Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iluzja i fuszerka

Kobiety, czy ciągłe malowanie się, strojenie, itp.

Polecane posty

Gość iluzja i fuszerka

nie jest dla was męczące? ta ciągła sztuczność i udawanie, czy was to nie męczy codziennie? no bo ile można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galbraight
Dla mnie malowanie się i strojenie to naturalna sprawa. Nie ma w tym żadnej sztuczności i udawania. Maluję się, bo to lubię i podobam się sobie w makijażu. Stroję się, bo lubię czuć się seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli bez makijażu nie możesz na siebie w lustrze patrzeć? faceci się nie malują i żyją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wyczytałaś, że ona nie może bez makijażu na siebie w lustrze patrzeć? Bo czytam kolejny raz i nie widzę. Jak byk napisała, ze maluje się bo lubi. Coś w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą...dziwna sprawa z tym oburzaniem się, że kobiety robią sobie makijaż. Komuś w czymś to przeszkadza? Nie mówiąc już o tym, że te które go robią, mają gdzieś to, czy pozostałe kobiety chodzą bez make up'u czy "z". Natomiast te, które się nie malują, strasznie krytykują te drugie, że po co, ze natura najlepsza. I co z tego? Rób co uważasz i innych się nie czepiaj. Lepsza wymalowana i empatyczna, niż "naturalna" i mająca jakieś dziwne "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim steruje natura i hormony. Facet zawsze bedzie sie ogladal i uganial za kobietami aby zasiac jak najwiecej 'ziaren'. A kobiety? Zawsze beda ze soba rywalizowac (w dzisiejszych czasach to wlasnie makijaz, ubior, itp) zeby przyciagac jak najwieksza ilosc samcow i moc wybierac tych najlepszych/najsilniejszych do podtrzymania gatunku. Nie ma tu zadnej glebszej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam zabawna historię z fotela fryzjerskiego. Byłam na wizycie o obok na fotelu siedział pan tak na oko 45 lat i w pewnym omencie mówi do fryzjerki, która miała czerwone usta. ze on woli, kiedy kobieta ma delikatniejszy makijaż (ale nie ot tak, po prostu rozmawiali na te tematy). Na co z folela obok odzywa się dziewczyna- z taką dumą w głosie i wyższością-"ja to w ogóle się nie maluję, lubię być taka naturalna. Tylko krem, moja cera nie wymaga żadnych poprawek". Na co pan odzywa się znów 'no pani. To by się jednak mogła zacząć malować". Głupio było się śmiać z klientki obok, ale nie wytrzymałam :-D zresztą nie tylko ja. To tak a'propos tego, jak to wy "niemalujace się" jesteście takie piękne naturalnie :-D to że nikt wam w oczy nie powie, że straszycie, a same jesteście przekonane o swojej nieskazitelnej naturalnej urodzie, nie znaczy że tak jest :-) piękności :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnie sztuczne
malowanie się i zmiana wyglądu to zwykłe oszustwo, bo jak faceci by to robili to by było wielkie oburzenie że kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluje bo musi
gość dziś "lubi" się malować bo najwyraźniej NIE lubi się bez makijażu, chyba to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędna logika kobiet
gość dziś i jasne, przyciągają "najlepszy" ich zdaniem, tz. badboyów, a potem zostają samotnymi matkami, bo chłoptaś poszedł w teren "zapylać" inną, faktycznie kobieca logika bezbłędna, tylko jak one same na tym wychodzą widać naokoło, pełno samotnych mamusiek wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że lubi się malować, nie oznacza, że nie lubi się bez makijażu. A tym bardziej nie nie może na siebie patrzeć w lustrze bez makijażu :-D Cóż za logika :-D gratuluję inteligencji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa kobiety z makijażem przyciągają tylko badboyow :-D długo myslalas, zanim wyciagnelas takie wnioski? :-D cóż za płytkie i prymitywne myślenie. Tak, te naturalnie brzydkie, nie wymagające makijażu, takie nieskazitelne, takie właśnie są inteligentne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zapylac inną" jak to inteligentnie nazwalas, idą mężowie właśnie tych cudownie naturalnych. Niestety prawda jest brutalna. I później zdziwione dlaczego, skoro ona taka naturalna dla niego i o dom dba i o dzieci. A argument faceta "bo o siebie nie dbasz" dziwnie boli. Nie, to nie mój wymysł, a właśnie to co mówią kobiety zdradzone, te prawdziewe, niesztuczne i naturalne :-) Tylko czemu? No czemu? Przecież tylko one nie przyciągają badbojow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze są te, co się szczycą naturalnoscia, a jak idą na imprezę typu wesele, to lecą na makijaż do kosmetyczki. Po co ja się pytam, skoro przecież tu jedna z drugą takie cudne naturalnie urodziwe :-D to wtedy słyszę, e tak wyjątkowo, żeby ładnie wyglądać, bo sukienka, fryzura, to i makijaż sobie zrobię :-D no ale po co? Przecież Twoja naturalność to twój atut :-D taki cud natury o idzie na makijaż??? No weź, no jak :-D :-D :-D To nic innego jak hipokryzja moje drogie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galbraight
maluje bo musi dziś - Lubię siebie bez makijażu i bywa, że tak chodzę.Ale robienie make upu, układanie włosów, sprawia mi tyle przyjemności, że zdecydowanie jej sobie nie odmawiam. Natomiast jeśli chodzi o rywalizacje z innymi kobietami o samców, to nie ma w tym ani grama prawdy w moim przypadku. Nie rywalizuję z nikim, ponieważ mężczyźni mnie nie interesują. Lubię wyglądać i czuć się seksownie, ale tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko o co ci własciwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to o co chodzi autorce? Chciała pokazać wyższość kobiet nie noszących makijażu, od tych które go robią. Jakie to one super naturalne och i ach, a te z makijażem beee i takie brzydkie, że MUSZĄ się malować. Bo przecież jak robisz makijaż-zwłaszcza ten subtelny, to musisz być brzydka. bo jak inaczej? Robisz go bo lubisz? Przecież niemożliwe. Tylko dlatego, że jesteś brzydka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam... jest mnóstwo poradników, jak skrócić czas codziennej pielęgnacji do minimum. Ostatnio widziałam taki test np. na www.womenshealth.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Chcę być seksowna dla Siebie...' Niezłe...haha to sie fachowo nazywa NARCYZM - samouwielbienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to mam-NARCYZM=samouwielbienie:classic_cool: ktoś ma z tym problem? bo moje otoczenie,ani trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giantdick
galbraight dziś oto wpis kobiety rąbniętej umysłowo, ona chce być "seksowna dla siebie", buahahahaha, a więc to prawda że kobiety mają coś nie tak z rozumem, tu idealny tego przykład, i takie coś chodzi na wolności po ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widoczna choroba umysłowa
gość dziś to się nazywa fachowo być "píerdolniętym" na max, na bezludnej wyspie też by na ryja waliła makijaż aby się podobać sobie, padam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to taki mamlas którego żadna nie chce, jedne lecą na kasę, inne na wygląd a pozostałe się malują. Jego samotność jest usprawiedliwiona lub też tak zazdrości innym pięknych kobiet że brubuje je namówić by o siebie nie dbaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejkap na ryja
baby to chore istoty potrzebujące ciągłej uwagi innych i nieświadomie desperacko tej uwagi szukające, same nawet o tym nie wiedzą, co za durne stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja i fuszerka
gość dziś tu autoR, jestem facetem durnoto, skąd wogóle pojęcie że to kobieta zaczęła ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle autorze durnoto pisze się osobno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuszne muszą być
baba musi się malować bo tego chcą faceci, a że baby są bezmózgami to robią to co faceci im każą, i bardzo dobrze że są posłusznymi zwierzątkami, bo jakby zaczeły same myśleć za siebie to byłby poważny problem, a tak ich mamy w garsci, bez makijażu nie wyjdą nawet do kiosku bo obciach na całą wieś, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wsi nie ma kiosku,palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wsi są chyba jakieś sklepy czy inne wyjściówki gdzie trzeba ryja wypindrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×