Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety niezależe mają strasznie nasrane w głowach

Polecane posty

Gość gość

myślą że jak pracują i zarabiają to już wielkie "halo", co za idiotki..... faceci to robią od DAWNA i się tym tak nie chlastają jak wy baby, że zaraz palma odbija bo ona teraz "niezależna", puknijcie się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Owszem faceci robią to od dawna. Kobiety dawniej miały mniej praw a w zasadzie żadnych praw. Służyły tylko do bzykania i obsługiwania facetów. Te czasy się zmieniły i teraz kobieta albo siedzi w domu z chmara dzieci albo jest niezależna od zasranego mężola. I tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz jak nasrane dużo gadasz z takimi? powiedziała coś nie tak i jestes zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak niewolnice zaznają troche wolnośc****alma im odbija, to samo z murzynami, dlatego islam zaleje europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby miały nasrane nim były "niezależne", teraz mają podwójnie nasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki srają fiołki
one mają nasrane bez względu na ich status, po prostu mają nasrane od urodzenia, taki ich los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie posraj się. Nigdzie nie jest napisane że "baba" ma obowiązek siedzieć z dziadem i udostępniać mu swoja dziurę. Nigdzie nie jest napisane że musi się rozmnażać i nigdzie nie jest napisane że ma usługiwać jakiemuś frajerowi. Nigdzie nie jest napisane że nie wolno jej robić kariery. Co mnie obchodzi czy islam czy coś innego zaleje Europę? Do tego czasu będę wąchała kwiatki od spodu. A że twoje ewentualne dzieci będą miały przesrane? Co mnie to obchodzi ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro faceci to robią od dawna to dlaczego wypierają sie swoich dzieci?migają sie od alimentów itp.Czemu trud wychowania i utrzymania domu i dzieci spada tylko na kobiety??Faceci kasę rozpuszczają w burdelach albo na wodę kobiety żyją odpowiedzialnie .s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czytając takie komentarze się nie dziwię że kobiety chcą być niezależne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.Nie po to rodzimy dzieci żeby je zmarnować albo żyć jak ciemnogród bez środków do życia tylko dlatego ze facet po 40 nadal zachowuje się jakby do niczego nie dojrzał.zwłaszcza do roli ojca.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.24 i nie zawsze chcą ,czasem po prostu muszą żeby przeżyć .Czasem wolałyby spędzić ten czas z dziecmi zajmując sie domem ale nie mają wyboru.Muszą być silne ,są matkami .Szkoda że ojcowie nie wykazują takiej postawy.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Owszem faceci robią to od dawna. Kobiety dawniej miały mniej praw a w zasadzie żadnych praw. Służyły tylko do bzykania i obsługiwania facetów. " x Srututu już w średniowieczu mogły prowadzić swoje zakłady. Nie było tak jak myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musicie rodzić, hooj wam w d'upe, ale emerytury też dla was nie będzie, bo z jakiej pary obce dzieci mają kłaść na waszą emeryture, tak jak wy teraz kładziecie na emerytury rodziców. System emerytalny to piramida, więc następne pokolenie płaci na poprzednie, a wam sukom dadzą szlaban i zdychajcie pod płotem, bo nikt na was nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na emeryture to ja goopi c.h.ooju sama pracuje, co miesiac zabierają mi niemałą kase na fundusz emerytalny. A że wsześniejsze pieniądze zostały rozkradzione przez bande złodziei to nie mój biznes. Mnie sie emerytura nalezy jak psu micha. Z resztą nie licze nawet na nią, liczę tylko na siebie i tak się z tym czuje najpewniej, bo wiem że na sobie zawsze mogę polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kobietom rzeczywiscie jest lepiej? Placicie podatki, na randkach,itd. Tyle z waszej niezaleznosci, ze wpadacie przez nia w alkoholizm i inne zle rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Lewak logika absurdu. gość wczoraj Na takich mezczyzn lecicie. Porzadny mezczyzna tak nie robi ale skoro takich nie chcecie to Wasz WYBOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma nasrane we łbie i on do tych porządnych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Doprawdy ch.u.j.k.u ? Łaskawie zauważ że kobiety zapierniczają na 2 etaty: praca zawodowa ( i płaci składki na emeryturę ) poza domem i praca w domu--> opieka nad dziećmi, dbanie o dom i usługiwanie dziadowi. Więc się nie posraj. Kobieta powinna dostawać podwójną emeryturę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te niezależne najbardziej lecą na kasę faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś G... prawda. Dlaczego mają lecieć na kasę faceta skoro mają własną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty jesteś tym facetem, który zarabia od dawna?? I zarabiasz na tyle dobrze, że mógłbyś utrzymać kobietę "zależną"? Gratki, bo w Polsce to wiesz - mediana nie dociąga to trzech kafli, jesteś w mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiedzą jak ciężko jest zarobić dlatego takie są najbardziej pazerne na czyjąś kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka zarabia na rękę prawie 13 tys. zł. Mój ojciec pracuje i zarabia na rękę 2600 zł. Ale wspaniale gotuje, a mojej matce gotować się nie chce. Chyba są szczęśliwym małżeństwem, choć rządzi w nim matka, ale ma łeb do rządzenia dużo lepszy, niż niejeden facet. Szkoda, że ja się w ojca wrodziłam, jak wszyscy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazerne na kase ?a co może mają kazać dzieciom kit z okien ogryzac bo szanowny tatusiek na rodzinę nie chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś durne pipy dały się zrobić w hooja przez system, teraz większość równo musi orać tak jak faceci, więc wolność i swoboda większości bab nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź się do roboty nierobie. Myślałaś że dzieci nastukasz a potem ktoś cię będzie sponsorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mylisz prostytutki z normalnymi, niezależnymi kobietami. Wszak prostytutki nie tylko siedzą w burdelu czy wystają na drodze ale wiele kobiet na to stwierdzenie się oburza. Miałam na myśli naprawdę niezależne kobiety. Takie które dzięki swojej pracy intelektualnej coś osiągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetów liczy się to jakim jesteś człowiekiem a nie co osiągnęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Te... weź sobie jakąś niedorozwiniętą intelektualnie z dziury zabitej dechami. Będzie ci służyć, kiwać głową na twoje słowa, godzić się na wszystko i co roku rodzić, siedzieć w chałupie, żywić dzieci kartoflanką, ewentualnie plackami ziemniaczanymi czy inną kaszanką. Raz na dziesięć lat kupisz jej starą kieckę z ciucholandu. Będzie ci udostępniała d.. na zawołanie i na każde skinienie. Ale od reszty kobiet odwal się w końcu. Tak... wolę " orać". Przynajmniej żaden f.i.u.t. nigdy mi nie powie że "nic nie znaczę", "nie masz nic do powiedzenia głupia babo" i że w "wszystko w chałupie jest jego". Żadnego f.i.u.t.a nie będę musiała prosić o pieniądze na gacie i kłamać że kiecka jest z przeceny. Żaden f.i.u.t. mnie nie tresuje i nie jęczy nad głową. Mam święty spokój w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×