Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety potrzebują makijaż bo mają kompleksy

Polecane posty

Gość gość

które wywołują na nich TV i babskie czasopisma, wciskając im nieosiągalny idealizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One lykaja wszystko co w czasopismach,wszystkie nowosci musza kupic.Korporacje zbijaja na nich fortune wciskajac im produkty chemiczne ktore niszcza skore,wlosy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie maluję. Ale ja nie chcę się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po hooj się malujesz? boś głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona się maluje bo inne to robią, czyli jest BEZMÓZGIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie polki i tak są dość ładne, nawet bez makijażu, mówię serio i jestem dziewczyną niezbyt ładną. Jak jeżdżę do pracy to widzę atrakcyjne dziewczyny idące chodnikami. Gdy mieszkałam w Anglii to widok był inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc po co malują ryja jak są i tak dość ładne? kompleksy??? choroba umysłowa? narcyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś sie malowałam i malowałam się, bo czerwieniłam się i wstydziłam siebie. Puder i pomalowane oczy, maskowały to oraz dodawały pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się nie maluję, a niech wszyscy widzą jak się oblewam rumiencem. Wkurza mnie to ale cóż, widocznie rodzice mnie tak wychowywali od małego, że mam się za wszystko co robię i mówię wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja się nie maluję. Ale ja nie chcę się podobać >>>> nie musisz się malować aby się podobać, malowanie to stwarzanie iluzji wyglądu, to TV i babakie czasopisma piorą babom mózgi że muszą walić tą chemie na gębe bo innaczej to są brzydulami, to reklamy wpędzają was w mega kompleksy każdego rodzaju i oferują swoje "rozwiązanie" robiąc na głupich babach fortuny, malowanie to debilizm pod każdym względem i nie zmienia naprawde nic tylko produkuje tymczasową FIKCJE. Reklamy krzywdzą was kobiety, niszczą waszą samoocene, wymagają od was nieosiągalnego idealizmu, po prostu piorą wam mózgi. Nie oglądam TV od ponad 10 lat i gdy przypadkiem gdzieś widze grające TV i reklamy to jest to tak czysta widoczna manipulacja że aż STRACH!!! Wyłączcie ten syf na zawsze i nie dacie sobą manipulować bo życie jest za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłącz TV i myśl
gość wczoraj kiedyś sie malowałam i malowałam się, bo czerwieniłam się i wstydziłam siebie. Puder i pomalowane oczy, maskowały to oraz dodawały pewności siebie Zgłoś pewności siebie nie da ci "maska" tylko zrozumienie że jaka byś nie była to jesteś wyjątkowa i nie musisz udawać kogoś innego aby być akceptowana, ale pewność siebie to też samoakceptacja razem ze wszystkimi swoimi wadami, prawdziwymi i wyobrażanymi, pokochaj siebie taką jaka jesteś, to jest pierwszy krok do pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i jedyny kosmetyk "makijażowy", którego używam to korektor, gdy wyskoczą mi jakieś małe niedoskonałości. Odkąd mieszkam w Kanadzie w mieście z przewagą Latynosów, Afroamerykanów, Azjatów, Hindusów, to moja blada skóra, jasne włosy, brwi i rzęsy robią wrażenie i gdybym się zaczęła malować (ach te wielkie, czarne instagramowe brwi, sztuczne rzęsy i konturowanie niczym Kim Kardashian!), to wyglądałabym jak wszystkie inne. Wciąż mam dziewczęcą urodę (odpukać;)) a to się chyba liczy. W każdym razie polecam dziewczyny, rezygnujcie z tapety (mój ukochany jest Meksykaninem i uwielbia mój, jak to nazywa, elficki wygląd ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki niszczą zdrowie. Uzależniają. Biedne zakompleksione babki. Odwyk dobrze by im zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się raz sobie podobam w ogóle bez makijażu, innym razem w mocnym makijażu, innym razem tylko w delikatnym...zależy od nastroju, stanu psychicznego , itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind control
Kosmetyki to jak narkotyk, większość bab ma ten nałóg i nie potrafi go rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w jakim mieście Kanada ma przewage Latynosów i Afroamerykanów ( jakby co to już chyba Afrokanadyjczyków )??? Kanada ma sporo azjatów i hindusów ale nie czarnych ani latynosów, oni wolą siedzieć w stanach bo kanada za zimna dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj oto typowa baba z chorobą psychiczną, zawsze coś nie tak, ciągłe zmiany, a narzekają że faceci lubią zmieniać kobiety jak rękawiczki, wy popatrzcie w lusterko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki moze n nawet sa ladne ale.co jak puste, puszczalskie i patologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie były takie chciwe i egoistyczne to może by coś z nich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malujemy się by lepiej wyglądać, to naturalna potrzeba kobiet, chcemy seksownie wyglądać, bo faceci to wzrokowcy, podobają im się zadbane kobiety, chcą by ich kobiety podobały się innym facetom, choć nigdy tego nie przyznaj a my lubimy swoje ładniejsze odbicie w lustrze, prawie każda z nas jest trochę narcystyczna i jeszcze ten błysk w oczach mężczyzn i zazdrość w oczach kobiet, która z nas tego nie lubi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie lubię. Naturalne kobiety są piękne. Fakt że tylko te ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jaki facet chce aby inni faceci się na jego kobiete gapili? chyba żaden. pozatym wy walicie na gębe makijaż ale faceci mają być modelami bez makijażu, hmmm.... baby są chore psychicznie z tą zazdrością od innych bab, trzepnięte zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprane przez TV mózgi
gość wczoraj oszukujecie same siebie i innych naokoło, to dopiero musi być żałosna egzystencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środki do mycia się to też szkodliwa chemia, a proszek do prania prawie wypalił mi oczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksyczne realia
tylko debile używają komercyjnych produktów ze sklepów, kto mądry ten robi własne środki czyszczenia bez chemii i toksyn, nawet dezodorant sklepowy was zabija masą chemii, ale debilom nie wytłumaczy aż zaczną zdychać, ale wtedy już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu tłumaczyć, a jak zaczną chorować - wezmą leki :-) Oczywiście nie połączą faktów, tylko nadal będą wsmarowywały chemie w ciało a doustnie doprawią kolejną. W głowie się nie mieści, niech ponosza konsekwencje, nie mam współczucia dla idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Leki" buahahaha, ten kto bierze ten syf nie widział "choroby na sprzedaż", polecam, jest na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmezatkaswieza
To zalezy na jaka okazje i jak sie malowac wielkie wyjscie w wieczorowej sukni na bal sylwestrowy bez makijazu....na codzien nie maluje sie ale czasem jak mamy wyjscie w gosci maluje sie tak ze maz pyta co ze soba zrobilas ze tak ladnie wygladasz...to wszystko zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Malujemy się, bo to lubimy, bo dzięki temu podkreślamy swoje atuty, a nawet w taki sposób budujemy pewność siebie. Robimy też wiele innych rzeczy. Ćwiczymy, zdrowo jemy. Wszystko po to, by podobać się sobie i innym. By zyskać w oczach innych kobiet i mężczyzn. Może któraś z pań chciałaby od nowego roku coś zmienić. W końcu nadchodzi czas postanowień. Więc pozwolę sobie zaproponować www.igortreneronline.pl. Dobry wybór też dla panów ;) I można wygrać fajne pieniądze w konkursie na przemianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×