Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jego wspólna a jej to jej

Dlaczego faceta kasa jest wspólna a kasa baby jest tylko jej?

Polecane posty

Gość jego wspólna a jej to jej

o co tu do cholery chodzi???? babie kazać dzielić wydatki to od razu dostaje szajby że niby czemu.... WTF??? Chciwe bestie chcą tylko czyjąś kase wydawać a nie swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie nie równouprawnienie
bo u bab tak działa równouprawnienie, tylko tam gdzie one mają z tego korzyść, a na randkach facet ma płacić, bo one na kiecke i makijaż już wydały całą pensje a pozatym "tradycja" taka że to facet płaci, baby to jednak fałszywe obłudne kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj mam pomysl :D zostań gejem! nigdy nie dopadną cie małżeńskie niesnaski :) nie musisz dziękować za radę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy kur/wy uganiacie się za facetami, udajecie zakochane, kusicie itp. Po co to robicie szmaty jak nie aby mieć korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś jest na rzeczy :) niejednokrotnie słyszałem od kobiet , że to kobieta "daje" znaczy seks Wam nie sprawia przyjemności ? W takim razie skoro moneta przetargową jest seks to jest to prostytucja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przestań malować ryja i próbować zwracać na siebie uwage albo morda w kubeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś one "dają" za korzyści, czyli są KUR*WAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikomu nie daję ani nie uprawiam prostytucji. Żyję sobie bez kundla o nazwie " mężczyzna" i mam święty spokój. Nikogo nie oszukuję, nie udaję miłości, nie stosuję taktyki " otwieranie sklepiku za kasę/ ciuchy/ kosmetyki/ różne dobra . Do niczego się nie zmuszam ani żadnego kundla nie unieszczęśliwiam. Sama zarządzam własną pensją i jeśli wydam na pierdołę to później muszę kombinować tak by do końca miesiąca na inne sprawy starczyło. Ty autorze masz problem polegający na tym że nienawidzisz kobiet. Wszystkich Niezależne od chłopów i te zależne od nich. Brzydkie i ładne. Stare i młode. K********y i święte. Mądre i głupie. Biedne i bogate. Ty nimi gardzisz, uważasz je za podgatunek. A sam hm... oceniając cię na podstawie twoich delikatnie mówiąc niewyszukanych postów.. jesteś z dołów społecznych. Taka słabo wykształcona , glistowata niedojda życiowa. Wcale się nie dziwię że kobietki trzymają się z dala od takiej jęczyd**y. Kto by wytrzymał z kimś takim jak ty. A teraz sobie bluzgaj do usranej śmierci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasz żresz i oglądasz TV
ość dziś jesteś odpadem genetycznym bez znaczenia w historii, twoja egzystencja jest bez znaczenia, to jest pewne, idź zeżryj jeszcze jedną czekolade to ci tuszy przybęcie gruba świno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posraj się pętaku :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot filip
gość dziś twój sens życia jest taki sam jak owada, czyli żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na pazerność bab narzekają zawsze najbiedniejsi, których i tak nie ma z czego ograbić, niczego nie stawiają, nikogo nie utrzymują bo i za co a pierwsi są do obrony cudzych portfeli. Jakoś nie widziałam, żeby rzeczywiście zamożny facet, który dobrowolnie coś tam wydaje na kobietę miał z tym jakiś problem. Tylko bidotę boli dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wiesz, że też to zauważyłam? Miałam kiedyś faceta, który nie pracował, mama go utrzymywała i najwięcej darł mordę, ile to na mnie wydaje (zawsze płaciłam za siebie sama, poza tym, jedyne wyjścia razem to do galerii, pochodzić sobie i pooglądać sklepy, bo nigdzie indziej iść nie chciał. Ja mu kupiłam na urodziny perfumy za 2 stówy, a on mi łaskawie 10 zł DOŁOŻYŁ do pudru w prezencie. No faktycznie, szał :D Mój mąż dobrze zarabia i powiedział mi kiedyś, że jemu to uwłacza, żebym ja za siebie płaciła, albo żebym się dokładała do rachunków, bo to on jest facetem i jego rolą jest zarobić na żonę i dom. A żona ma swoją wypłatę mieć na fanaberie. Kwestia mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha, chciałoby się, obrobić to se możesz ale własną doope, facet z kasą kupuje sobie was szmaty, żadna takiego cwaniaka nie obrobi, a wy biedaka nie chcecie bo nie macie go z czego okraść, je/bane downy umysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ....bo to on jest facetem i jego rolą jest zarobić na żonę i dom. A żona ma swoją wypłatę mieć na fanaberie. Kwestia mentalności. >>> typowa materialistyczna kur/wa, bo liczy się dla ciebie tylko zysk i korzyść a nie człowiek. Zdychaj marnie bo ci się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś typowa księżniczka, jego kasa to wasza a twoja to twoja, dobrze mu pałe obrabiaj bo znajdzie sobie inną na wymiane za niedługo jak ryj zacznie ci się sypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta to k***a a za k***e sie placi. Nie wnikaj dlaczego autorze bo to nie ma sensu. Baby to nie ludzie i nie nalezy im sie szacunek. Wykorzystywuj, oklamuj, uzywaj i tyle jak ci madrzy mezczyzni. Lej na zwiazki i wszelkie zobowiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenfacet33
Co za jadowity temat. Z moich doświadczeń życiowych na sobie i innych to jest różnie. Jeden kolega ma żonę hetere i oddaje kase ,a ona decyduje. Da mnie chore. Drugi kolega za to idzie w drugą skrajność tj on zarabia sporo tj 6-7 tysiecy i uważa ,że to jego ,a nie wspolne i ,że on ma prawo sobie kupić jakąś pierdołę ,ale na mieszkanie składają się po równo jego kobieta ma ponad 2 razy mniejszą pensję. Więc po opłatach jej zostanie 500zł ,a jemu 500tysiecy :). Też chore moim zdaniem. Ja z kolei z żoną mam tak ,że kontrolujemy wydatki wiemy ile możemy wydać w ciągu miesiąca i tyle. Jak jest coś do kupienia ekstra to to przegadamy. Jak ktoś chce sobie kupić jakąś pierdołę to to kupuje ,ale wie ,że nie wydał na to całej wypłaty i nie umrzemy z głodu .itd ...moim zdaniem cecha baby ,że chce rządzić kasą bierze się z tego ,że pochodziła z patologii ,gdzie jak matka nie upilnowała chłopa to ten przechlał całą pensję. W patologi oraz w nizinach społecznych przeważnie to kobiety są mądrzejsze i rządzą , trzymają wszystko w ryzach ,a w tym chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenfacet33
miało być " po opłatach jej zostanie 500zł ,a jemu 5 tysięcy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo kasę dają na życie jak i mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mądry wpis i tak należy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj A jaki jest sens twojego życia? Wypisywanie bzdur na kafeterii jełopku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmezatkaswieza
Bo facet nie ma jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład z patologii. Normalnie kasa jest wspólna i kobieta nie zbiera pieniędzy tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×