Odpowiedz na ten temat

Dom opieki dla babci

 • mantra88 2017.01.23 [14:08]
  Długo myślałam nad decyzją o oddaniu mojej matki do domu opieki, ale nie miałam czasu się nią zajmować, oboje pracujemy a ona w swoim stanie nie mogła sama zostawać, ale znaleźliśmy idealne miejsce dla niej, wcale nie narzeka jak ją odwiedzamy, nawet mówi że tu ma przynajmniej z kim porozmawiać, polecam poczytać więcej o domach opieki
  http://magicfood.pl/dom-opieki-jako-bezpieczn y-azyl/
 • gość 2017.01.25 [14:33]
  ja tez szkam dla siebie a mam 46 lat, tak na przyszlosc!
  zapobiegliwa jestem
 • gość 2017.02.09 [17:43]
  Jeśli o Warszawę i okolice chodzi to dobre, spokojne miejsce to http://pomorska.domyopieki.pl/ Mają ogród, sad, oferują zabiegi z zakresu laseroterapii, muzykoterapii i terapii światłem, często mieszkańców odwiedzają dzieciaki z pobliskiej szkoły. Bardzo dobrze się tam opiekują osobami starszymi, dzięki nim nie martwię się o babcię.
 • gość 2017.03.22 [15:08]
  Moja babcia była w domu opiekiwww.domopiekipodbrzoza.pl dosyć długi czas. Wymagała stałej opieki, a niestety u mnie spora część rodziny jest za granicą. Uważam, że wybór odpowiedniego domu seniora jest bardzo istotną kwestią.
 • gość 2017.04.07 [14:38]
  Miałem trochę problemów ze znalezieniem zakładu opiekuńczego dla rodziców. Najczęściej w ośrodkach masz niewiele miejsc i zarezerwowane terminy do roku, dwóch lat. Jeden z największych ośrodków, jakie udało mi się znaleźć to www.domzlotajesien.pl/zaklad-opiekunczo-leczn iczy/ Jednocześnie obsługa do 65 osób i naprawdę rozbudowana kadra, bo masz fizjoterapeutów, pielęgniarki, ratowników medycznych, wykwalifikowane opiekunki. Pomoc jest całodobowa i pięć posiłków dziennie. Seniora nikt nie zostawia w czasie wolnym. Mnóstwo aktywności. Rodzice postanowili starość spędzić w zakładzie opiekuńczym i przy okazji ćwiczą, spotykają się z księdzem. Z rodzeństwem dokładamy się trochę, ale nieduży. Emerytura pokrywa większość.
 • gość 2017.04.08 [05:48]
  A nie lepiej babcie od razu skremować ? Dacie w lape to gość przymknie oko na to ze się jeszcze rusza.
 • gość 2017.04.12 [11:12]
  Dom opieki to dość śliski temat, nie bardzo umiem o tym rozmawiać. W każdym bądź razie chciałam się wypowiedzieć z uwagi na to, ze mam w tym zakresie odrobinę doświadczenia. Otóż moi rodzice są wwww.senior-residence.pl. Co zabawniejsze to nie był mój pomysł, a ich. Pracuje na dwa etaty + jakieś prace dodatkowe, nie byłam w stanie nimi się zajmować 24h, stąd padła taka propozycja. Na początku się obawiałam, po jakimś czasie jak widziałam ze są tam szczęśliwi nie miałam już żadnych co do tego wątpliwości, to była dobra decyzja.
 • gość 2017.04.16 [13:21]
  same reklamy
  w************e, ile mozna
 • loonia999 2017.04.26 [20:04]
  gościu, a jaki jest sens zarekomendowania miejsca, którego nie można nazwać z nazwy? W przypadku takich placówek rekomendacja ma ogromne znaczenie. Wolałbyś, żeby rodzina oddała Cię do pierwszego lepszego domu opieki bez zorientowania się jak Ci tam będzie?
  Ja mam ciocię w takim domu - http://www.domyopiekiolimp.pl i wierz mi, że moi rodzice pół internetu i nie tylko przekopali, żeby być pewnym miejsca. I dzięki temu ciocia jest teraz zaopiekowana, szczęśliwa i coraz lepiej się czuje i fizycznie i psychicznie.
 • MalinkaNaSzyi 2017.06.23 [08:34]
  Z moją babcią było bardzo ciężko, szukaliśmy jej domu opieki, jednak w żadnym nie mogła zostać, ze względu na swój stan fizyczny, ledwo chodziła. W końcu trafiłam na dom w którym jednocześnie przeprowadzane są rehabilitacje. Odwiedzamy ją często i widzimy że zaprzyjaźniła się już z innymi mieszkańcami. http://brzezanka.pl/przebywam-w-domu-seniora- z-rehabilitacja/
 • gość 2017.06.27 [10:14]
  http://seweryniuk.pl/bardzo-dobry-dom-seniora /
  Jest wiele negatywnych pogłosek co do wspomnianych placówek ale czasem człowiek nie ma wyjścia choć jest ciężko podjąć decyzje
 • gość 2017.06.28 [10:52]
  Moja matka zamieszkuje dom opieki w Piaskach, niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo sobie chwali ich usługi, atmosfera podobno panuje "jak w domu" Zachęcam sprawdzić ich adres internetowy http://dzis.eu .
 • gość 2017.08.10 [13:37]
  Polecamwww.senior-residence.pl. Mamy tam swoich dziadków, są bardzo zadowoleni, maja odpowiednia opiekę na miejscu. Są zadowoleni, zawsze pytam się ich o to przy każdej wizycie, na co oni się ze mnie śmieją, ale to chyba logiczne, ze się o nich troszczę. Cieszę się, ze za pierwszym razem udało nam się trafić w tak dobre miejsce.
 • Waclawskad 2017.08.29 [16:40]
  Wiele osób bardzo negatywnie odnosi się do osób, które oddają bliskich do takich placówek. Ale nikt nie bierze pod uwagę tego, że w domu nie zawsze mamy odpowiednie warunki,poza tym nie każdy może pozwolić sobie na rezygnację z pracy zawodowej, żeby zająć się bliską osobą na pełen etat. Zobaczcie http://domseniora24.pl to placówka prywatna, mają doświadczony personel, jest niedaleko do Warszawy. Warto mieć na uwadze ten ośrodek.
 • nina7714 2017.09.11 [16:39]
  Sprawdźcie sobie tę propozycję http://domrodzinny.pl . Myślę, że warto. Dom Rodzinny zajmuje się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Są tam świetne warunki, więc pobyt jest tam naprawdę komfortowy. Poza tym istnieje możliwość zastosowania indywidualnej diety. Jest tam również opieka psychologa.
 • gość 2017.09.20 [12:54]
  Pracowałam w studenckich czasach w domu opieki obok Warszawy http://www.domopiekipalac.pl/. Kadra była uprzejma (ja również jezyk.gif ), warunki mają dobre, jak w sanatorium.
 • gość 2018.01.02 [14:28]
  Ja serdecznie polecam Senior Med , moja babcia jest tam juz Rok i jest bardzo zadowolona z obsługi jak i zajęć które zapewnia ten ośrodek
 • gość 2018.01.10 [12:30]
 • gość 2018.01.10 [22:21]
  uwazajcie na te wszystkie domy...
  słyszałam niedawno historię, o pewnym biednym panu, który miał jakas chorobe od dziecka, chyba porażenie mózgowe, do tego niepesłnosrpawnosc umysłowa, byl tez na wózku...
  Jak miał koło 40 lat zmarła jako mama, mieszkał razem z nia i bratem, który nie stronił od alkoholu. w b słabych warunkach, na działce, z przeciekajacym dachem. Potem zajmował sie nim jego brat, który niestety pił, przez co zmarł w wieku 42 lat. Po tym zdarzeniu trafił do jakiegos domu, chyba DPS? I tam zaczał miec podobno jakies ataki agresji, ale z racji jego ogólnego stanu i tego ze przebywał na wózku chyba nie były szczególnie niebezpieczne? Dawano mu zastrzyki, na uspokojenie, i uspokoili do na zawsze... Tzn zmarł. Nie przezył w tym domu nawet 3 miesięcy, a w tych b skromnych warunkach na działce z bratem pijakiem zył kilkadziesiat lat.
 • gość wczoraj [11:51]
  Polecam www.senior-residence.pl . Moi dziadkowie są tam, zawsze uśmiechnięci i zadowoleni, widać, ze im się podoba. Nigdy nie narzekali a samo miejsce wygląda bardzo przyjaźnie, to je mogę polecić. usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...