Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniec feminizmu

Kobieta ma być skromna i posłuszna a jak nie to WYPAD

Polecane posty

Gość koniec feminizmu

bo na jej miejsce jest długa kolejka, więc płaczu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejkę to będziesz miał jak sie matka ulituje i ci jakaś kupi w sklepie z zabawkami. A teraz spadaj nudziarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec feminizmu
ty głupia czy jak? do mnie stoi kolejka, ale co stara rura jak ty z obwisłą du/pą może o tym wiedzieć. WYPAD PRZEGRANA SUKO, kota se kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko skromna prawdziwa kobieta ma prawdziwego mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbie taka Maryśka
Ty kobiety nigdy nie miałeś, nie masz i mieć nie będziesz bo jesteś wybrakowany. Intelektualnie. Nie ma nic gorszego niż głupi facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec feminizmu
sbie taka Maryśka dziś Pudło tępa maryśko z obwisłymi cyckami, popatrz w lustro bo halloween niedługo a ryj w sam raz aby dzieci straszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babom odwala palma, za dużo wolności i takie rezultaty, dawniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
koniec feminizmu wczoraj Chciałbyś. Może twoja osobistą matka jest zdziadziała i ma cycki do kolan, tak samo siostra i kuzynki. To raczej ty powinieneś w końcu spojrzeć w lustro i uświadomić sobie własną brzydotę- tę zewnętrzną i wewnętrzną . Jesteś paskudnym człowiekiem pod każdym względem. A pusty to jesteś ty o czym świadczą te twoje wpisy. Byłeś, jesteś i pozostaniesz nikim. Żadna się szanująca kobieta nie będzie marnowała sobie życia z czyś takim jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź przestań, jaaa go lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co się przekomarzasz z tym prawiczkiem z mikrym fiutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet mi przypomina mojego brata. Też zawsze testował w takich uleglych ale ładnych. I dużo ich miał chociaż jak dla mnie to one reprezentowały niski poziom. Z jedną się nawet ożenił i zakochany po uszy jest mimo iż już 5 lat są po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
dziś A tobie uschnie korzeń i jajka odpadną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a po co się przekomarzasz z tym prawiczkiem z mikrym fiutkiem? >> bo stara panna z obwisłą doopą musi swoje idiotyzmy wyrzucić z siebie haha, umysłowo biedna i głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i bardzo dobrze, tylko że facet szczęśliwy to wasz babski wróg, no bo jak to krwa że on szczęśliwy a wy baby nie, skandal hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
koniec feminizmu 15:35 A skąd wiesz stary impotencie że jestem starą panną? Wróżka jesteś ? :-) Na razie zgorzkniałość wylewa się z ciebie. Idź wsadź mikrusa w rurę wydechową skoro żadna cię nie chce a na prostytutkę cię nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to oczywiste że ty stara panna, wróżki nie potrzeba, bo kto by taką babe chciał??? pomyśl logicznie !!!! co ja krwa mówie, baba i logika to sprzeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze za naszego życia wróci porządek :D w islamie nie będą się patyczkować - szczugówna w burce - batożona na gołą dupę za odezwanie się bez pozwolenia męskiego właściciela - warto będzie to zobaczyć . LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
dziś Zdjęcie widziałeś? Jak to mówi mój mąż masz nieoxxxxe mózgowe ty chodząca " logiko" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaihahaha
O ile ten tak zwany porządek ( w twoim mniemaniu) wróci ty tego nie zobaczysz. Kobiety przeżyją, ciebie i resztę chłopów wyznawcy islamu skrócą o głowę. Więc nie podniecaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sobie taka Maryśka dziś męża to ty masz ale w simsach, bo nikt by z taką babą nie wytrzymał nawet godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja tam zagłosuje aby był islam zamiast ten katolicki burdel który jest teraz w tym kraju, przecież to kompletny syf i marazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
gość wczoraj Co ty możesz wiedzieć o czyimkolwiek życiu osobistym miernoto? Wyjdź w końcu ze swojego pokoju u matki, wyjdź z jej domu na słońce. Przesiadywanie w jednym miejscu bez kontaktów realnych z ludźmi prowadzi do choroby psychicznej. Masz już symptomy. Masz jednak jeszcze szansę normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
dziś To w takim razie jest z tobą jeszcze gorzej niż przypuszczałam. Jesteś niedorajdą życiową. Masz wolną rękę, gdzieś tam sobie mieszkasz, gdzieś tam sobie pracujesz , tam gdzie na pewno przynajmniej od czasu do czasu pojawia się jakaś kobieta a wylewasz gorzkie żale na tym forum. Łajzowaty jesteś. Życiowa fajtłapa. Swojej mamusi i siostruni dawaj sygnały o " czyszczeniu bobra"- skoro o tym wspominasz widać pochodzisz z rodziny brudasów gdzie śmierdząca, zatruwająca powietrzne damska dupa to norma. Ależ w twojej rodzinie musi cuchnąć. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sobie taka Maryśka dziś pudło niunia, nie jestem niedorajdą i mam się bardzo dobrze, wiem że ci ból du'pe ściska że nic na mnie nie masz, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie taka Maryśka
wczoraj Gdyby było tak jak twierdzisz to zamiast nadawać na tym forum siedziałbyś z jakąś laską gdzieś nad wodą albo po prostu gadałbyś z nią zamiast wypisywać te swoje beznadziejne dyrdymałki .Żaden facet który ma kobietę nie marnuje czasu na babskim forum. Twoja wrogość w stosunku do kobiet i zapieranie się że z tobą wszystko gra tylko te" złe kobiety" są wredne, głupie itd. ewidentnie świadczy o tym że jesteś sfrustrowanym kolesiem który nie ma z kim spędzać czasu, nie ma gdzie się wygadać, nie ma gdzie umoczyć i nie dostrzega tego że to z nim coś jest nie tak. Jesteś sfrustrowanym człowieczkiem który ma roszczeniową postawę życiową. Twoją jedyną rozrywką jest sianie tutaj zamętu, czyli dla normalnej kobiety nie jesteś interesujący. Wywołujesz wyłącznie uśmiech politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sobie taka Maryśka dziś pudło niunia, moja kobieta obiad gotuje i piecze ciasto, jak posłuszna i dobrze wytresowana kobieta powinna, ja odpoczywam na kanapie po całym dniu na zewnątrz, a że tu zaglądam raz na czas aby się z was durnych bab ponabijać nie znaczy że jestem jakimś przegrywem. Takim myśleniem nie dziwi mnie że wiekszość z was skończy jako stare panny gadające z kotami. Dla was każdy jest brzydki, bezzębny, bezrobotny i biedny, bo macie zrytą psychike i taki obraz w pustych babskich łbach. I wiecie co, hooj z wami, bo te które zaryzykują trafią całkiem przypadkowo fajnych facetów a wy zdechniecie same, przy boku kot lub jakaś do którego ciągle gadacie. Nie szkoda mi was wcale, bo głupota powinna być i jest eliminowana selekcją naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś twój problem że zdechniesz sama, nikt takiego gòwna nie weźmie, masz problemy psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraty taty, przecież ty nie masz żadnej kobiety. Bujać to sobie możesz mamusie. Wytresowana haha. Takie głupie nie istnieją. Chyba ze kupiłeś sobie małpę i ją wytrasowałeś. Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powtarzam, gnij sama i zdychaj sama i gadaj do kota reszte swojego bezcelowego żywotu gdy te wytresowane i posłuszne ( czyli głupie twoim zdaniem ) mają fajnych mężów, dzieci, oraz jeżdżą sobie na wakacje i wycieczki. I kto tu jest naprawde głupi? Coś do pomyślenia panno. Natury nie oszukasz, suka ma być skromna i posłuszna i wtedy dostaje co chce, ma w miare udane i spokojne życie i jest kochana i szanowana. Reszta ma marny żywot w 4 ścianach, gada sama do siebie lub do kota, z biegiem czasu psychika siada, depresja, nałogi, chlanie wina do seriali i kompletny przegryw. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×