Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paola121

kosmetyki z kolagenem

Polecane posty

Gość gość
Nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Ja często używam kosmetyki na bazie naturalnych składników. Widziałam wiele takich produktów z serii kosmetyków Eldan Cosmetics, każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego i praktycznego. Dobrze się wchłaniają i rozprowadzają na cerze. Wystarczają na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepskie, naprawdę kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd znalazłam moje ukochane paradizzo nie stosuję żadnych takich sztuczek - dziewczyny masaże twarzy i kosmetyki naturalne, które właśnie nie przyczyniają się do naszego starzenia to nasza przyłość :) trzeba pobudzać skórę.. ja sama nie jestem w stanie bo mi ręcę nie wytrzymują dlatego chodzę na takie masaże ale możecie bez problemu same próbować - to serio działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te kosmetyki przeciwzmarszczkowe to pic na wode. To czynniki genetyczne decyduja o zmarszczkach. Najpozniej starzeja sie kobiety ciemnoskore, bo maja wiecej kolagenu w skorze. Dziala tylko kolagen wytwarzany a nie smarowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja używam kosmetyków firmy Vena. Również mają kolagen i są naprawdę godne polecenia. Mają cenę dość wysoką, ale naprawdę warto :) http://vena-sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×