Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ginjal

Kto po 30 spędzi sylwestra samotnie

Polecane posty

Bo ja Tak :-) :-( 36 na karku i samotnośc aż boli, była szansa na spędzenie sylwestra wśród ludzi ale osoba zapraszająca wycofala się z zaproszenie dla mnie, nie mam żalu, krótko i mało się znamy, ale liczyłam na to zaproszenie żeby kolejny rok nie siedzieć samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja:)))) Tzn na to wygląda, przegapiłam dwie ciekawe oferty, a że tydzień temu zmieniły mi się wcześniejsze plany to wygląda na to, ze się nudzę >< Kreacji brak i raczej nie zamierzam kupować, znajomi wszyscy "sparowani" i nie mogę za bardzo się narzucać bo to ludzie z pracy (pewnie zgodziliby się, ale raczej z grzeczności "bo nie wypada odmówić"). Reasumując właśnie przekopuję net w poszukiwaniu jakiegoś wyjazdu dla singli:))) Jakbyś przypadkiem trafiła na coś ciekawego to możesz dać znać. Myślałam, żeby wyskoczyć do Lolka, ale samej tak nie bardzo, więc póki co myślę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona12
ja tez jestem po 30-i samotna w sylwestra hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberto Zwiserto
Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nas 4 :-) Vilenia ja nie szukam ofert dla singli raz że już za późno na takie decyzje, dwa że na takich wyjazdach same baby, chyba wolę swój komputer, parę fajnych gierek PC dla mnie to standard od 3 lat tak spędzam sylwak po rozstaniu z facetem NA NIC JUZ NIE LICZE W SULIE FAJNIE BĘDE W w domku sama z muzyczka i winkiem :-) będzie miło na druga osobe i bliskośc już nie liczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginjal, oferty dla singli są, tylko już za późno niestety. Ja trafiłam na 2 ciekawe, gdzie zapisanych było 50/50 kobiet i mężczyzn. Aktualnie zostały na obu po 2 miejsca tylko dla Panów;) Kreacji nie posiadam, miałam spędzać sylkwa z chłopakiem, zupełnie kameralnie i nie przyszło mi do głowy zająć się kreacją. Poza tym najlepiej czuję na luzie i nie widzę jak ja na szpilkach w sukni miałabym gdziekolwiek się dotelepać:)) Rozważam pójście do Lolka (290zł) o ile jeszcze są miejsca, rano były. No, ale sama nie pójdę:) Jutro i dzisiaj przekopuję dalej net i choćbym nie wiem co miała zrobić nie spędzę tego sylwestra w domu:) Nie wiem skąd u mnie w tym roku takie postanowienie, ale muszę coś zrobić dla samej siebie, żeby chociaż za miesiąc uśmiechać się, że dałam radę coś wymyślić na 2 dni przed;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultra-marychna
mozna sie przyzwyczaic do samotnosci w sylwestra, a nawet trzeba -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfpoiouythkh
ja ja ja :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgdgdgd
3 rok bez sylwestra i zyje przestancie to taki sam dzien jak kazdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludzie przestańmy ulegać presjii że w sylwka gdzieś wypada się bawić, przecież większość tych sztucznych imprez to niewypały o wiele gorsze niż zwyczajne spotkania w trakcie roku ja juz mam to za soba byłam na takich imprach kilka razy porażka że szok, więc nie żałuję ze w tym roku ja i mój komputer i Sillent Hill 2 po raz 3 się spotkamy już nie moge się doczekać tej nocy kiedy bez żadnego poczucia winy zasiądę do mojej ukochanej gry z kieliszkiem wina a nawet całą butelka to będzie magiczna noc a o północy włączę TV żeby zobaczyć jaka żenada tam jest wszystko widzieliśmy i słyszeliśmy w roku 2010, nie ma co oglądać, podwiejskie kapele wypromowane przez TV nie ma czego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×