Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wykorzystać fakt że zakochał się we mnie 20 lat starszy facet?

Polecane posty

Gość gość

Mam 30 lat. Zakochał się we mnie facet 20 lat starszy. Dosłownie zbzikował. Oczywiście żonaty. Lubię go. Ale do miłości jest mi daleko. Tak sobie pomyślałam, że mogłabym z tej relacji jakoś skorzystać. facet w głębokiej fazie kryzysu wieku średniego. Wiem, że jego miłośc do mnie jest tymczasowa, że wróci do żony, ale zanim to chciałabym coś przeżyć szalonego. Mogę mu prawić komplementy, podziwiać, wiem, że nie pozostanie obojętny na takie zaloty. Poza tym fakt, że "wyrwał" 20 lat młodszą jest dla niego niezłym połechtaniem własnego ego. Po podróżować sobie z nim? jakieś prezenty, niesamowity seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, niesamowity seks z 50 latkiem któremu ledwo dyga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes pewna źe będziesz wykorzystująca a nie wykorzystywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to kierowca tira oni czesto sie zakoc***a i duzo podrozuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to szerokiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat kobietom 30+ to już właściwie tylko tacy pozostali czyli faceci 50+ żonaci, rozwodnicy z dorosłymi dziećmi albo zbzikowani starzy kawalerowie. Taka prawda bo 40latek będzie celował w dziewczyny w wieku 25-30.. Szczerze współczuje wam kobiety jeżeli po 30tce wciąż jesteście same i chcąc jeszcze być z facetem musicie wybierać wśród takich okazów jak autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka: gów/no wiecie o 50cio latkach.Wiem,wiem...,darujcie sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 48 lat i nigdy nie byłam z kimś starszym. Mój partner ma 40 lat. Więc nie generalizuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie ta szczesliwa co sie w niej stary cap zakochal? moze pojechali juz razem w sina, sliczna dal bez jego upierdliwej i starej zony bez dzieci ciagle czegos pragnacych nie zazdroscicie dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde te kobiety po 30 sa zdesperowane, niby wie ze facet chce ją tylko wydymac i wrócić do zony ale i tak się w to pcha i cieszy sie przy tym jak dziecko. Olewali mnie 25 latkowie, 30, 35 i 40 tez. Piedziesieciolatek jeszcze mnie nie wydymał i nie zostawił, hura jakaś odmiana, nowe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej gdybyś sobie znalazła młodszego? który byłby na ciebie zawsze napalony? Ja mam 34 i zawsze miałam starszych, a teraz 3 rok już jestem z 27 latkiem i on sprawił że czuję się młodsza niż jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Staruchy nie mają wymagań nie pochlebiaj sobie, taki na każdą poleci byle młoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykorzystują prostytutki. To chciałaś o sobie napisać, że chcesz się sprzedać, że jesteś, sama wiesz czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sama mam 48 lat i nigdy nie byłam z kimś starszym. Mój partner ma 40 lat. Więc nie generalizuj... Zgłoś za pare lat twój misiu kopnie cię w doope i weźmie sobie 25-30 latke, jak już nie rooha takich na boku, żyjesz w iluzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam i jak tam? cieplo ci w tym tirze i temu staremu staje jeszcze jeszcze przy takiej z...dzirze? stawiajmy na mlode kobiety:) one tak sie szanuja, ze nie wybrzydzaja nic a nic:D stary? nic to zonaty? tez nie problem tfuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba juz ja rzucil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki fajny temat i zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, ale jetescie zalosni!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do strony na której zarobicie 30zl w 15min : http://atominik.com/hMY Po kliknięciu pominąć reklamę SKIP AD zostaniecie przekierowani do rejestracji Po rejestracji możecie pisać czego nie będziecie wiedzieli pwach310@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potraktuj to jako przygodę, miła przygodę. Tak żeby mieć co wspominać, jako 70- latka w bujanym fotelu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj tez ze zwierzetami bedziesz miala co opowiadac wnukom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajdz z nim w ciaze. zlap chlopa na bachora:classic_cool: niech placi a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szalec to szalec stary chce mlodej nie masz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i stara zone uwolnisz od zagrzybialego onanisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 zenski rok = 1.5 ludzkich. Takze jestescie prawie w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak polacy to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to debile:D wykorzystaj jego glupote. Jest zonaty i szalejeza inna, ale dran! kazdy facet z reszta taki jest, maja kobiety i zdradzaja je, zalosne kreatury. Wykorzystaj go, ogolodz go do zera. Niech ci kupuje wszystko, na co masz ochote, kaz mu placic! Zarzycz sobie bizuterie, kosmetyki, ciuchy, te drogie oczywiscie. Skorzysta na nim. Jesli on nie szanuje wlasnej zony to ty tym bardziej nie musisz go szanowac. Nie daj mu sie zwiesc na jego "uczucia", tak wszyscy faceci klamia zeby wyrwac kolejna i kolejna laske, on sie toba bawi, wiec ty nim tez. Uwiedz go i wykorzystaj finansowo:) baw sie dobrze przy tym, nalezy ci sie to bo jestes kobieta a on mezczyzna nie tylko niewiernym durniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moglabys tak z brzydalem do ktorego nic nie czujesz chodzic do lozka BO SIE ZAKOCHAL??! i do tego duzo starszym? za prezenty, za kase? wy jakies poyebane jestescie? bez szacunku do samej siebie? bez godnosci? za zwykle tanie k****y? BO SIE ZAKOCHAL?! A OLEJ go cieplym moczen i niech spada! ale dla takiej taniej k****y to jest metoda na zdobycie np noweo telefonu albo buteleczki perfum tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.29 a nie lepiej gdybyś sobie znalazła młodszego? który byłby na ciebie zawsze napalony? Ja mam 34 i zawsze miałam starszych, a teraz 3 rok już jestem z 27 latkiem i on sprawił że czuję się młodsza niż jestem x jestes tylko na chwile, faceci lubia poeksperymentowac ze starsza doswiadczona ale nie ukladac sobie z nia zycia, znudzi sie toba i tak znajdzie sobie mlodsza, faceci zawsze woleli mlodsze i zawsze beda chciec mlodsza, wiec przestan wzdychac ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? juz sie zeszmacilas czy jemu juz sie odechcialo? pewnie na swieta wrocil do zonki bo ma ugotowane i posprzatane i przed rodzina nie wypada :) tak tak:) zadaj prezentow lepiej sie poczujesz i dowartosciujesz :) niech dba o ciebie a swoim dzieciom niech kupi tenisowki zamiast firmowych adidasow przeciez ty zaslugujesz na wiecej :D:classic_cool: drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×