Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa ciekawska

Jak faceci ukrywaja zdrade??

Polecane posty

Gość ciekawa ciekawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ciekawska
Dzisiaj dowiedziałam sie że mąż mojej koleżanki ją zdradza.Pytałam jej czy cos przeczuwała czy czegoś nie zauważyła.On miała drugą komórke,którą zostawiał wyłączoną pod siedzeniem w samochodzie,miał nie stałe godziny pracy więc mógł figlowac do woli,nawet perfumy kochance kupował takie same żeby zona w razie czego nie poczuła jak wraca do domu od niej. Ja nie moge uwierzyć,że to trwało ok pół roku,a jemu tak skutecznie dawało się to ukrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ja juz rok ukrywam
;) bo to trza umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona jedna1
mój eks jak mnie zdradzał, to potem się dowiedziałam, że on to skutecznie robił przez ponad rok czasu. Jak dzwonił do kochanki to wychodził na balkon, częściej się mył i używał pachnideł, również miał nienormowany czas pracy. Często mu wypadały jakies pilne niby służbowe wyjazdu w soboty a nawet i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king don
jako praktyk powiem: 1.drugi telefon lub dokładnie wyczyszczona jedna komórka. 2.billingi oczywiście nie przychodzą do domu lub w ogóle ich nie ma 3.wyjazdy służbowe (w weekend, w tygodniu z noclegiem) 4.po powrocie do domu moze leciec od razu pod prysznic jeżeli nie mial okazji się umyć wcześniej 5. przesadnie kochany lub na odwrót-chłodny i nieprzystępny 6. zaczyna o siebie bardziej dbać, nowe ciuchy, ćwiczenia, generalnie eksplozja męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszcze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdradzalem przez trzy lata i nie wpadłem. Rozstaliśmy się z innego powodu. Nie ukrywałem sie specjalnie - nic nie zmieniałem w swoim życiu i to chyba podstawa sukcesu. Być sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazdradzona
moj mąż się ukrywał ponad rok czasu.Wierzyłam mu :( Aż tu leże w szpitalu po zabiegu,po 23 dzwoni moj telefon,numer mi nie znany stacjonarny,coś mi powiedziało ,że to numer z pracy meza(faktycznie miał nocna zmianę)no ale ,że szpitalna sala to odrzuciłam,bo jak o tej porze rozmawiać jak wszyscy śpią.Jeszcze sie ucieszyłam ,ze małzonek w środku nocy sobie przypomniał i chce zapytać o to jak sie czuje:( I co za moment przychodzi mi sms od męża "Aniu dlaczego nie odbierasz telefonu?" Dodam ,ze nie mam na imie Ania :( Kłamstwo ma krótkie nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszona
tzrymaja przy Sobie komórke xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń i umów sie z nimi
oni ich nie ukrywają to my nie potrafimy ich dostrzec bo za bardzo ufamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że faceci jej nie ukrywają. My jej nie chcemy widzieć. Tak było w moim przypadku. Symptomy na które należy zwrócić uwagę (według mojego gapiostwa) 1. dłuższe pozostawanie w pracy 2. problemy ze skontaktowaniem się, nie odbieranie telefonu tak szybko jak kiedyś 3. drugi telefon (koniecznie jak jest możliwość czytać przychodzące smsy, zwłaszcza te nocne) 4. prysznic brany praktycznie po przekroczeniu progu domu 5. rozmowy prowadzone niby za progiem domu ale na naszych oczach 6. pewna, do tej pory niespotykana nerwowość w stosunku do żony - z pogardą odrzucana ręka...itp 7. robienie mu zdjęć telefonem na których byłby sam - wyśle je swojej kochance 8. brak zaangażowania w sprawy żony, domu, 9. coraz mniejsza więź emocjonalna, bycie gdzieś indziej pomi, że siedzi okob Ciebie... Co dopiszecie...? A i najważniejsze - nie łódźmy się - nie zakładajmy, że wszyscy tylko nie nasz mąż.... Otóż, zapewniam swoim doświadczeniem. KAŻDĄ - może to spotkać. Oby nie ale musimy mieć swoje zaplecze: pieniądze, zainteresowania, swoich przyjaciół oni pomogą i wysłuchają jak bedzie trzeba... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wriiiiiiiiiiii
u mnie zaden z powyzsych podpunktow, a jednak wyszlo ze zdradzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ciekawska
konkretne przykłady prosze właśnie wczoraj debatowałyśmy jak to mogło się jej przydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Mia-
Widze sporo podobnych symptomow - trzymaja komorke przy sobie, wychodza jak ktos dzwoni - nagle musza gdzies wyjsc, czesto sa pilne niby-telefony z pracy - sa superslodcy, albo bardzo zimni, to ostatnie chyba jak ich sumienie rusza - denerwuja sie jak zapytacie o szczegoly - np musi nagle do pracy a ja szybko pytal - kto dzwonil, co sie stalo albo proponuje,ze podwioze - w przypadku podejrzen kobiety beda sie denerwowac i obwiniac kobiete, ze go kontroluje itp i reaguja zbyt impulsywnie i nieadekwatnie do sytuacji Ogolnie,zeby dobrze klamac trzeba miec dobra pamiec, warto spytac o jakas pierdolke, typu, czy spotkales X w pracy, albo ile osob musialo przyjsc na dyzur, on odpowie tak, a pare dni pozniej na to samo pytanie odpowie inaczej. Bo nie pamieta swojej pierwszej odpowiedzi. Ja nigdy facetowi do komorki czy maila nie zagladalam, wiec to odpada. A jesli gnojek gra na dwa fronty (czyli ona w tej samej sytuacji co ja), to warto jakies drobny slady zostawiac i niedwuznaczne. Przeszlo mi to przez mysl jak go podejrzewalam i zaluje,ze tego nie zrobilam. Np koles mieszka sam, zostawic u niego bielizne,czy zel pod prysznic tak, zeby on nie wiedzial, a tamta zobaczyla... Ogolnie faceci bywaja bardzo sprytni - chyba im starszy tym lepiej wie jak zakrecic kobiete. Ale my mamy intuicje, no i czas predzej czy pozniej odkryje kombinacje. Wspolczuje bardzo wszystkim zdradzanym kobietkom. Jakby sk..wysyn nie mogl po prostu najpierw zerwac a potem kogos innego szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
witam mój mąz ukrywał zdrade przez ponad 3 lata, między nami było super.Ale takie symptomy to pózne wracanie z pracy pod pretekstem że musi dłużej zostać z jakichś przyczyn,w moim przypadku również branie dodatkowych zmian tłumacząc się żeby nam było lepiej finansowo choć te pieniądze upływały gdzieś między palcami, bardziej zaczyna o sobie dbać o swój wygląd ubrania itp.no i chyba najlepiej spostrzegany dowód ukrywanie komurki która kiedyś mogła leżeć gdzie kolwiek i każdy miał do niej dostęp a przy zdradzie komureczka wiecznie przy sobie nawet jak wychodzi do sklepu na chwilke,ja nieraz wtedy prubowałam do niego dzwonić to oczywiście tel. był zajęty,no i wyczyszczone wiecznie esy i numery połaczeń ale dla nie poznania zostawiał tylko esy odemnie, szczeże mówiąc też można zwrucić więkrzą uwage na majtki delikwęta czasem mogą się pojawić jakieś plamy spermy gdy baraszkuje z kimś niewiadomo gdzie na szybkiego,u mnie tak było.No i jeszcze jedno zwracałam uwage na ubrania czy aby nie było jakichś włosów innych niż moje no i bywały brunetki co się okazało że jego kochanica to brunetka,ale do tego jest potrzebne dużo czasu i systematycznych obserwacjii u mnie trwało to pół roku a aby się upewnić wynajełam siostre jako dedektywke z jej koleżanką i miałam czarno na białym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiutka żonka
mój pa z telefonem ma spokuj bo wprowadził kod zabespieczający a zpracy wraca kiedy chce a ja nic do poweiedzenia niem bo jak zwykle we wszystkim przesadzam a życie musi si etoczyc dalej a ja mam szczeże wiezyc że on mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co chcesz ja namierzać?? zacznij od dania po ryju swojemu facetowi który cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku było wychodzenie z telefonem żebym rozmowy nie słyszała, na pyt ''kto dzwonił?'' mówił że ''matka''; wył i chowanie tel pod poduszkę/trzymanie non stop w kieszeni; obojętność/brak sexu. Wydało się bo miałam dziwne przeczucie. Kąpał się a tel wył zostawił w pokoju. Włączyłam i nic nie znalazłam. Za chwile sms od koleżanki ''Kocham Cię''. Od razu spytałam co to ma znaczyć?! Powiedział że nie wie nap do niej. Odp sorry pomyliłam nr. On potem sam się za chwile przyznał bo nie wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie ale nie trwało to długo wystarczyło przeczucie i jedno z dziwnych zachowan teraz trzymam reke na pulsie i plusem jest to ze haslo do fejsa podejrzalam wiec co jakis czas spr wiadomosci bo tam czesto pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Zdrady raczej nie da sie ukryc. wczesniej czy pozniej sie wyda. Albo ludzie sie rozstana i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerkas
zdradę da się ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie tego. Mieszkam sam, zmieniam często dziewczyny. Jestem jak tarzan, nie puszczę jednej liany póki nie trzymam w ręku następnej. A nawet lepiej, bo mam kilka dziewczyn na raz. Czasem nawet 5 (rekord). Najwięcej w ciągu dnia miałem 2 i już miałem mieć trzecią, ale niestety nie przyszła. W każdym razie jedna panna fajnie zrobiła. Wzięła tusz do rzęs i napisała nim swoje imię tuż nad moim łóżkiem. Pozdrawiam Marto :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijanych 7 krasnali
A mój eks zdradzil się ...ciastem, inaczej zapakowanym:D mówił, że to od jego mamy dla mnie, a od kochanki dostał. I tym podejrzeniem wpadł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci swietnie ukrywaja zdradę- a jak wpadaja, to tylko dlatego ze nie zalezy im na tymczy zona bedzie wiedziec czy nie- poza tym, doskonale wiedza ze i tak kobiety nie odchodza i trwaja przy nich, bo dzieci, kredyt, dom- ot i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na ryby, jadę do kuzynki, idziemy na piwo, mam nagłe wezwanie, mam wizytę u lekarza, mam zachorowała, mam to do zrobienia mam siamto, jadę w interesach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, wytłumaczen jest cała masa- a jak facet jeszcze do tego myslący to na kazde pytanie znajdzie odopwoedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jeszcze czyta wasze wypociny to wie czego nie robić z doświadczenia wiem ze jest jeszcze wiele inych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×