Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan xxx

kobiety to zło

Polecane posty

Gość pan xxx

kobieta to narzedzie szatana i samo zło to przez kobiety sa wszystkoe niepowodzenia na tym swiecie nienawidze kobiet liczy sie tylko kasa dla was i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
a dla Ciebie co się liczy jeśli chodzi o kobiety? Ja jestem kobietą i dla mnie liczy się poważny związek, miłość, uczucie, zaufanie. Jak chcesz to możemy się poznać o ile masz w życiu takie same wartości co ja. Ale od razu uprzedzam, nie jestem dziewczyną tzw ładną i zgrabną, fajnie ubraną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
dla kobiet liczy się tylko kasa, jeszcze nie spotkałem żadnej, która podzielałaby moje hobby czyli kolekcjonowanie różowych wieszaczków na stringi. Mam ich całą kolekcję wywieszoną w swoim pokoju nad łóżkiem, a te suki tego niedoceniają. Kurwa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo to faktycznie do bani
no tak, kobiety to złooooo bo zabierają facetom kasę, tę kasę która sie dla nich liczy jako jedyna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
jakis tepak sie podszywa podemnie moze ja w zasadzie trafiam na same materialistki poprostu sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
Ja etem zainteresowana spotkaniem z Tobą. czytaj mój post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
Ale od razu uprzedzam, nie jestem dziewczyną tzw ładną i zgrabną, fajnie ubraną itd. A co masz w sobie ciekawego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
Urody i figury nie mam. Ale mam ciekawą osobowość, dobry charakter (wiele osób mi tak mówiło). I jak pisałam wcześniej, nie lece na kase. Dla mnie ważna jest miłość, szacunek i zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
wbrew temu co napisałeś, ja nie jestem złą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
no widzisz ale gdybys była ładna zgrabna a na dodatek madra to tez bys leciała na kase ale ze nie jestes to nadrabiasz osobowoscia a faceci nie patrza na osobowosc tylko na wyglad chodzby była głupia ale ładna to juz jest oki takie sa realia biedny facet=nieatrakcyjna kobieta bogaty facet=ładna czasem nawet madra wiec jaki morał z tego ze kasa to podstawa u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
ale ja nie mam powodu by lecieć na kasę bo pracuję, a to co zarobię mi wystarczy więc "sponsor" mi niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
i nie masz racji mówiąc że nadrabiam charakterem. Bo wcale nie nadrabiam. Ja taka już jestem. sama z siebie. a osoba która nadrabia, jest sztuczna. mi nikt sztuczności nie zarzucił nigdy. a te słowa co usłyszałam od wielu osób na temat mojego zachowania były szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
1. Jak wiadomo kobieta (K) potrzebuje czasu (T) i pieniędzy (M). K = T x M 2. Ponieważ wiadomo, że "czas to pieniądz": T = M 3. Zatem: K = M x M = M 4. Ponieważ wiadomo, że pieniądze są "pierwiastkiem zła" (Z) zatem: M = pierwiastenk z 5. Podstawiając do poprzedniego równania: K = () pierwiastek 6. Po uproszczseniu mamy: K = Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
to w takim razie proponuję abys znalał pracę ale taką konkretną, najlepiej 16godzin na dobę abyś mógł zarobić dużo kasy. Po to aby dogodzić jakiejś ślicznotce. bo jak widać dziewczyny nie lecące na kasę wcale Cię nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
ale przyznasz ze jest prawdziwe:) kiedys szanowałem kobiety teraz juz nie ale to tylko z winy pewnych dam zepsutych do szpiku kosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka zagadka
bogaty facet woli ładne kobiety.... z tego wynika że mój mąż albo faktycznie mnie kocha albo jestem ładna.... szczerze to do obu tych opcji miałam wątpliwości....więc jeśli nie jestem ani ładna ani mnie nie kocha to co on ze mną robi od 10 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
żeby było jasne na brak kasy nie narzekam :) ale gdy poznaje dziewczyny to nie mowie odrazu ze mam kase poto by nie wiedziała wtedy poznaje jej charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka zagadka
no to teraz mi odpowiedz geniuszu ? z tym brakiem szacunku do kobiet....to tylko się usprawiedliwiasz, szukasz jedynie pretekstu by wyżyć swoją frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka zagadka
no to wniosek: źle wybierasz, twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
wielka zagadko juz mowie albo cie nie kocha a na boku ma kochanke lub kochanki oby tak nie było albo on mało atrakcyjny ze zadna go by juz nie chciała albo sie przyzwyczaił do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkgfdwqn
a czemu nie zwracasz uwagi na dziewczyny, co pracują i nie potrzeba im kasy faceta, jak np ja? o czym już pisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
Sw. Augustyn uważał kobietę za narzędzie Szatana. Wśród wielu wielkich myśli tego świętego autorytetu kościoła katolickiego należy takze wymienić te, które mówią że kobieta po trzech porodach może być tylko w kregu rodziny, nie moze wychodzić na zewnatrz, że sex tylko raz w życiu a jak nie wyjdzie to znaczy ze Bóg nie chciał by kobieta była w ciaży. W końcu Św. Augustyn ulegl poniewaz przez wojny i zarazy ubywało ludzi więc stwierdził ze można spuszczać się w kobiety do woli, ale tylko w celu spłodzenia dzieci, i trzeba nienawidziec rozkoszy którą się odczuwa. Zeby nie było za dobrze wymyślił koszulę w którą kobieta wchodziła i która zakrywała ją od szyi do stóp, i był tam tylko otwór na pochwę. Każda inna pozycja poza misjonarską była grzechem cieżkim. Na końcu życia stwierdził ze kobietę można kochać ale cnotliwie, bez sexu. Nigdy nie zmienił zdania jeśli chodzi o fakt, ze kobieta jest istotą wobec Boga drugiej kategorii. Takie zdanie mają też inne religie, Islam wiadomo, babę za kudły i do kuchni, w buddyźmie kobiety też mają nieciekawie. Wystarczy poczytać Buddę. W hinduiźmie kobieta ma cnotliwie czekać aż doczeka wielkiej duchowej szansy i w następnym życiu zostanie meżczyzną. Kobieta - to istota duchowo równa mężczyźnie. Inna pod względem przeznaczenia jakie ma w społeczeństwie, inna emocjonalnie, ale dostęp do Boga ma ten sam co meżczyzna. Nigdy, ale to nigdy moje kochane Panie nie wierzcie, w jakiekolwiek teorie z rzekomo świętych książek mówiące że z racji urodzenia się kobietą jesteście drugą kategorią człowieka. Cel jest ten sam dla kobiety i mężczyzny. Ostateczne wyzwolenie i szczęście nie ma płci. Bóg jest dla was tak samo jak dla meżczyzn, i tak samo was kocha, niezależnie od tego co ktoś mówi czy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×