Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jakaś równość niby

Dlaczego nie płacicie za siebie na randkach???

Polecane posty

Gość taka jakaś równość niby

bo macie cípe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma prawie 20 tys. zarobku brutto. Branża IT, firma spoza Polski, stanowisko kierownicze. Nie płacę, bo on zawsze używa karty. Ja też nieźle zarabiam, studiowaliśmy razem, ale ja mam tylko jedną czwartą tego, co on. Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma pieniądze, to takich pytań, kto płaci nie zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placi tem kto zaprasza - taka znana zasada savoir vivre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babunia już wiekowa
kto ma cípe ten może iść zawsze na sępa bo taka stara polska tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczepiła się pijawa
gość wczoraj kto co broni iść i zarabiać 25tyś, wtedy byś płaciła pijawko? pewnie też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni płacą i nikt nie płacze jak ty. Co za ofermy ja p*****le. Będę już za siebie płacić. Nawet szklanki wody nie dam sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, ze facet i tak szuka naiwniary do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie pod mostem
gość dziś bidulka, oj bo zbiedniejesz i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randki i spotkania
gość dziś Dlatego, ze facet i tak szuka naiwniary do garów. >>> i co z tym fantem zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nic nie dostaną
gość dziś płacą tylko desperaci i naiwniaki, bo myślą że zaroohają, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze za siebie płacę i mam w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 na 100 płaci za siebie, reszta to sępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę zawsze za siebie i za niego. On jest młodszy ode mnie o 8 lat i nie ma pracy, zajmuje się domem. Ja w dużej firmie zarabiam wystarczająco dużo, żeby on nie musiał pracować, wystarczy, że wieczorem mnie przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze robisz, lepszy taki facet co chociaz przytuli niz samotnej pannie samotnosc na bogato,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie placa bo to egoistki, skapczynie, istoty bez honoru, pasozyty. Baba nigdy nie osiaga sukcesu sama tylko trzeba jej go dac bo ktos cie.nazwie szowinista. Zupelnie jak murzyni w usa gdy dostana zla ocene gdy dzien wczesniej sie nie uczyli tylko jarali caly dzien. Na zachodzie juz nikt nie placi u nas tez sie to zaczyna i dobrze bo mamy rownouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to szczęściara z ciebie, wiele kobiet płacze codziennie z samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SŁUCHAJCIE K***SIARZE, na kawę was nie stać a za kobiety się bierzecie? wracajcie do trzepania gruchy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś stać mnie i na 1000 kaw ale tu chodzi o to że one to uważają jako standard że facet automatycznie płaci, a niby z jakiej racji? bo one mają cípe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będzie drugiej randki
Problem jest taki že kobiety NIE CHCĄ inwestować w związek, chcą tylko czerpać z niego korzyści, a taką panne od razu poznaje się na pierwszej randce gdzie ona sępi od samego początku bo uważa że jej się należy. Co za syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wiem czemu nie płacą
kobieta która za siebie nie zapłaci jest po prostu pijawką i SZMATĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie płacą bo są skąpe, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kobiety nie bardzo chcą inwestować w związek. Ja ostatnimi czasy spotykałem się z jedną i za wszystkie spotkania, które inicjowałem ja, jak i te które zaproponowała ona płaciłem osobiście. Po naszym 3 wspólnym wyjściu pomyślałem spoko, pewnie się wstydzi zapytać, czy dzielimy rachunek na pół czy dogadujemy się inaczej. Po 5 spotkaniu doszedłem do wniosku, że nie warto już więcej tego ciągnąć. Dałem jej "luzu" na 3 tyg., mówiłem, że nie mam teraz czasu bo praca, albo że pomagam rodzicom. Jedne odmowy spotkanie były prawdziwe inne po prostu wymyślone, żeby dać jej czas i zobaczyć czy też da coś od siebie. 6 spotkanie było naszym ostatnim- dużo skromniejsze niż poprzednie- zapłaciłem ja. Więcej razy się już nie umówiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dlaczego sobie odpuściłeś tak szybko. Skoro Ci się podobało to trzeba było walczyć dalej,a o kwestii płatności porozmawiać. Zachowałeś się jak p**duś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj strata kasy na pijawke, nawet jeśli to miss świata, bo wszystko powszednieje z czasem, ona najwyraźniej szukała wiecznego sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ile można pakować w pasożyta???? ewidentnie ona uważała że jej się "należy" bo ma cípe, a pewnie nawet nie dała mu zaroohać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro naciągnął na randkę, to niech zapłaci za stracony dla niego czas przynajmniej. Myślał niemota, że się nażre w moim towarzystwie, a ja za siebie zapłacę. Dobrze, mogę płacić, ale ty zapłać mi ofermo za stracony czas, w którym z kimś lepszym mogłam się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasada jest taka: KTO ZAPRASZA - ten placi. Jesli sie nie zapraszamy, tylko idziemy razem - kazdy placi za siebie. Zasada KTO ZAPRASZA - ten placi obowiazuje wszedzie, takze w firmach np. na obiedzie biznesowym, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty durna pipo
gość dziś jprdl, takie pustaki powinni na syberie wysyłać, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci tego kraju
gość dziś to dlaczego wy baby nie zapraszacie??? bo jesteście SKĄPE???? Czekamy na zaproszenie !!! No i.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zasada jest taka: KTO ZAPRASZA - ten placi. Jesli sie nie zapraszamy, tylko idziemy razem - kazdy placi za siebie. Zasada KTO ZAPRASZA - ten placi obowiazuje wszedzie, takze w firmach np. na obiedzie biznesowym, itd. xxx Na podobnym temacie na kafe ktoś rzucił twierdzenie typu: "Zasady savoir vivre'u mówią jasno: Płaci ten kto zaprasza. W przypadku randek ZAWSZE płaci mężczyzna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×