Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu nie Zimbabwe

Jak OBNIŻACIE swoje wymagania co do partnera z wiekiem?

Polecane posty

Gość tu nie Zimbabwe

a może podnosicie wymagania? Co pierwsze odpada z wymagań? co następne? i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być trochę łysy. Albo nawet całkiem. Poza tym wymagania z wiekiem rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak obniżyłam że juz nie chce żadnego faceta. Chyba że na stare lata gdy już nic nie będę musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi mieć ładne włosy, tu nigdy nie obniżyłabym moich wymagań. :) W innych kwestiach też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrywy genetyczne
NÓW_ZNÓW dziś Musi mieć ładne włosy, tu nigdy nie obniżyłabym moich wymagań. usmiech.gif W innych kwestiach też nie. Zgłoś to dalej czekaj na nieistniejącego księcia, niby mądra a durna jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak obniżyłam że juz nie chce żadnego faceta. Chyba że na stare lata gdy już nic nie będę musiała. Zgłoś na stare lata to se kupisz aparat słuchowy, na co facetowi emerytka? do czego pytam? młoda ok ale próchno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby wola narzekac zamiast realnie spojrzec na sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobry temat: Jak miałam 20 lat to Moim wymaganiom było jedynie, aby mnie kochał. Mógł być biednyi bez pracy , liczyła się tylko miłość. I tak mijały lata. Koleżanki wymienialy facetów na coraz inny model. Ten nie dobry, bo biedny, ten glupi, tamten za brzydki, albo za gruby cy chudy, a jeszcze inny ma nieciekawa prace, a kolejny jest leniwy, jezcze inny poświęca im za mało czasu, albo nie chce sie żenić. I tak im mijały lata. Facetów przewinęło się trochę i ciut ciut. Ja natomiast miałam te swoje małe wymogi i spotykam sie z każdym, który nie byl ; zulem spod sklepu, nie mial żony, oraz nie byl agresywny. Spotykałam się nawet z takimi, którzy całkiem nie podobali mi się fizycznie a także nie podobal mi się ich charakter. I mijały dalej lata. Minęło ponad 10 lat. Te moje wybrzydzające koleżanki z klasy,młotem z uczelni, obecnie mają mężów, dziecko, albo dzieci, dobra prace i życie rodzinne. Ja zostałam starą panną. Nawet kota sobie nie mogę kupić, bo nie przepadam. Uważajcie więc z tymi wymogami, bo skonczycie tak jak ja. Masz wymagania-prędzej czy później pojawi się ktoś, kto je spoelni. Nie masz wymagań -zostaniesz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
A dlaczego powinnam? Czy mężczyzna byłby z kobietą,która mu się nie podoba? Wątpię. A więc dlaczego ja mam być z kimś kto mi się nie podoba?Dla samego bycia? To desperacja, a ja desperatką nie jestem. O obniżeniu wymagań piszą Panowie,których żadna kobieta nie chce. Może odwrócimy pytanie i zapytamy Panów dlaczego oni się bardziej nie postarają?Dlaczego nie staną się lepszą wersją siebie? Hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam faceta, ale gdybym została sama, to obecnie mam takie wymagania, że wolałabym być sama. mam 35 lat :-) nie podoba mi się żaden, a do tego jesteście nudni i leniwi, nie uśmiecha mi się też spełniać waszych łóżkowych zachcianek, a więc - samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:11 Wytrzyj mleko spod nosa głupi dzieciaku który myśli że będzie wieczni młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę powodu dla którego miałabym obniżać swoje wymagania, a ktoś wtrącać się w moje życie osobiste. Te wszystkie tematy świadczą o jednym: mężczyźni desperacko walczą o to, aby kobiety pozostały im podporządkowane. Wszystkie teksty typu "już powinnaś obniżyć wymagania", "nikt cię nie chciał bo jesteś nie taka jak trzeba", "nic dziwnego bo to stara panna" itd, świadczą o tym. Dalej kładzie się do głowy, że kobieta musi być z mężczyzną, aby miała społeczne znaczenie. Że kobieta bez mężczyzny jest wybrakowana. Że kto jest sam i twierdzi że jest szczęśliwy, z pewnością się oszukuje, bo tak naprawdę nie może być szczęśliwy. Jestem obok tego wszystkiego. Tylko obserwuje to i się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Obnizam bo im młodszy tym większa szansa na długie włosy... na głowie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
W sensie, ze im ja starsza tym on młodszy co nie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
To ja podniose wymagania: NORMALNY ;) A to już obejmuje masę cech osobowości/charakteru i zachowań, które niewielu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrafie obnizyc wymagan i niestety jestem sama od dwóch miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wymagania-prędzej czy później pojawi się ktoś, kto je spoelni. Nie masz wymagań -zostaniesz sam. x zupełnie nie rozumiem tej wypowiedzi, a powiedz jak to sie stało, ze skoro spotykałaś sie z taka masą facetów bez zadnych wymagan, to na jakiej zasadzie wyglądały rozstania? Bo rozumiem, ze zadnego nie rzuciłas, tylko zawsze oni ciebie? Wiec moze jestes mało atrakcyjna, kłótliwa, albo jest jakas inna przyczyna, ta sama która spowodowała ze miałas tak małe wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero kopia durnej baby
gość dziś bo żaden nie spełniał jej WSZYSTKICH 500 wymagań, więc ich olewała i została w czarnej doopie, bez urody, bez niczego, baby są jednak durne jak but z lewej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda, mądrość i miłe usposobienie są przereklamowane. Ostatecznie liczy się upolowanie faceta i spełnianie jego potrzeb seksualnych. Mężczyźni już się nie zakochują w ślicznych, mniej przebojowych i mądrych kobietach. Dawniej tak. Teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagajaca30stka
nie obniżam , wręcz przeciwnie ! musi być wysoki , niebieskooki , ładnie uczesany , dbający o siebie . wysportowany , jasna karnacja , wykształcony , ambitny inteligentny , znać kilka jeżyków obcych , dobrze zarabiać , mało pić , elegancko sie ubierać , nie chrapać , kochać zwierzęta , .. i jeszcze milion innych rzeczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi byc bogaty na biedaka nie spojrzę nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys mowilam ze musi byc pracowity, nie musi byc bogaty i co? Trafilam na takiego sknere ze glowa mała, za wszystko mnie podliczal tak wiec nie musi byc bogaty ale sknery nie zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.04 Ja nie potrafie obnizyc wymagan i niestety jestem sama od dwóch miesiecy Zgłoś Jakie to niby masz te wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czarnej dziupli
wymagajaca30stka wczoraj buahahahahaha, powodzenia lunatyczko, zmień dilera przy okazji, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydromania
gość wczoraj facet musi byc bogaty na biedaka nie spojrzę nawet > bidulka umysłowa, ale powodzenia z tym "bogatym", bo będzie ci potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawa do burdelu
gość wczoraj ty mu wydzielasz seks a on tobie kase, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie obnizam, wrecz sie podwyzszaja bo wymagam dojrzalosci i odpowiedniego charakteru, pogladow na religie, podejscia do zycia, zeby byla harmonia a nie wieczna walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pierdole wymagania kobiet mam 30l już nie szukam bede sam i chuj z wami, przeceniacie te cipy nawet juz nie mam ochoty na wasze ciała wole sb zwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj powodzenia dobrze ze ja juz olalem cipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstałam się 4 lata temu i na początku dużo chodziłam na randki z różnymi facetami. Nic z tego nie wychodziło i to raczej oni nie byli mną zainteresowani a nie odwrotnie. Moje poczucie własnej wartości spadło do zera. Teraz nie spotykam się z nikim, odmawiam wszystkim facetom i jest mi z tym dobrze. Odpadła cała masa problemów, jestem weselsza i nie zastanawiam się kto nie spełnia czyich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×