Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, dlaczego jesteście takie chciwe i wybredne?

Polecane posty

Gość gość

każda chce bogatego księcia z bajki, modela bez wad, przecież to nie jest TV, macie nierealne pojęcie o życiu i związkach w realnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto może to wybrzydza, w każdej sprawie. To w sumie dosyć oczywiste:o Za to te co teraz wybrzydzają ponad własną miarę za parę lat i tak skończą ze zwykłem Sebiksem albo Januszem. To też oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda wymaga bogatego, bo do "bogactwa" dochodzi się pracą. facet może być biedny, ale powinien przynajmniej chcieć pracować, bo wtedy z kimś takim można się jakoś utrzymać na powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur gdynia
ja pracuje i normalnej kobiety nie moge trafić, gdzie one są? w jakich miejscach mam szukać? Jak taką zagadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stań na grubym portfelu, będziesz lepiej widoczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geny, kultura Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to że kobiety chcą kasiastego księcia, nie ważne czego chcą ważne czego nie chcą, a nie chcą życiowego nieudacznika, ciamajdy czyli ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujecie się jak debilki kiedy wyczujecie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wybredna, bo mogę. Nie jestem chciwa, ale lubię komfort w życiu, bez myślenia czy mi starczy do pierwszego. Mam dużo do zaoferowania, więc facet też musi mieć co dać w zamian, taki świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dużo czyli co?, ciasną szparke i cycki? Za 10-15 lat szpara się rozciągnie, cycki opadną, i co wtedy będziesz miała do zaoferowania? Baby to jednak krótkowzroczne tumany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie cena troche zawyzona w stosunku do konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ci radził jednak troche inaczej ubrac te oferte w słowa bo prostytutek jest pod dostatkiem ewentualnie dorzuc cos od siebie bo to co masz tez nie za bardzo twoje jest. w sumie masz to w dzierzawe. no ale dookoła pełno wybitnych handlowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby chociaz dało rade se odpisać koszty amrtyzacji któree w przypadku kobiet stale rosna. w dodatku to oferta z branzy rozrywkowej to juz w ogóle nie wiem na co liczysz na remaki kontynuacje może jakis serial;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co ci laser. może do chirurgii plastycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza wymienionymi mam jeszcze intelekt, obycie, znajomości, pieniądze, prestiżowy zawód i możliwości, którymi mogę ale nie muszę się dzielić. Faceci na pewnym poziomie nie chcą tylko ciasnej piczki i jędrnych cycków, chcą czegoś więcej - chcą żeby inni zazdrościli im kobiety. Siksy z fajną dupą nie będą zazdrościli,bo każdy może taką mieć, kwestia tego czy zapłaci miesięcznie 3 koła czy 5. Ale kobiety, która potrafi prowadzić konwersację, ma wiedzę, a do tego jest piękna i zapatrzona w swojego faceta, zazdrości każdy. Ja mam taką zasadę, że po każdym związku musi mi coś zostać. Na przykład mieszkanie, a przynajmniej dobre auto i tego się trzymam. Za 15 lat poprawię sobie cycki i będę ułatwiała start młodym i ambitnym rekinkom biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekiny nie zajmują sie biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dosyc głupawe stworzenia z perfekcyjnymi zmysłami i jedna niezawodna metodą łowiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy chce się tak poniżyć żeby być ze zwykłą kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One muszą się sprzedawać. Niżej upaść się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że frazeologia leży dość mocno i cichutko pokwikuje. Cóż zrobić. gość dziś - mnie tam nikt za seks nie płaci, więc się nie poczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jestem z niemotą życiową, dwa tygodnie maluje drzwi do toalety, nie pracuje zawodowo, gra w gry. Na hooj mi on???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej frazeologia sie poczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bez przyczyny wspomniałem o tym czym sie rekiny zajmuja naprawdę. bo to o to tu chodzi a nie o to w jakim srodowisku zyja. powinnas o tym pamiętac obcując z rekinami bo którys może cipozostawic po zwiazku szarpana rane na gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no to po co z nim jesteś? Bo to mnie zastanawia. Skoro jest taki beznadziejny, to po jakiego wora z nim żyjesz? Bo ja mam taką zasadę, że jeśli facet przestaje mi pasować to fora ze dwora. Tego kwiatu jest pół światu, przecież zawsze możesz wymienić na lepszy model. Po co się katować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać ze sie nie znasz na modelarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to już mój problem, co i kto mi pozostawi. Na razie nie narzekam. Żyje mi się wygodnie, firma dobrze prosperuje, a ja nie muszę się martwić czy będę miała za co kupić jedzenie. Jak się poczuję samotna, to znowu sobie poszukam odpowiedniego partnera. Takiego, który będzie mógł mi zaoferować jakiegoś rodzaju upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 01.37 bo same takie mi się trafiają, jak się poznaje z kimś to same superlatywy o sobie gadają , później wychodzi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie twój tym bardziej zastanawia mnie po co sie z nim tak uzewnetrzniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×