Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie pogada z nimi

Kobiety to straszne nudziary, nie potrafią prowadzić rozmowy o niczym

Polecane posty

Gość nie pogada z nimi

no może o ciuchach i makijażu, ale to akurt mnie nie obchodzi, co za nudziary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz świętą rację, nudziary i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni też, tylko seks i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a baby tylko mejkap na gębe, goła du'pa i polowanie na jelenia debila, i kto tu myśli o roohaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaki do potęgi
Na jaki temat pogada z babą??? no czekam na liste ( oprócz makijażu i ciuchów, zakupów itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego to mezczyzni zagaduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę twoje wypociny od pewnego czasu i ani razu nie wypowiedziałeś się na jakikolwiek ambitny temat. Dziwi mnie zatem twoje jojczenie. Sam nie jesteś lepszych od tych " nudziar".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustaki do potęgi wczoraj Na jaki temat pogada z babą??? no czekam na liste ( oprócz makijażu i ciuchów, zakupów itp) hhh z babą to nie wiem, zapytaj tych swoich bab które masz w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostaniesz jakiejś uniwersalnej listy bo każdego interesuje coś innego:P ja znam kobiety z którymi można porozmawiać np o: -historii -polityce -sporcie i to nie o transmisji z TV tylko o sporcie który one same uprawiają -jakimś hobby, tak kobiety miewają hobby inne niż moda i uroda -pracy i to nie tylko historyjek typu "co Zdzisia powiedziała" itd ale faktycznie bardzo wiele kobiet (mężczyzn zresztą też) niczym się nie interesuje i na rozmowę na ciekawszy temat nie ma co liczyć:P poza tym jeszcze jedna rzecz: czy chcesz coś osiągnąć dzieki takim rozmowom na "interesujące tematy"? jeśli tak to najczściej błędna droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o wymienienie opinii na dane tematy lub po prostu powiedzenie co się wie, ale większość kobiet to pustaki, nic nie wiedzą o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tępe cielaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A może precyzyjniej? Czego na przykład nie wiedzą? Kto wygrał w żużlu, mecz piłki nożnej, budowy silnika? Nie każdego takie " wzniosłe" tematy interesują. Mnie na przykład pudry, szminki i inne korektory za bardzo nie interesują. Nie kupuję ich. Moda- 2-3 x do roku kiedy trzeba parę szmat kupić. Moim jedynym " szaleństwem " są kremy do twarzy żeby ładniej się starzeć. Więc jak to jest z tym " nudziarstwem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra mały co chcesz do dyskusji: historia powszechna, historia Polski, kraje Ameryki środkowej i Południowej ze szczególnym uwzglednieniem historii i polityki, Kuba- historia i polityka, geografia, sport- co tam chcesz: łyzwiarstwo figurowe, piłka nozna, MMA, siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie, w mniejszym zakresie jakieś inne dziedziny sportu, literatura polska i zagraniczna, z rzeczy lzejszych kryminał polski, skandynawski, francuski, angielski, spawanie, drobne remonty, gotowanie, bieżace sprawy społeczno-polityczne, kultura- bieżace wystawy, coś z filmy i teatru, co wazniejsze inne wydarzenia kulturalne. I z paru innych dziedzin tez podyskutuje i mam własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a kto ci kaze z kobietami rozmawiac? kolegow dziecinko nie masz hahahaha biedne nieszczesliwe dziecko ktore nie ma kumpli, musisz by zje/bem skoro nie masz znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolegow gimgowniarz nie ma i placze na babskim forum, ale wstyd, czemu dziecko nie spedzasz wieczoru z kolegami tylko siedzisz na forum dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie z tobą nie ma o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to nudne cípiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ty jesteś nudna c**a. Powtarzasz się jak zdarta płyta, do obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niektórymi o wszystkim można porozmawiać. Ja prawie zawsze mam jakiś pogląd na różne sprawy, nie tylko w kwestii kosmetyków, jak napisał autor. Kwestia doinformowania w danym temacie i już można wchodzić w dyskusję. Chyba że macie do czynienia z "pustakami", to owszem, z nimi tylko o kosmetykach i rozjaśniaczu do włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudne te suki
baby to w 90% pustaki, normalnie szok jakie straszne nudziary, o niczym to to nie pogada, no może o szminkach i ciuchach ale dalej zero, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby w 90% są nudne nawet w seksie, zero wyobraźni, leży to jak kłoda, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mężczyzna
i za takie wypowiedzi cenię mężczyzn bo kobiety tępaków zdradzają i cenię kobiety za wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po cholerę mi dyskusja z takim jak ty? Nie muszę z takim jak ty dyskutować. Książki, gazety, czasopisma, kino, hobby, praca, zajęcia domowe, czas dla dziecka- to wszystko zaprząta moją uwagę a nie jakiś zdebilały gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.08 nie pochlastaj się z tego "szczęścia" w pojedynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×