Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 42letni facet

kochanki szukam

Polecane posty

Gość 42letni facet

42 lata wysoki, przystojny, kulturalny facet... i wszystko było by ok. gdybym czuł się spełniony seksualnie w małżeństwie. Czemu tak nie jest? Nie będę się tutaj uzewnętrzniał zwłaszcza, że to trochę skomplikowane. Od jakiegoś czasu "rozglądam się" za dyskretną kochanką która być może ma podobne problemy w małżeństwie. Razem raźniej :-) Zapraszam do kontaktu, rozmowy: cbtg@wp.pl Tomek z Tarnowskich Gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio Fasola
jesteś debilem, idź kup żonie jakieś seksowne bielizny, zrób obiad przy świecach, masaże, wspólną kąpiel w wannie, troche wina i dymaj jak królik, inna szpara nic ci nie da innego niż obecna, tylko inne problemy, i pisze to facet aby nie było że baba daje durne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42letni facet
człowieku myślisz, że nie próbowałem, że tak zaraz się poddałem... próbowałem już wszystkiego żeby wskrzesić w niej dawną namiętność, ale poniosłem klęskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym jest skomplikowanego? Weź rozwód, a potem jakiejś szukaj. Żadna wolna kobieta przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się na bycie szmatą, to jest kochanką. O albo poszukaj jakiejś znudzonej mężatki. Będziecie siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki prymityw :-( az zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki biedny misio pewnie kredyty was mocno przy sobie trzymaja... no i jestescie ze soba dla dobra dzieci do agencji musisz sie udac ale tam trzeba zaplacic cwaniaczku :-) przygloop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się tymi babami . Znalazłem już kilka kochanek na Kafe, trzeba tylko czasu i trafisz na tą właściwą ( czasem tylko nie jest z okolicy - a to problem ) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chuj ci żona, cymbale? Niech ci k***s odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×