Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nierozumiemtego

Dlaczego on się tak dziwnie zachowuje?

Polecane posty

Gość nierozumiemtego

Chłopak z ktorym miałam swoj pierwszy pocałunek, kochały sie w nim wszytskie dziewczyny jednak on naimprezie mi wyznal milosc. Pocalunek mi sie nie spodobal wiec zwialam z imprezy. Potem on zaczal rozpowiadac znajomym ze byl pijany i nie wiedzial co robi. Po jakis 8 latach spotkalismy sie na dyskotece ja bylam z kims wtedy , on wszytski zaczal mowic ze bylam jego pierwsza miloscią(co było dla mnie dziwne bo wczesniej przecie mowil inaczej) Po dyskotece chcial sie ze mna spotac ja nie chcialam i nie moglam bo z kims bylam. Minelo znowu kilka lat znalazl mnie na facebooku zaprosil do znajomych zobaczyl ze jestem juz mezatka i mam dziecko, on mial juz zone. PO czym nie wiadomo skad usunal mnie ze znajomych. Wiem ze teraz urodzilo mu sie dziecko,ktore nazwal takim samym iminiem jak moje. Dlaczego on sie tak dziwnie zachowuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Cię tak zabolało ? Nie masz go w znajomych? Imię dziecka? Skoro nie utrzymujecie znajomości od kilku lat to co to za znajomy ??? Imię... może jego żonie się podobało??? Kilka moich koleżanek i znajomych dało swojemu dziecku na imię tak jak ja mam i w czym problem? To oznacza, że się we mnie kochają ? Nie ! Po co sama tworzysz sobie problemy i komplikujesz życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×