Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są wasze zarobki? Studia po 30stce?

Polecane posty

Gość gość

Czy myslicie ze to jest dobry pomysl zeby w wieku 34 lat isc na nowe studia i zaczac prace w innej branzy? Obecnie zarabiam 2500 - praca amidnistracyjna, mało i w dodatku brak perspetyw...takze chyba jednak ide na nowe studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat, porzucone studia na uniwerku, kierunek finanse i bankowość, przez ponad 10 lat pracowałem w centrali banku w jednym z kluczowych departamentów i nie była to praca załatwiona, nigdy takiej nie miałem, obecnie od ponad 15 lat własną firma, piszę oprogramowanie, zarobki rzędu 25-30k miesięcznie, już po wszystkich kosztach...nikt nie wie że rzuciłem studia i mam tylko średnie wykształcenie, ekonomia mnie zawsze interesowała i zdobycie wiedzy przychodziło mi dość łatwo, chociaż bylem leniem, podobno inteligentnym leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co robić studia? Są kursy wraz ze stażem gdzie nabywamy odpowiednie kwalifikację. Po każdych studiach będziesz zarabiać mniej niż 3tys. Pracodawcy nie szukają myślicieli po studiach tylko ludzi z głową na karku i fachem w ręku. Ma mam wykształcenie podstawowe, zrobiłem kurs na międzynarodowego spedytora i w wieku 22lat moje zarobki są między 3500 a 4000tys. Bez jakiejkolwiek szkoły ;)) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyksztalcenie podstawowe! wszechstronna wiedza i zainteresowania to nie jest Twoja mocna strona ale i tak mozna zyc, w glowie mi sie nie miesci, ze mozna edukacje na podsawowce zakoczyc :-( nic nie napisze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze gdybys skonczyl ta szkole to bys wiedzial ze zaabiasz 4 000 czyli 4 tys a nie 4000tys MISZCZU przez szcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szkoly nie sa dla glupich leni. i tak bys nic nie zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed30 zarobki troszke ponizej 3000 zl poczatek kariery wszystko przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez studiów,a za ub.rok płaciłam 7 tyś podatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to strata czasu, one tylko masy młodych trzymają z dala od mało funkcjonalnego rynku niewolniczej pracy, bo wtedy prawie wszyscy by za minimum pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×