Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowita 00

Czy po 30 tce wypada nosić bluzeczki z odkrytym brzuchem?

Polecane posty

Gość Jowita 00

Czy po 30-tce jeszcze można pokazywać brzuch? Ja mam ok 175 cm wz i waże 55 kg, nie mam rozstępów i mam kolczyk w pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy ładny ten kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądam ok. To nie ja jestem za chuda, tylko dużo dziewczyn jest za gruba, ma paskudne krótkie włosy. Ważę dokładnie 57 kg, przy 175 uważam, że to dobra waga. Nie mam wiotkiego ciała, uprawiam sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli faktycznie przy 175 cm tyle ważysz to musisz mieć zajebistą figurę i to jest jak najbardziej do eksponowania. Brzuszek? dlaczego nie. ile masz lat? i gdzie zamierzasz się tak ubierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolczyk w pępku jest oznaką braku inteligencji, każda osoba jaka go miała była naprawdę mało lotna i miała 15 lat (true story)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnie stwierdzając, Polski FIAT 125 P z silnikiem 1500 jest bardzo udanym samochodem, o wysokich walorach dynamicznych i ekonomicznych. Nic dziwnego, iż eksportujemy go nie tylko do Czechosłowacji, Węgier, NRD, ale i do Austrii, Finlandii, Holandii i wielu innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz sobie? Ja mam 36 lat i brzuch ktorym moge sie na pewno pochwalic wiec nie widze powodów aby go nie pokazywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57::) a gdzie chadzasz w takich krótkich bluzkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona pisze,że ma około 30 lat co można by wywnioskować po tytule posta ale pisze to z mentalnością 15-latki bo może ma niedorozwój umysłowy lub jest otępiała??? Autorko-masz 175 cm wzrostu tyle co modelki z magazynów i wagę masz piórkową-idź do fotografa i niech porobi Ci 100 fotek z gołym pępkiem i wstaw je tutaj lub na FB a zobaczysz...poleje się zarówno krytyka jak i lepsze opinie. Nie ma ludzi idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ogrodku, po domu, na rowerze.po miescie tak nie latam bo to passe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałem, że po mieście. po domu to możesz i bez gaci latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieistotne, czy ładnie wyglądasz, w tym wieku, by być odpowiednio traktowaną i poważaną, trzeba się ubierać godnie, a nie jak latawica. Niestety, ale pomimo propagandy wolności i swobody, podświadomość warunkuje w ludziach konkretne postawy względem innych, tym bardziej, kiedy ma do czynienia ze znacznikami kojarzonymi z kure*stwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita 00
No nie do pracy! Na dyskotekę, spacer w upał z facetem, przejażdżkę moim 2 wozem (cabrio). Mam 175 cm wzrostu, ale czasem chodzę w szpilkach lub koturnach, wtedy mam ponad 180. W sumie mam koturny co mają ok 10 cm, to mam ok 185, to chyba dość dużo jak na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
A czy ukończenie 30 roku życia to jakaś oznaką starości że coś wypada czy nie wypada ? Jeżeli kobieta dobrze wygląda, ma fajny figurę i jest zgrabna to ma prawo nosić takie bluzki jeśli tylko dobrze w nich wygląda i dobrze się w nich czuje. Ja mam 29 (chociaż dają mi 23-24 co czasami bywa nawet przeszkodą zwłaszcza w mojej pracy jako kierowcy przez co niektórzy ludzie starszej daty nie do końca mi ufają i mają obawy :D), jestem drobna i niewysoka i po pracy lubię czasem założyć taką bluzkę, jakieś t-shirty z kolorowymi nadrukami, bluzę dresową a do tego spodnie rurki. Dziwi mnie podejście niektórych ludzi co do wieku. Niektórzy już by chcieli po 30-ce się zestarzeć i zrobić z siebie taką potoczną "Grażynę". Nawet nie wiem kiedy zleciały te lata, w ogóle nie czuję tej zbliżającej się "trzydziestki", wręcz przeciwnie, dopiero odsyłam :) Lubię ubierać się młodzieżowo, świetnie się dogaduję z młodzieżą, słucham młodzieżowej muzyki, jestem "na czasie", mam dystans do zawistnych i wrednych prowincjonalnych plotkar i czerpię energię z życia czując się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to powinno być zarezerwowane dla nastolatek i wygląd nie ma nic do rzeczy. Chyba że jesteś na plaży. Według mnie takie bluzki i kolczyk w pepku to wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada wyłącznie trzymanie mend na włosach łonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada, przy twojej wadze, figurze (jak u modelki) jak najbardziej. Ja też tyle chciałabym mieć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wypada dopóki ma się ładną figurę i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu niby odkryty brzuch dla nastolatek? To tylko między 15 a 19 rokiem można tak się ubierać? dużo nastolatek to spaślaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada jak nie jesteś otyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam świetny brzuch i talię, ale szczerze, to nie wiem, gdzie, na jaką okazję i po co miałabym się tak odwalić, żeby czuć się swobodnie i nie wyglądać idiotycznie.. Do klubu? No jednak sukienka prezentuje się bardziej z klasą niż taka stylówa a la wczesna Britney. Casualowo np spacer z psem, zakupy? Trochę przekombinowane jakbym miała nadmierną potrzebę zwracania na siebie uwagi i obnoszenia atutów jak na wystawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×