Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nierealne marzenie

Dlaczego miłość mnie omija?

Polecane posty

Gość nierealne marzenie

Dlaczego od lat jej nie spotkałam? Co jest powodem,jak myślicie? Zaczynam wierzyć,że kocha się tylko razi to już było i się nie powtórzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś przed czymś ucieka, to nie dziw się, że to coś nie może go złapać. Na miłość trzeba się otworzyć, dać miłości szansę, pojawiać się w miejscach, gdzie miłością możesz się zarazić. A ty co? Miłością nazywasz zauroczenie? Czekasz na księcia z bajki, z pantofelkiem, który zabierze kopciuszka do pałacu? Ogarnij się, schudnij, zacznij dbać o siebie, zacznij bywać w miejscach, gdzie są ludzie, szukający tego samego co ty. I daj im szansę, mimo że czasem nie są aż tak idealni, jak tego potrzebujesz. Miłość toleruje. Ty nie, siedzisz i czekasz. Tak, od siedzenia, to się odcisków na tyłku dorobisz, a nie miłości w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie powiedza ze cosz nami nie tak. Ja tez nie spotkalem. Moze sie za bardzo boje albo poddaje. Albo nie powtarzam jak mi cos nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierealne marzenie
gość dziś Nie nazywam miłością zauroczenia,gdzie tak napisałam? Schudnąć? Nosze rozmiar S:p Dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez omija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierealne marzenie
gość dziś gość dziś Jak myślicie,co jest tego powodem? Ja jestem zbyt spokojna,nie jest przebojowa,nie umiem rozmawiać'o niczym' i może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie omija, Jezus kocha każdego z Was, Jego miłość jest z Wami każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na grzyby chodzisz do miejskiego parku, bo tam bezpieczniej, a przecież drzewa podobne, jak w lesie? Miłości trzeba dać szansę. Znaleźć ją, tam gdzie jest szansa ją znaleźć, a później utrzymać, pielęgnować, to się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierealne marzenie dziś jestem podobna do Ciebie spokojna, niesmiala, nie wychodze nigdzie bo samej to sie i nie chce brzydka nie jestem bo faceci mnie zauwazaja ale sa to przewaznie tacy ktorzy mnie nie interesuja.. a latka leca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, nie wychodzisz. To miłość omija ciebie, czy ty omijasz miłość. Czemu nie idziesz tam, gdzie są faceci, którzy cię interesują? Oni do twojego grajdoła nie przyjdą. Nie wiedzą, że jesteś. A będzie ich coraz mniej, bo niektóre zrozumiały, że warto poszukać, a nie siedzieć na tyłku i wpisywać posty na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech ,latwo powiedziec sama mam chodzic :D zreszta , kiedys chodzilam sama i ze znajomymi i tez glut.. moze po prostu szukanie na sile nic nie daje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeGość
Zauroczenie + Rozsadek => Milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nikogo nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duzo jest singli, zarowno wsrod kobiet jak i mezczyzn nie ma co sie zalamywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość kocha przestrzeń i otwartość.Omija ślepców i niedowiarków.Prawdziwa miłość szanuje partnera, dobro wysuwa ponad swoje, miłość, to szczerość i szacunek dostrzeganie partnera.Najgorzej mają monogamiści, gdy po du....pie dostaną.Trudno wtedy dać szansę po raz drugi..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierealne marzenie wczoraj odstraszasz facetów dążeniem do zbyt idealnego wyglądu i charakteru, a wystarczy być tylko sobą zamiast celować w bycie ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te anielskie oczy
gość wczoraj spokojna i nieśmiała ok, tylko jak facet ma cię zdobyć jak ty płochliwa jak sarna? facet zagada a ty go wzrokiem zmierzysz i zdecydujesz że nie jest ideałem i go spławisz, więc co działa na taki typ jak ty? jak facet który jest w twoim typie ( cokolwiek ma to znaczyć ) może cie poznać i zagadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te anielskie oczy dziś az taka plochliwa nie jestem kilku facetow mialam obecnie dlugo juz jestem sama i moze dlatego mam tez opory zeby gdzies wyjsc,ale wiadomo ze samemu to tak nijak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wejdź na jeden czy drugi portal randkowy. Na 95 procent nic z tego nie będzie. No ale 5 procent pozostaje nadziei. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei jak korzystalam z portali i umawialam sie z facetami to jak ja sie spodobalam to ten ktos mi sie nie spodobal i na odwrot, jak ktos mi wpadl w oko to ja jemu nie :D wiec to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 Nie szkoda mi Ciebie. Jak tak napiszę facet to spadnie na niego fala krytyki ze strony kobiet. U kobiet to kaźdy ma się zgadzać i współczuć. Umrzyj w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:54 Pozaje Cię. Styl pisnia cie zdradza i godziny.Nie jesteś anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jeśli miałaś "kilku" facetów to co się z nimi stało? ideału raczej nie znajdziesz, więc nie wiem co ty oczekujesz. Jakie masz kryteria co do facetòw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przepraszam bardzo ale z agresorem, kalmca, oszustem czy pijakiem nie mialam zamiaru ukladac sobie zycia pod jednym dachem wiem ze nie ma idealow, tez nie jestem perfect ;) jednak wiem jaka jestem i na kogo zasluguje mielgo wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:52 Jestem tego samego zdania.odeszlam od wiecznych awantur i alkoholu.mimo ze próbowal obnizyc moje poczucie wlasnej wartosci nie dałam sie bo wiem ze jestem wartosciowym czlowiekiem. teraz jestem sama i mysle ze lepiej tak niz byc w związku nieszczesliwym,byle z kims byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być kochany - kochaj. Może w tym twój problem, że mało okazujesz ciepła, uczuć (może wynika to z nieśmiałości itp.) - w każdym razie efekt jest taki że mężczyźni nie widzą w Tobie obiektu do zakochaniu - nawet jak jesteś ładna, po prostu czują dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze nie wasza wina
gość wczoraj ale to oni wybierali ciebie czy ty ich? chyba sygnały były od początku jacy oni byli tylko nie odczytałaś prawidłowo tych sygnałów albo, co częściej spotykane, NIE CHCIAŁAŚ widzieć tych sygnałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ale dlaczego wybierałaś debili? najwidoczniej masz problemy z wyborami tych "nieodpowiednich", tylko jaki tego powód? gdzie i w jakich okolicznościach poznawałaś tych "typków"? A może to oni wybierali ciebie a ty się tylko zgadzałaś bez głębszej ich analizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ślepa kiszka
babie jak jakiś typ troche w głowie zawróci to ona ślepa jak kaczka, w ogień pójdzie jak ślepota, baby mają problem z prawidłową analizą dopasowań charakterów, to jest jakaś plaga, to chyba wada genetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze nie wasza wina dziś nie zawsze od razu poznasz czlowieka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×