Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BA

Gdzie mozna poznac interesujacych mezczyzn? Gdzie spedzaja czas?

Polecane posty

Od niedawna jestem sama. Chcialabym poznac wasza opinie w kwestii gdzie mozna poznac fajnego, inteligentnego mezczyzne. Tzn nie interesuja mnie kluby, dyskoteki. Chcialabym wiedziec jak spedzaja czas fajni i WOLNI mezczyzni. Osobiscie mysle ze kino i zakupy w hipermarkecie to 2 z tych potencjalnych miejsc. nie sadze zeby samotni mezczyzni chodzili przykladowo na kurs tanca, a silownia to chyba nie jest miejscem gdzie moglabym spotkac kogos w moim typie. Dodam ze interesuja mnie osoby w przedziale 29-35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo
a w hipermarkecie zaczepisz gościa miły "w czym mogę panu pomóc?' przecież my tam chodzimy ZROBIĆ ZAKUPY a nie z przproszeniem "szukać d..py" choć do poznania się każde miejsce jest dobre ja tam lubię windy(bo jakby co to nawet staje!) winda oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
czesc ba.samam rozgladam sie za facetem zycia . niestety trafialam jak dotad na chamow, prostakow i darmozjadow. cholera . probowalam na radnkach internetowych ale tam faceci sa dziwni- jak przyjdzie co do spotkaia w realu to boja sie ( widocznie udaja kogos innego w wirtualnym swiecie ) . probowalam tez w instytucjach matrymonialnych ale narazie kicha.....moze mam zbyt wysokie wymagania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha w supermarkecie i kinie dobre! tam jest szczegolny klimat do nawiazywania nowych znajomosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca inaczej
;) jesli chodzi o internet (bo ja np. jestem domatorka) to szukalam na randkach i w sumie mozna poznac, ale zgadzam sie, ze wiekszosc jest dziwnych, ale moj internetowy sprawdzony sposob to, zagaduje kogos nieznajomego na gg badz tlenie i takim sposobem naprawde nawiazalam bardzo ciekawe, a nawet trwale znajomosci. Tez szukam w przedziale 28-38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
do szukajaca inaczej: uwazam ze zagadywanie na gg ko nczy sie tak samo nak na chacie czy randkach internetowych. trwala znajomosc . ok. ale tylko wirtualna . czy udalo ci sie wsrod znalezionych osob poznac kogos WOLNEGO i chetnego na zwiazek ?? prosze o odpowiedz .pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie podziwiam cie za cierpliwosc ja nie mam nerwow ani sily na ciagle rozczarowania. czlowiek traci czas robi sobie nadzieje a potem gowno. strasznie to frustrujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca inaczej
tak nie mialam piszac o tym na mysli znajomosci internetowych, na gg poznalam kogos z kim pozniej bylam zwiazana uczuciowo przez pare lat, potem poznalam na gg chlopaka z mojej ulicy z ktorym sie przyjaznie do dzisiaj i chlopaka tez na gg oddalonego wiele km ode mnie, z ktorym tez kontakt rozwinal sie w kierunku uczuc. Powiem Ci tak, ze nie mowie przy trzeciej rozmowie np. abysmy sie spotkali, tylko rozmawiam niezobowiazujaco np. pare miesiecy (2-4, w sumie to zalezy) i potem spotkanie nasuwa sie jakims naturalnym biegiem. Zauwazylam, ze Ci, ktorzy chca spotkac sie odrazu (choc to pewnie tez nie jest reguła) sa nastawieni bardziej na flirt. Pozdrawiam i lece z koszykiem do koscioła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak takie podejscie na luzie jest duzo lepsze. ale ja np. nie lubie gadac przez czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
DO SZUKAJACEJ INACZEJ: dziewczyno . zycie stygnie , czas ucieka. ja mam 28 lat i wlasnie sie obudzilam ze zmarnowalam 3 ostatnie lata z chamem i porstakiem .nie mam czasu na klikanie godzinami na gg . jak desperatnie ie bede podrywac gosci w markecie . no nie ....... w pracy tez ciezko poznac . mam wlasna firme i nie chce laczyc bizbesu z zyciem osobistym. ale wiecie co - najszybciej mozna poznac kogos godnego uwagi tam gdzie sie niespodziewamy . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca inaczej
do Też szukam, no to sie zgadza, ale na desperata kiedys dawno poznalam takiego goscia, na pierwszy rzut oka bez zarzutu, a do dzisiaj na samo wspomnienie, mi sie nie dobrze robi. Jak zakonczylam z nim zwiazek, bo bylam w jakiejs ciezkiej depresji, to ja uwazam, ze lepiej w miare naturalnie ten kontakt rozwijac, market, kosciol, biblioteka, staw, to sa tak samo dobre miejsca, bo to w sumie nie chodzi o miejsca, tylko czlowieka otwartosc do drugiego. Trzeba napierw czuc sie ze soba dobrze, byc wyluzowanym i szczesliwym, chociazby z tego, ze sie zyje i wtedy jest latwiej kogos poznac gdziekolwiek. Ja jak mi ktos na ulicy czy wzglednie gdzie indziej spojrzuy prosto w oczka, to ja prawie jak dziewica sie oniesmielam, wiec dla mnie to chyba ten net tylko pozostal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
w miescach typu market, las czy staw ciezko kogos poznac bo takie miejsca odwiedza sie parami a jak sie samotnie odwiedza to dla wyciszenia z dala od osoby z ktora sie aktualnie jest .i kolo sie zamyka. ja teraz obmyslam plan wyjazdu na wycieczke w cieple kraje . mam nadzieje z uslug tego samego biura podrozy skorzysta takze ktos samotny . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem za bardzo jak to nie chodzi o miejsca? takie przypadki gdzie milosc rozkwita na ulicy czy w supermarkecie to chyba jakies ewenementy! ja przynajmniej nie znam osoby, ktora nawiazalaby z kims kontakt w takim miejscu!kiedy widzimy kogos w przelocie to moze on nam wpasc co najwyzej w oko, ale nawiazywac kontakt?? a wam sie zdarza zeby ktos w takich miejscach was zaczepial? a nawet jak znajdzie sie taki smialek to jaka jest szansa ze to akurat bedzie ten?wlasnie caly sek tkwi w tym aby poznac kogos w miejscu, ktore sprzyja zawarciu znajomosci.a caly problem w tym, ze jest ich niewiele.(w kosciele to mozesz sobie co najwyzej z ksiedzem w konfesjonale porozmawiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lesie albo nad stawem to mozesz jakiegos zboka poznac zwlaszcza po ciemku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
zgadzam sie z edith !! hej panowie ! moze ktorys wolny ,inteligentny i niebanalny pojedzie ze mna na wycieczke . bedzie okazja do poznania sie - heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca inaczej
nie no ja sie z edith nie zgadzam, bo naprawde ludzie poznaja sie w roznych miejscach, mozna wpasc na siebie chcaco czy niechcaco, zagadac, jesli on szuka i Ty szukasz, to i on i Ty podtrzymacie rozmowe, jesli na pierwszy rzut oka sobie przypadniecie do gustu, moja ciocia poznala wujka na lace, on mierzyc cos tam (bo geodeta), a ona sobie spacerowala, bo byla na wczasach sama. No ja np. wsiadajac kiedys w nocy do pociagu, zapytalam czy moge usiasc blisko panstwa (takich starszych ludzi) bo mi bedzie razniej, a oni stwierdzili, ze wysiadaja na drugim przystanku i chlopak sie wyrwal, ze on mnie bedzie pilnowal i taka smieszna sytuacja, ale przegadalismy cala droge i poniewaz wtedy ani ja ani on nie byl wolny, to sie pozegnalismy i koniec piesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
ja moich ex poznalam w roznych sytuacjach : na dyskotece ( killu ) , przez znajomych , w kontaktach zawodowych, w pociagu , z randek internetowych. to najpopularniejsze przypadki. ale nigdy nie zan sie dnia , miejsca i godziny . dlatego apeluje do poszukujacych pan . nie oszczedzajcie naljepszych perfum na okazje . dbajcie o siebie co dzienie !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale aby poznac kogos w takim miejscu jak pociag, sklep czy las trzeba miec naprawde ogromnie duzo szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie
Interesowałby pan w przedziale wiekowym 45-55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczelnia , praca , znajmi:) dodatkowe kursy szkolenia tak chyba najprędzej :) trzeba szukać jak się chce znaleść cos wartościowego.. trzeb dbać siebie na codzień żeby nie wyglądac jak własna matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej wartościowi faceci przebywają bez przerwy na Kafe. Sama śmietanka. Jak któregoś wyrwiesz - to trafiłaś na loterii życia :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem wszystkie opinie w tym topiku. ja tez szukam madra i inteligentna kobiete w wieku po 45 latach. Jestem opiekunczy, czuly zyczliwy, slowny po wyzszych studiach. Interesuje sie Ezoteryka, Parapsychologia, uzdrawianiem, Reinkarnacja, Pozytywnym mysleniem i wieloma innymi tematami. Prosze tylko powazne oferty pod: georg.kellmann@freenet.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaty
Ten sam dylemat mają mężczyźni. Gdzie poznać i jak to zrobić. Czyli to jest problem obojga płci, a szczególnie urasta do rangi ogromnegej trudności, im człowiek jest starszy. Bo trzydziestolatkom wiele rzeczy już nie wypada i po prostu się wstydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaxx1
to mamy podobny problem,ja też nie mam pojecia gdzie poznać fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo
ale to faktycznie problem , w pracy nic z tego , stale grono , wśród znajomych prawie same pary strzegące swych ,,ognisk rodzinnych " , koleżanki ? zazdrosne o mężow (jakby bylo o co ) . no i efekt taki ze kupilam sobie psa i wolny czas to spacerki , szkolenie i nie mam czasu myslec gdzie by tu jakiego poznac , będzie co ma byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupły przystojniak
Spacerki z psem bądż chodzenie na szkolenia to żadna metoda. W ten sposób macie dziewczyny małe szanse. Głupio też jest sobie wmawiać "co ma być to będzie" albo "nie był mi pisany" czy coś w tym stylu.My faceci tak nie myślimy. Więc myślcie tak jak my a Wasze problemy zwiazane z tematem tego forum znikną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×