Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miało być tak pięknie

Każda kobieta potrzebuje regularnej dawki spermy albo palma odwala

Polecane posty

Gość miało być tak pięknie

wystarczy tu poczytać, te bez regularnego dymanka są wredne, wścibskie, zgorzkniałe, pretensjonalne, agresywne, wulgarne, i ogólnie nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bez tego jestem miła, wesołą, bezpieczna, życlziwa z tym jestem agresywna, wredna, zezłoszczona, zniszczona Tak że Twoja teza nie ma podstaw. Poza tym jak delfin w********* panią to będzie małe delfiniątko za 9 miesiecy???/ Czy każda sperma będzie ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu stawiasz przecinek rpzed "i" A ta twoja teoria nie dotyczy także mężczyzn i obojnaków? Tylko kobiet? a mężczyzn bez mleczka w ustach i tam na dole są mili i wpuszczają przed siebie na drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być tak pięknie
nie musisz jej przyjmować do szparki, możesz też łykać, zero skutków ubocznych a ile pozytywów, a nawet gdyby było małe delfiniątko to co? Dzieci są kochane :), szczególnie jak dobrze wychowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być tak pięknie
gość dziś facet ma sperme produkować a kobieta samica sperme odbierać, taka natura, a kobieta regularnie roohana ( pomijam profesjonalistki ) jest bardziej szczęśliwa niż ta bez kootasa, popatrz tylko na otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczko dla ciotek
to fakt, wystarczy na forum popatrzeć, te bez regularnej dawki są zdrowo rąbnięte więc jest korelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie chyba chciałeś powiedzieć. Pozytywnie rabniete bo nikt ich psychicznie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesbijki albo aseksualne to co, przymusowe czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lesbijki to babochłopy, tym już dawno palma odbiła, ratunku nie ma dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę jakiejś brunetce albo rudej zrobić wstrzyknięcie doustne. trochę mi się nazbierało w jajach - a po co marnować białko na ręcznik? lepiej sobie niewiasto na buźce rozetrzyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie marnować
mądre podejście do życia, zero marnotractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba bez bolca dostaje p*****lca. Seks jest ważny dla zdrowia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet też musi się spuścić chociaż raz w tygodniu bo inaczej go jajka bolą i chodzi spięty. Seks to samo zdrowie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×