Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam obawy, że nowo poznany facet coś przede mną ukrywa

Polecane posty

Gość gość

Nowo poznany facet dziwnie zachowuje się w miejscach publicznych. Jak siedzimy w jakimś lokalu to nerwowo rozgląda się na boki. Zjemy coś i od razu musimy wychodzić. Nie ma mowy, żeby dłużej posiedzieć. Chciałby się spotykać tylko w ustronnych miejscach. Na początku było to dla mnie takie romantyczne. Ale teraz zaczyna mi to przeszkadzać. Wszystkie randki odbywają się w krzakach. Dosłownie. Nie mam jak go sprawdzić. Nie ma facebooka, nie ma go nigdzie w internecie. Jego nr telefonu wrzucony w google tez nic nie mówi. Podejrzewam, że to nie jedyny jego nr. Jak zapytam wprost to jak cos ukrywa to będzie jeszcze bardziej ostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego nie ukrywa, ma tylko żonę i dwoje dzieci ale to chyba nie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz chociaż, jak się nazywa? Tak w 100%? Widzialaś jego D.O.? Albo go zapytaj o co chodzi, albo sprawdź przez kogoś znajomego po danych z dowodu, albo rozstań się, póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z sąsiedniego miasta. Raczej nie mamy wspólnych znajomych. Znam jego imię i nazwisko, ale zaczynam wątpić czy jest ono prawdziwe. Dowodu osobistego nie widziałam. Spotkałam się z nim dopiero kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może za to jest dobry w łóżku i żal ci się z nim rozstać....na dłuższą metę to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma obawy aby ktoś znajomy was nie zauważył, na 100% żonaty, daj mu kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce aby go ktoś nakrył z inną laską niż żona, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert 3
nie musi być żonaty, po prostu widuje się z kilkoma na raz i nie chce aby go te inne z tobą zobaczyły, stąd ta paranoja, nie jesteś jedyna którą widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest poszukiwany listem gończym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go zostawiła. Ale twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×