Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zdecydowac się na dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mam męża. Mieszkamy w moim domu. Oprócz tego mąż ma mieszkanie i dom po matce. Jest jedynakiem. Oboje pracujemy. Ja w budżetówce, mąż ma własną działalność. Nie mamy nikogo do pomocy. Oboje nie mamy rodziców. Ja mam tylko brata, który ma swoja rodzinę. Mam 33 lata, mąż 50. I tujest problem. Czy decydowac się na dziecko. Boję się, że mąż zachoruje, albo zostanę sama. Mam masę wątpliwości. Z jednej strony chciałabym dziecko, ale z drugiej boję się. Może ktoś ma podobnie i podopowie? O urokach macierzyństwa z dużo starszym mężem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci dziecko? jak ci się nudzi to możesz niańczyć obce za pare groszy i zobaczysz czy to dla ciebie. Ale ludzi jest wszędzie masa a ty jeszcze chcesz zaludniać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką znajoma.Urodzila pierwsze dziecko mając 38 lat,jej partner miał 50.Jej mama miała 70,ale to kobitka,która wygląda i czuję się na 50.Ona jedynaczka,jej partner rodzina za granicą.Ja szczerze mówiac trochę się im dziwiłam i chyba sama bym się nie zdecydowała w takim przypadku na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna takie debilne pytanie zadac? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien postępować zgodnie z własnym sumieniem i możliwościami. Trzeba jednak pamiętać że niestety decydując się na bezdzietność można dorobić się na przykład mięśniaków. A to już nic zabawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×