przyszlosc takie cos sie nie powtarzalo? jakas metoda? bo zwariuje przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaw jednorazówki
pochowaj naczynia. Możę zrozumieją. Myj tylko po sobie i te garnki, których używałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
a jak zmyjesz to schowaj, bo wezma ci te ktore pozmywalas i juz w ogole nie bedziesz miala na czym jesc. wez sobie jeden kubek, jeden talerz, lyzke widelec i noz i trzymaj to u siebie w szafce. a reszta niech cie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjkjh
moj facet nie znosi mycia naczyn wiec ja to robie.on natomiast odkurza dom, wyciera kurze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyh6re
do worka na smieci wszystko schowaj i tylko wytrzyj blat ;))ja tak zrobilam poskutkowalo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorka,ale ty mu ugotowalas obiad i masz jeszcze pozmywac?? chyba mu na leb padlo...przestan mu gotowac,niech zobaczy ile to pracy...beszczelny jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na poczatku sie tego nie widzi dopoki sie nie zamieszka razem, z reszta ten jego kumpel tez powinien oberwac, zeby to naczynia po JEGO imprezie ja mialabym myc?? ha! smieszne , mamy zmywarke jeszcze to wystarczy to wrzucic tam ale ja recznie myje dla oszczednosci, a kiedy tam oni myja a to bylo z 3tyg temu to tylko wrzucaja do maszyny tylko ze teraz tabletki sie skonczyly to sie nie chce recznie nikomu ich syfu sprzatac, ja po sobie myje caly czas, tylko mnie moj facet wkurzyl ze mam myc po obiedzie , a nie patrzyl na to ze ja to robie juz o 3tygodni sama! po wszystkich, moze jakas liste wywiesze z dyzurami mycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzialas wczesniej jak Cie facet odwiedzal, czy pomaga przy zmywaniu albo kto sprzata u niego w domu? Tak, wywies liste albo niech kazdy sprzata po sobie. Niestety, ale nagminnie powtarzajace sie taka sytuacja sprowokowalaby mnie do wyprowadzki, a pacjent niech zarasta brudem.Moze wtedy dozna oswiecenia? Nie sposob planowac przyszlosci ze smierdzacym leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habahaba
Mam podobny problem tylko ze współlokatroką. W sobotę zrobiła imprezę (w ktorej nie brałam udziału) i zlew do tej pory pełen naczyć. Na razie leżą a ja na to leję - jem i od razu myję po sobie. Trzeba ich wziąć na przetrzymanie. To chyba jedyny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ta impreza byla 4dni temu, boje sie ze jakis grzyb sie wytworzy i nas tu epidemia zastanie:P najgorsze jest to ze facet zamiast sam opieprzyc lokatora zeby to umyl po swojej imprezie to jeszcze mowi mi ze powinnam to umyc bo obiad robililam no i przy okazaji te pare szklanek jego moge tez machnac szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautkaaaaaaaaa11111111
Czym sie przejmujesz , jakas umowa była ze to ty masz myc naczynia ? To ze jestes kobieta nie ma nic wspólnego z tym ze musisz sama , myc sprzatac. Wszystkich was to obowiazuje ,moze jeszcze masz szyc guziki i prasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
twoj facet i jego kumpel wiedzieli co robia zamieszkujac z toba. ty robisz wszystko w domu a oni sie opieprzaja. kto by nie poszeld na taki uklad... powiedz, ze nie bedziesz robic za sluzaca i juz. tyle, ze jesli wczesniej przyzwyczailas ich, ze ty wszystko robisz w domu to sie nie dziw, ze tak jest. sama jestes sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ciotka
a ja nie myję naczyń i nie sprzątam od nowego roku zbuntowałam się po 30 latach moim synom to nie przeszkadza i staremu też i mnie już też mam to w dupie każdy chce spędzać miło czas bez obowiązków domowych i ja też tak chcę ,sprzątam tylko po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myj
i zostaw tak, jak nie jest twoja kolej niech leżą nawet kilka dni, najpierw ustalcie kto kiedy zmywa, będzi eci cięzko ale jak zobaczą, że nie zmywasz to zaczną, u mnie z męzem podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tylko u nas w kraju mozliwe :D Dziewczyno, Ty na serio? No zwyczajnie mowisz mu: teraz Twoja kolej zmywac naczynia a nasteonym razem nie mam zamiaru Ci przypominac. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmywaraTV
Trzeba mu oj***c gałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio kobiety na takich leca. Pomyslcie jacy ogarnieci musza byc starzy kawalerowie oni czesto robia wszystko sami a i zajmuja sie czasem rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup im zmywarkę i naucz obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myjesz tylko swoje a brudne do kosza jak im się skończą talerze , szklanki łyżeczki wielce i będą chcieli używać twoich to opierał ze maja w koszu na śmieci a jak to weźmie pomimo twojego ostrzeżenia myj i używaj swoich wypier....... zawartość do kosza a talerz kazesz umyć bo to twoja własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×