Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ayre

Mam 32 lata.

Polecane posty

Gość ayre

Samotna. Mogę mieć faceta na seks. Kandydaci są, najmłodszy 22 lata, najstarszy 50. jestem zmęczona. Chce kochać i robić komuś obiad. Kawę. Piec ciasto w niedzielę. jestem bardzo zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche jak w wierszu Rozewicza...mam...lat, ocalalem prowadzony na smierc.... kochana lacze sie z Toba w bolu...:o 🖐️ ja tez juz mloda nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breen
nie trzeba było w młodości wybrzydzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole ..................
jarku - to szlachetne , ale my chcemy seksu z mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uha lala
ja mam 19 i to samo buuu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarus to prawiczek
jaruś, twoja ręka nie wybaczy ci zdrady :o przemyśl to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarus to prawiczek
jarus kocham cie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarus to prawiczek
jaaaaaaaaaaaaaruś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 23
mam ukochanego od 4 lat i dziecko od 1 i wszystko jest super, ale troche zazdroszcze tym ktore maja facetow tylko na seks. Moze troche bym sobie pouzywala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 23
To musi byc ekscytujace bzykac sie z nowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarus to prawiczek
nie prawda, wobec 23 letniego prawiczka nie można mieć sprośnych myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 45 lat
reszta jak u Ciebie :( I pałętajacy się nie wiem po co po domu obcy facet, który jest moim mężem w dodatku. To dopiero tragedia. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestem zdesperowana
chcę się poddac zapłodnieniu in vitro - od obcego dawcy (to łacznie koszt jakieś 10.000 łącznie ze wszystkimi badaniami + utrudniena związane z polskim beznadziejnym prawem+ utrudnienia związane z udzielaniem się kościoła w sprawy POLSKIEJ KOBIETY i jej (lub partnera) bezdzietności, nie wspominając o dojrzałych SAMOTNYCH kobietach, które chcą zajść w ciążę za wszelką cenę, a "polskie beznadziejne prawo i kościół (ciekawe dlaczego?) im to utrudnia") - chętnie spotkam się z takim "młodym gajowym" który chce sobie potestować, jest ZDROWY i nie chce żadnych "opłat" tudzież żadnych przyszłych praw do dziecka! Ja mogę notarialnie poświadczyć, że nie będę domagała się żadnych alimentów (lub innych praw) :) Zaznaczam, że jestem puszysta, mam 33 lata , Gdańsk jeśli są chętni - będę szczęśliwa - dajcie kontakt do siebie BARDZO ZDESPEROWANA jeśli są chętni panowie (niekoniecznie "młodzi gajowi" :P z Gdańska, proszę podawać maila .... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
nie musisz od razu in vitro, jest tańszy zabieg zwany inseminacją domaciczną możesz skorzystac z nasienia dawcy, koszt ok 700 - 1000zł plus leki wizyty powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter36
Samotny.Chciałbym też kogoś poznać,taką bratnią duszę.Może Ty nią jesteś ayre.Też chce kochać i cieszyć się życiem razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris34
nie oczekuj tu mondrych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men38
a ja mam odwrotny problem, żadna nie chce męża, tylko trochę poszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
witajcie Kochani! ja też mam 32 lata;P z małym haczykiem hehehe może mnie nie wygonicie:P a w ogóle to ide zrobić kawke, bo cosik usypiam. ktoś sobie życzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tritta
To ja też. 32 lata i tyle.Pustka, cisza, czasem nuda, czasem nie,ale zawsze samotnie. Żadna księżniczka, wprost przeciwnie-zwyczajna, z wadami i kompleksami, których na pierwszy rzut oka nie widać i tylko ja o nich wiem. A jednak przyciągam tylko jakieś odrzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trll<b
tez nie jestem juz pierwszej mlodosci,ale faceci na sex pchaja sie drzwiami i oknami:D kurcze,co sie dzieje..nawet idac ulica zawsze ktos sie doczepi:O mam wspanialego kochanka od 6 lat ale chcialabym byc z nim na stale..kocham go,innych odrzucam i pewnie zawsze zostane z nim...on zawsze jest gdy go potrzebuje,pamieta o imieninach,dzielimy smutki,radosci,ciezko tak zyc,ale inaczej nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×