Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego wszystkie stare panny mają koty

Polecane posty

Gość gość

żenada, mam tylko jedna kolezanke ktora kupila sobie psa Jestescie takie kociary=stare panny a poza tym przed wami jeszcze 40-50 lat zycia, samemu z kotem można zdziczec, lepiej znalezc sobie faceta przyjaciela jesli milosc juz za pozno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starą panną, nie mam kota. Mam psa, ale starego, ma już 13 lat i w każdej chwili może mu się zejść. Kolejnego zwierza nie planuję. No i mam nadzieję, że czeka mnie, co najwyżej 10, może 15 lat samotnego życia. Przy moich przyzwyczajeniach, będę zaskoczona, jeśli dociągnę do 50-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kota i jestem szczęśliwa mężatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj chcesz powiedzieć że szczęśliwe stare panny szybko schodzą? a czemu to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy też mają. U mnie w klatce jest 3 stare panny i wszystkie mają psiury - jedna kundla,druga labradora a trzecia yorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i mój kot mówimy ci spjerdalaj i idziemy spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare panny lubią koty molestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety samotne sa jak koty - niezalezne, robia co chca. Swoj ciagnie do swego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - nie wiem, może dlatego że mam astmę, dużo palę, nie odżywiam się zdrowo, bardzo mało śpię i bardzo dużo pracuję. I nie chcę dożyć starości. Mam już plan awaryjny na 40-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wy bierzecie te stare panny. Ja bym jakąś poznała ale żadnej nie ma w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj - nie wiem, może dlatego że mam astmę, dużo palę, nie odżywiam się zdrowo, bardzo mało śpię i bardzo dużo pracuję. I nie chcę dożyć starości. Mam już plan awaryjny na 40-tkę. X Dużo jarasz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo pale. lubie tez sobie duzo walic i to mnie bardzo wyczerpuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko kot . Jeszcze wełna na podłodze żeby kot mógł sie bawić jak panna dzierga szaliki wełniane i okulary na czubku nosa i szklana kula na okrągłym stole na 3 nogach pokryty serwetka wydzierganą z białych nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe znowu te przesądy moherowe. Księża katoliccy palili stare panny na stosie pławili w wodzie a na zlecenie papieża torturowano również koty. Ciemności straszne autorze nawet nie powtarzaj głupot bo mamy XxI wiek od 18 lat halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo małżeństwa boję się jak ognia a kota nie. I gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz byc stara panna? wiec samotnosc ci nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna byłam w związku. Dobry związek tak, ale bez obrączek. Małżeństwo odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.23 Bo małżeństwa boję się jak ognia a kota nie. I gitara. > boisz się własnego wyboru jakiegoś debila bo nie potrafisz ocenić który facet się nadaje do tego, wybór kota łatwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> boisz się własnego wyboru jakiegoś debila bo nie potrafisz ocenić który facet się nadaje do tego, wybór kota łatwiejszy x No racja. Powiedzmy, że wybieram ciebie..inteligentnego, uprzejmego, kochajacego , opiekuńczego i pewnego dnia odkrywam co wypisujesz na kafe. Łał szok jak mogłam dać sie tak nabrać. Mój kochany takim frustratem? Faktycznie nieodpowiedzialna ze mnie kobieta... chyba wezmę kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.20 - dużo. Nie lubię odmawiać sobie przyjemności. Ale tak naprawdę, to mam nadzieję, że pewnego dnia wyjedzie mi na czołówkę tir, jak będę na motocyklu i całe to życie się skończy. Co chciałam, to już przeżyłam, teraz sobie tylko czekam na umieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak ty ale ja dopiero czuje że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 2018.04.20 - dużo. Nie lubię odmawiać sobie przyjemności. Ale tak naprawdę, to mam nadzieję, że pewnego dnia wyjedzie mi na czołówkę tir, jak będę na motocyklu i całe to życie się skończy. Co chciałam, to już przeżyłam, teraz sobie tylko czekam na umieranie. X Późna odp. Ale wazne ze jest. Jeździsz motocyklem? Jakim?. Coraz cześciej widze kobiety na motocyklach. Czesto ścigaczach, fajnie to wyglada i jak dla mnie faceta jest nawet fascynujace. Moze zjaramy kiedyś jakąś paczke fajek? Bo też nie odgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś znaczy co przezylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a ja jestem już zmęczona życiem. Nie chodzi tu o bycie samą, bo ja całe życie jestem sama i nigdy nikogo nie miałam, chodzi raczej o zmęczenie materiału. Kiedyś bardzo intensywnie żyłam, podróżowałam, połykałam setki książek rocznie, miałam mnóstwo znajomych i przyjaciół, a teraz najchętniej zamknęłabym się w domu i kazała się wszystkim odpieprzyć. Ale jestem już zmęczona i gdyby jutro spadła mi na głowę cegła, ze skutkiem śmiertelnym, to nie żałowałabym. gość dziś - teraz mam yamahę mt10 i starego klasycznego HD, którego przywiozłam sobie ze Stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenia są bezcenne. Określenie stara panna przechodzi w przeszłość. Kobiety widzą że związek z idiotą je niszczy. Mają w nosie stereotypy. Co mnie obchodzi co mówią inni. Większość zwykle nie ma racji. Większość to barany prowadzone na rzeź nawet tego nie widząc. Patrz polityka, religia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×