Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UwazajNaMnieOn

kogos mi brakuje kogos mi potrzeba moze wlasnie szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość aha ii ach
cholera, ale rozrzut wiekowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taummmmert
ej ja tez chce :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dea przyszla do glowy
uwazaj na sylwestrze z tymi przyjazniami... Co by wr wrzesniu niespodzianki nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obudz sie
nie rozumiem? Jesli jestes przykuty do lozka to owszem kmlecz jesli nie? To co stoi na przeszkodzie? Nie trzeba byc krolem parkietu, mozna i w dobrym towarzystwie sylwka spedzic. Czego rzecz jasna Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blab
ja tez chce :) mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka26
Jestem młodą mężatką, która chętnie porozmawia z Paniami równie wyuzdanymi... mężatka od kilku mies. , w związku od 6 lat, od jakiegoś roku zrobiłam się nadwyraz temperamentna. Moj mąż niestey stoi w miejscu- klasyk. na początku jedynie fantazje dotyczące dojrzałych Panów...stanowczych, dominujących, znających swoją wartość,perwersyjnych mm.... myślałam,że mi przejdzie! niestety napięcie rośnie.. nie przepalam ciśnienia momentami. Już nie chodzi tu o dojrzalość wiekową, ale mentalną, emocjonalną. zdałam sobie sprawę,że nie odczuwam do męża respektu jakiego bym chciała. chcialabym by mnie zdominował, wykorzystywał, by uczynił ze mnie Suke ale on nie pojmuje,wysmiewa a jeśli rozmawiamy juz poważnie mówi,że mam być jego żoną a nie dziwką.. @@@!!!! on nie rozumie tych relacji. Ja uważam, że jeśli nie będziemy spełniali swoich oczekiwań w łóżku może to mieć okropne skutki. Troche mi wstyd,że jako kobieta pisze tak o tym otwarcie.chce zdradzić, coraz bardziej mam ochote na myślącego Samca... rozumiecie co mam na myśli Tutaj na zachęte moje foteczkii http://dl4.pl/spragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×