Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety po 30stce mieszkające z rodzicami to życiowe przegrywy

Polecane posty

Gość gość

nie złapały debila aby je utrzymywał i siedzą nieudacznice na garnuszku u starych, co za żałosne stworzenia, bez faceta zero perspektyw i zero urlopów pod palmami, i nikt im na srajbuku nie zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stki z magistrami
nie chcą przyznać że bez faceta są niczym, ale niestety tak jest, bo mieszkanie z rodzicami w tym wieku to nic tylko tragedia, może czekają na jakiś spadek i będą się wtedy lansować jakie są "niezależne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje córki w wieku 24 lat poszły na swoje mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje córki w wieku 24 lat poszły na swoje mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje córki w wieku 24 lat poszły na swoje mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobiły na mieszkanie w wieku 24 lat? zarabiały doopą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dały d**y komu trzeba to i poszły na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenfacet33
Jeżeli mieszka z rodzicami ,ale pracuje , dokłada się do czynszu itp to w sumie nic strasznego. Jeżeli natomiast mieszka z rodzicami do tego nie pracuje i jeszcze nic w domu nie robi to jest to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała faceta, który mieszka z rodzicami niż takiego, który wypowiada się o ludziach w takim chamskim tonie. Nie dziwię się że nie mieszkasz z rodzicami skoro nawet nie umieli cię wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka jedna. Ma własne mieszkanie, a jej mama jest toksyczna, nigdy się nie lubiły. Teraz umiera a córka ja wzięła do siebie i opiekuje się nią. Tez przegryw wg Ciebie? Ta córka pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile Polki i Polacy !!! a zastawialiście się dlaczego ktoś mieszka z rodzicami lub w domu rodzinnym. Myślenie debila polaka ! nie spierdolił z domu rodzinnego to niedorajda. ledwo nauczyła się nogi rozkładać i wyszła za mąż spierdoliła z domu do mieszkanka na kredyt na 30 lat i to jest życiowa postawa godna do naśladowania HA HA HA meżuś stuka panny na boku a ona rozkłada nóżki też na boku HA HA HA a po 2 latach seperacja rozwód i powrót do rodzinnych domów z bachorami HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie złapały debila, bo nie chcialy debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty? Nie masz magistra, zlapalas debila rozlozylas nogi i jesteś na jego utrzymaniu? Brawo ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego? Komu to przeszkadza? Było tak i będzie jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy spier... a później na litość się wpraszają jak coś poszło jnie tak lub jak jest podział majątku HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie złapały debila aby je utrzymywał i siedzą nieudacznice na garnuszku u starych, co za żałosne stworzenia, bez faceta zero perspektyw i zero urlopów pod palmami serio? ja dzięki temu po 30-ce mogłam się wyprowadzić do nowego mieszkania- 3 duże pokoje, dobra lokalizacja, żadnego kredytu- wszystko za gotówkę. Teraz i na palmy mnie stać i przydupas sie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chwilowo mieszkam z mamą, mam 29 lat, ale mam faceta, mam pracę, moglabym zamieszkac oddzielnie, ale chwilowo facet siedzi w Niemczech, a ja nie chce tracic kasy na wynajem, co do wakacji to tez mnie na nie stac. Aczkolwiek planuje sie wyprowadzic juz niedlugo bo faktycznie w tym wieku nie powinno sie juz mieszkac z rodzicami, choc ja wczesniej mieszkalam oddzielnie, od jakiegos roku mieszkam z mamą, ale powiem szczerze, ze mnie troche denerwuje brak prywatnosci, wtracanie sie, no ale w sumie sama tak zadycydowałam wiec pozostaje mi wyprowadzka. A co do kobiet, ktore utrzymuje maz to tez nie mam o nich najlepszego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś debila łapią te co rozkładają nogi HA HA HA a same są też debilkami Ty jesteś życiową niedorajdą i kur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to jest ze wzgledow finansowych, albo ze wzgledu na to ze nie moga sobie nikogo znalezc to masz racje. Jesli mieszkaja z nimi z wyboru to niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma identyczną sytuację, niektórzy są zdania, że u wszystkich ten sam schemat, tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A kawalerowie po 30, 40, i jeszcze starsi to pewnie mężczyźni sukcesu. A to częstszy przypadek niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Wiekszej bzdury w zyciu nie slyszalam mam 37 lat do tego czasu mieszkalam z rodzicami pol roku temu wyszlam za maz za mezczyzne ktory mieszka z matka .mamy osobne mieszkania ona na dole my na gorze w bardzo duzym domu z ogromem ziemi wszystko za granica maz dostal dom z ziemia a matka ma w nim notarialnie zapisane dozywocie .jest masa ludzi z takimi zapisami ja bynajmniej nie czuje sie przegrana cuje sie lepiej niz bym wygrala milion w totka.mezowi nigdy nie przyszlo do glowy czynic mi zarzut ze mieszkam z rodzicami co wiecej jezdzimy do polski co kilka miesiecy wlasnie do moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×