Odpowiedz na ten temat

Durne baby chciały prawa no to teraz mają prawa do....

 • wasza wina za wszystko 2017.10.12 [01:00]
  ....płacenia podatków, pracy za grosze, poniżania w pracy, stania w korkach codziennie, codzienne stresy, kupowania gòwna z chin, płacenia komuś za wychowywanie ich własnych dzieci no bo praca przecież, bycia dymaną na kase gdzie się nie ruszy a szczególnie u mechanika, padania na pysk po całym dniu harówy( psychicznej lub fizycznej, brania kredytów na 100 lat aby tylko gdzieś wracać na noc, itp itd., a miał być taki raj, wolność i swoboda...... a zrobili podstępem tylko dodatkowych niewolników systemu w postaci durnych bab.
 • gość 2017.10.12 [01:28]
  następna ofiara funny hill i seriali w klimacie wiktoriańskich burdeli dla zubozałej arystokracji.
  bo koorfa wcześniej istnieli sami dżentelmeni i ich znudzone zony.
  baby zapiertalały od dawna tak samo jak faceci albo i wiecej.
  krótko rzecz ujmując miały podobne prawa.
  cał to zamieszanie mancypacyjne to jest historia s-f w dodatku koorfa wyjątkowo kiepska
 • gość 2017.10.12 [01:30]
  feministkom sie wydaje że ich prababcie jeździły po londynie w karocach i ktoś je siła przenosił przez strumienie moczu.
  uroiły sobie jakiś pariarchat zmowe wszystkich męzczyzn na ziemi jakby koorrfa feudalizm opierał sie na pracy krasnoludków
 • gość 2017.10.12 [01:33]
  potem sie okazało ze murzyni maja jeszcze gorzej i kobiety przyjęto do wspólnoty czarnych braci a murzynów do ligi kobiet na podobnej zasadzie przyłaczały sie wszystkie od dawien dawna gnebione grupy etniczne czy społeczne a jak któryś miał koootasa to trzeba było jakos to przemilczeć żeby całaideologia nie piertolneła jak domek z kart. na szczęscie pojawili sie komuniści i już nikt nie musiał sie nad niczym zastanawiać
 • gość 2017.10.12 [01:35]
  tera po swiecie biegaja transwestyci mulaci co mnie nie dziwi bo jak sobie wyrobic jakas tożsamość koorfa w takich warunkach
 • gość 2017.10.12 [05:52]
  za jedną generacje 3/4 będzie pedałami, transami i genderowcami w rurkach, bo o to komuś chodzi aby bydło miało "wolność" ale się nie rozmnażało, a babom wcisneli kit z okien że niby praca ich wzbogaca, buehehehe...... niestety raju jak nie było tak nie ma a baby od rana do wieczora ryją jak zwięrzeta na wsi za pół stawki facetów, takich praw się dorobiły, no fakt teraz mają na szmaty i makijaż kase aby świecić doopami i łapać debili sponsorów na tą iluzje, wytruć tą patologie jak szczury
 • gość 2017.10.12 [21:55]
  dziś [01:00]
  Dziadzidła w chałupie również potrafią poniżać i to gorzej i bardzie dosadniej od pracodawców. Potrafią przy*** w twarz bo zupcia nie smakuje albo dlatego że kobiecie nie che się sexu- przypadek radnego Piaseckiego z PiS.
  Nie kupuję g.. z Chin, nie jadam czipsów. Moje dziecko również. Najczęściej szyję sobie ciuchy u krawcowej- stać mnie bo zarabiam. Jeżdżę taksówką, pociągiem, rowerem. Kredytu nie mam.
  dziś [01:28]
  Dawniej zapieprzały i nic nie miały do powiedzenia. Dziś zapieprzają i mają coś do powiedzenia. Mogą kierować swoim losem. Albo... albo..... Dawniej była tylko jedna droga: zamążpójście i dziadzidło nad karkiem i na d.u.p.i.e .
  dziś [01:30]
  Moja prababka mogła robić co chciała bo pochodziła z bogatej rodziny i miała tylko troje dzieci, była wykształcone... ale pra prababka miała 19 dzieci ( niestety dla niej wyjątkowo zdrowe i wszystkie przeżyły) i całymi dniami tylko siedziała nad maszyną i przerabiała łachy dla dzieci. Nie miała nic do gadania. Antykoncepcji nie było, wykształcenia nie miała i dziadzidło tylko chciało na niej jeżdzić. Nieszczęsna miała pecha być płodna jak królik. Nic z życia nie miała. Tylko obsługiwanie dziadzidła, gotowanie, sprzątanie, szycie i mycie. Zapewne gdyby dziś żyła byłaby cholernie szczęśliwa bo mogłaby decydować o swojej d.u.p.i.e i być niezależną kobietą.
 • gość 2017.10.12 [21:57]
  " Tera"...
  O ja... skąd ty pochodzisz ciulu że posługujesz się tym słowem ?
 • gość 2017.10.12 [21:59]
  1:33
  1:35
  5:52
  Jesteś porąbanym przygłupem.
  Chyba masz problemy z tożsamością że tak jedziesz po wszystkich.
  Idź do psychiatry.
  Byle szybko.
 • gość 2017.10.12 [22:03]
  dziś [05:52]
  I co mnie to obchodzi?
  Ja nic do osób transpłciowych, gejów, lesbijek i chłopcach w rurkach nic nie mam.
  Przynajmniej są bardziej kulturalni od tych wstrętnych, wulgarnych, przygłupich "macho" twojego pokroju.
  Ja nie ryję za pół stawki.
  Mam własne pieniądze i nie muszę żadnego k********.a prosić o kasę.
  Idz się sam otruj prymitywie. O jednego debila mniej będzie w tym kraju.
  Co będzie za 3/4 generacji g.... mnie obchodzi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...