Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska_PLPL

Kredyty jak sobie pomoc, ułatwic?

Polecane posty

Gość Kaska_PLPL

Hej! Mam wielki problem, nie potrafie juz tak zyc, ze kazdy miesiąc to tylko przepekanie, byle do nastepnego. Juz psychicznie mam tego dosyc, mimo ze pracuje, jakos zarabiam, nie moge wyzyc, szczególnie ze mam kredyty. Poradzcie mi co mam zrobic: na dzien dzisiejszy mam: kredyt gotówkowy - rata: 615zł (zostało 36 rat) karta kredytowa - rata (300zl (z tym ze 80zł biora oni, reszta moja) kredyt na tv - 118 zł (9 rat do konca) niestety trace tutaj troszke pieniedzy, (oczywiscie w miesiacu juz tak przed 20 brakuje mi na zycie, i ledwo daje rade, mysle sobie jak by to zmienic. Chcialem sie poradzic czy warto w mojej sytuacji wziasc nowy kredyt na sume 21 tys zł i nim wszystko pospłacac? Plusem tego jest ze zostanie mi jedna rata ok 450zl, ale niestety kolejne 60 miesiecy placenia. + to troszke mniejsze raty. Poradzcie mi co zrobic, byliscie w takiej sytuacji? Dodam tylko ze zyje po taniosci, nie rozrzucam sie, kupuje tylko to co musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el doktore
Oczywiście, że w Twoim przypadku konsolidacja to dobre rozwiązanie - pozwoli Ci trochę odetchnąć finansowo na co dzień. Niższe raty umożliwią Ci łatwiejsze gospodarowanie bieżącym budżetem. Minusem jest oczywiście dłuższy okres spłaty, ale ogólnie będzie Ci lżej. Idealnym rozwiązaniem byłoby pożyczenie potrzebnej kwoty np. od rodziny - wtedy nie płaciłabyś bankowi odsetek. Masz taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredyt konsolidacyjny to oferta skierowana do tych osób, którzy mają zaciągniętych kilka zobowiązań jednocześnie. Wybrany przez Ciebie bank zamienia wszystkie dotychczasowe pożyczki w jeden kredyt z mniejszą ratą, ale wydłużonym okresem spłaty. Jednak zanim podejmiesz decyzję o zawarciu takiej umowy trzeba sprawdzić aktualne oprocentowanie swoich kredytów. Kredyt konsolidacyjny daje ten komfort, że nie trzeba pamiętać o terminie wpłaty jednej z wielu rat. Jednak taki kredyt jest globalnie droższy, bo okres spłaty jest wydłużony i w sumie oddasz bankowi więcej. Jeśli dysponujesz nieruchomością, która może stanowić dla banku zabezpieczenie, oferta kredytu konsolidacyjnego będzie atrakcyjniejsza i możemy oszczędzić znaczną sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warany z Tirany
po co drugi raz ten sam temat zakładasz? Na tamtym Cię za głupotę zjechali to teraz liczysz na poklepanie po ramieniu i pogłaskanie po główce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromitacja......
a ktoc i tlumoku kazal tv kupowac? haha debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_PLPL
Ty wyzej wytrzep sobie worek bo masz za duze cisnienie. Czekam na powazne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×