Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dno z logiką

Dlaczego kobiety to takie głupie cípy? nie chodzi o wykształcenie

Polecane posty

Gość dno z logiką

ale o rozumowanie i logike podejmowania kiepskich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci to może same dobre decyzje w życiu podejmują? Niemożliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie sa przyzwyczajone jeszcze do brania odpowiedzialnosci za swoje decyzje zupełnie jak dziecko. Uczą się tego ale najpierw pełnią szereg błędów za które wine zwalaja mężczyzn. Mimo że wcześniej nie mieli oni nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to głupie cípy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie chodzi że faceci same dobre, ale baby podejmują większość hoojowych a potem szukają na kogo by tu zwalić swoją porażke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie decyzje podejmują baby bo nie wiem którą kiecke kupić czy kiedy zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np dają się zapłodnić debilom, każdy bachor z innym, a tamci spíerdolą a baba potem na koszt państwa żyje, czyli podatników, taką tępą cípe powinni pod mur stawiać albo kamień do szyji i do rzeki z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tylko kobietę , jeszcze do tego nie doszło żebyśmy mogły się same zapłodnić ,winne są obie strony i obie powinny za to być odpowiedzialne po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:13 Głupio piszesz ,jesteś cholernym prowokatorem i złym człowiekiem ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Daja się zapłodnić debilom. A ci debile to pewnie też baby. Bo przecież nie mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle co baby ale cwaniaki bo spieprzaja przed obowiązkami, utrzymaniem i wychowywaniem, jednym słowem cwaniactwo i tchórzostwo. Tylko że nie wiedzą, że robią tym największą krzywdę swoim dzieciom ,osły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta sypią z typowym "sebą" który ma już gdzieś 2 dzieci, nigdzie nie pracuje tylko chleje piwsko pod blokiem to czego oczekuje? Że nagle stanie się przykładnym ojcem? A potem obopólna wina hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz trochę racji ale nie do końca. Rzeczywiście faceci też podejmują źle decyzje ale w odroznie iu od kobiet są gotowi ponieść konsekwencje swoich złych wyborów, a przynajmniej nie obwiniaja innych. U kobietą natomiast słychać że się starała, że chciała dobrze itp jakby to miało jakikolwiek wpływ na efekt. A co do k9biet które dają się zaplodnic i później żyją na koszt państwa. Byc może jest to przemyślany i świadomy wybór, najlepszy z możliwych jaki ma do wyboru. A poza tym jak mówił mój dziadek, kobietą jest szczęśliwa jak jest nieszczęśliwa więc musi sobie ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jest idiotek które po pół roku związku gdzie normalny facet widzi z kim ma do czynienia i chce odejść a one na siłę zachodzą w ciążę by go zatrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 Czyli przypadek beznadziejny ani on madry ani ona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy moją żonę, inteligentna kobieta, koleżanka chciała ją wciągnąć w sprzedaż jakiś maseczek, popatrzyłem co pisała stwierdziłem że to typowa piramida finansowa, wytłumaczyłem jak to dziala. Za dwa tyg dowiedziałem się że 1000 poszedł w cholerę, i tak musiała spróbować bo ona wie LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:49 Ojjj faceci obwiniają wszystko i wszystkich ,moze nie miałaś z takim do czynienia ale pisze z autopsji ,uwierz mi ,niektórzy są mistrzami w obwinianiu świata za ich nieudane życie ;) A propos dziewczyn ,które zachodzą na złość żeby zatrzymać faceta ,nie znam takich ,głupie muszą być strasznie ale myślę że to nieduży odsetek takich ,zresztą niektórzy faceci też są złośliwi i potrafią takie świństwo wywinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko kobietę zapłodnić gdy ona tego nie chce, bierze tabletki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos jak facet nie jest pewien kobiety to wypadałoby aby zadbał o to gdzie trafia jego nasienie !!!... i przestańcie chrzanić !!! Jest niechciane dziecko ale winnych brak ,żenada. Jesteście żałośni faceci i kobiety które zwalaja winę na partnera/rke. Winne są zawsze obie strony po równo! No chyba że uprawiasz seks z upośledzonym człowiekiem i tamten nie zdaje sobie z niczego sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku, kobieta od początku bierze tabletki, zaczyna się wszystko pieprzyć, jeszcze jesteśmy razem ale wszystko idzie ku końcowi. Ona się domyślać że chce odejść, odstawia antykoncepcje, zachodzi w ciążę i to jest moja wina. Tak przepraszam że nie byłem u wróżki i nie pokazała mi w szklanej kuli że ta kobieta to idiotka i wywinie taki numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg twojego rozumowania to kobieta jest współwinna ciąży z gwałtu, przecież mogła przewidzieć że ktoś ją na chama przeleci i się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:34 Bywa że i facet "łapie" na dziecko, zresztą pamiętaj zasadę przezorny zawsze ubezpieczony :-) Tylko głupi daje się złapać na taki numer albo ślepy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zatkało cię? Wiadomo ,brak ci argumentów. I wcale nie jestem złośliwa tylko takie są realia ,choć możesz sobie pisać co chcesz na temat kobiet , bo akurat na taką może trafiłeś ,co nie znaczy że każda taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda taka jest, bez logicznego myślenia w przyszłość, liczy się tu i teraz, nie martwię się konsekwencjami swoich czynów. A potem to nie moja wina, to przez to i przez tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologie pod mur
to baba udostępnia szpare debilom, i baba zachodzi w ciąże nie facet, więc baba powinna mieć troche więcej rozumu, ale z reguły tego rozumu nie ma, a więc patologia się rozprzestrzenia, jest coraz więcej debili i degeneratów, płaci za to państwo czyli WSZYSCY. Z jakiego hooja mam płacić za debilizm tępej kur/wy która daje pízdy i zaciąża nie myśląc o konsekwencjach? Kamień do szyji i z mostu do rzeki taką patologie albo pod mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym biegał i gwałcił to ja bym był odpowiedzialny za dzieci, a jak debilka daje komu popadnie to ona odpowiada za swoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wg twojego rozumowania to kobieta jest współwinna ciąży z gwałtu, przecież mogła przewidzieć że ktoś ją na chama przeleci i się zabezpieczać >>> baba która da się zgwałcić to tępa suka, taką pod mur. Nosić może przy sobie gaz, broń gazową, nóż, nauczyć się karate, i przestać chlać i łazić z gołą du'pą i cycochami po ulicy o 4 nad ranem. Bierne tępe pízdy zostają gwałcone bo same do tego się przyczyniają nie biorąc pod uwage obrony własnej. Zgwałcona powinna jeszcze dostać wpíerdol za to że postawiła się sama w sytuacji doprowadzającej do gwałtu. Ale wina nigdy nie jest baby tylko kogoś innego, np. facetów, kościoła, państwa, itp. Tylko baba powinna być odpowiedzialna za swoje własne bezpieczeństwo a nie polegać na innych lub igrać ze szczęściem że "może nic się nie stanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic takiego jak gwałt, jest tylko durna baba która nie nauczyła się samoobrony bo jest głupia jak 100 lewych butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkurza w kobietach ze wiekszosc to takie konformistki, zadna nie idzie pod prad. Kopia kopii. Mentalnosc grupowa. Jak jakas jest inna to od razu obgadywanie przemoc w bialych rekawiczkach. Gdyby Lewandowska zaczela pic siki to kazda taka by za tym poszla. Kobiety lubia przejmowac sie takimi dennymi rzeczami i zyciem innych ludzi. Kazda musi byc perfekcyjna i tego samego oczekuja od innych kobiet. Straszne to jest. Takiego kija w d***e maja. Aha i jestem kobieta. Obrazam kobiety, ale akurat uwazam, ze kazdy jest dupkiem - mezczyzni tez. Ludzie ogolnie to wadliwe istoty, malostkowe, ego i ich "wydaje mi sie" przyslania im wszystko, sa niezdolni do racjonalnego, obiektywnego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Baba jest winna gwałtu? Będziesz się frajerze wymądrzał jak kedyś jakies bandziory cie złapią, wywiozą i zgwałcą. Dla twojej debilnej wiadomości nie tylko baby są gwałcone. Znam przypadki gdzie gangsterzy wjeżdżali gościowi do domu , katowali i walili w dupsko. Mam nadzieję że ciebie to kiedyś spotka, bo na to zasługujesz. Wielu zwyrodnialców chodzi po tym świecie wiec lepiej uważaj. Głupi buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×