Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość animetka

Mam tu kawkę i ciasteczko...

Polecane posty

Gość animetka

Hej, czy zechciałby się ktoś przyłączyć do mojej uczty! Właśnie posprzątałam mieszkanko, zaparzyłam kawkę i siedzę przy ciachu... Czętnie bym z kimś poplotkowała w tak miłych okolicznościach , tak o byle czym [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninkak
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kawę już za późno,ale rano chętnie się z Tobą napiję.Ciachem też nie pogardzę.:) Ty masz już posprzątane,a ja dopiero będę sprzątać.Jakoś mam problemy z zebraniem się,by zrobić porządek.Nie jestem leniwa,jakoś źle się czuję. Ale jak się zmobilizuję,to szast-prast i będzie porobione.:D To do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Cieszę się, że ktoś tu do mnie zawitał Kawkę wypiłam już dawno, po słodkim zostało mgliste wspomnienie - mniam!!! Zazwyczaj też mam kłopoty z mobilizacją do sprzątania, ale dziś jako -tako poszło, chyba dlatego, że jutro mam zamiar wybrać się z rodzinką na narty, więc nie mogę mieć wyrzutów sumienia, że czegoś tam nie zrobiłam - taka już jestem! Na co dzień to nie ma czasu , żeby wypocząć na świeżym powietrzu i dlatego, jak tylko mogę, to uciekam z miasta. Czy ktoś ma tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa,to dzisiaj na nartach jesteś.....Nic tylko pozazdrościć.Jak wrócisz,odezwij się.Pochwal się jak było.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale wczoraj wróciłam bardzo późno i nie miałam już siły po tych moich wyczynach na nartach :) Było oczywiście super, ale dziś boli mnie wszystko, bo ostatnio to jeździłam na Nowy Rok! Nie jestem jakąś zagorzałą fanką sportu i tylko czasem się mobilizuję. Chyba raczej wolę poczytać ksziążkę lub pójść do kina. Uwielbiam też teatr, ale niestety w moim mieście go nie ma :( A co ty Marketo lubisz robić w wolnych chwilach? Napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz,co ja robię w wolnych chwilach?Użeram się z moimi zwierzakami :D :D :D Ale na poważnie,to lubię sobie poczytać,połazić z psem po okolicy....Nie mam zbyt dużo czasu.Ciągle coś jest do zrobienia.:( Siedzę trochę na necie,oglądam TV......Tak,jak każdy (chyba). Sportów żadnych nie uprawiam.Tyle,co spacer z psem(już pisałam :D ) U nas jest teatr,co z tego,jak ja nie lubię teatru?Wole operetkę,ale tej z kolei u nas nie ma.:O Do kina nie chodzę,tyle filmów w TV,ze szkoda forsy na bilety.:D To tyle na razie. Miejmy nadzieję,ze wkrótce dojdziesz do siebie po tych nartach. Pa,do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... ja za ciachami nie przepadam (no tylko ptysie uwielbiam!!!!), kawę piję rano a wieczorem raczej lampke czerwonego wina chętnie... :) Ale może mogę sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Witam, witam Ptysie też dobra rzecz :) Jak Wam mija dzień w roztopach? U mnie chlapa na całego, brnę przez ciapę do pracy i docieram mokra że hej :( Właśnie parzę sobie kawkę i dziś mam do niej słodki likierek! Zaraz jeszcze muszę pomyśleć o jakimś śledziku - no przecież dziś coś trzeba zaszaleć. I całe szczęście jutro idę dopiero później do pracy! Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się szykuję na imprezę do znajomych, Muszę jeszcze tylko zrobić tatarka i idziemy :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!:) Jutro sie odezwę,dzisiaj idę z neta,bo bardzo marnie "chodzi",a nie chcę się denerwować. Polka,udanej zabawy🌻 animetka,a Ty gdzieś się wybierasz?:) Ja siedzę w domu.:( U nas tez dzisiaj odwilż,a na jutro śnieg zapowiadają... Miejcie się fajnie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
wszystkim życzę dobrego dzionka! Śledzika spędzilam w domku z rodzinką, było super :) Jeszcze jestem w proszku, ale za chwilę się wezmę za siebie, bo niedługo do pracy :( Jak dla mnie dobre jest to, że dzień robi się coraz dłuższy i jakoś w ogóle jest weselej. Mam stanowczo dziś za dobry nastrój :) Zobaczymy po południu! Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Bawiliśmy się super. Tak, super, że dzień coraz dłuższy - Kocham WIOSNĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę testować nowa wersje Skype,napiszę Wam (później )jak wypadł test.:) Ja też lubię wiosnę,a moje koty uwielbiają.:D Od wczoraj ganiają po polu (dworze ) i wyśpiewują miłosne pieśni....... Oj,będzie sie działo!:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Ale dzisiaj miałam tempo! Już dawno nie załatwiłam tylu spraw jednego dnia - jakieś szaleństwo!!! A teraz padam na twarz :( W sumie jest ok. Czytam tu Marketo, że masz zwierzaki. Ja się przymierzam, ale tylko pod presją moich dzieci, które uparły się od jakiegoś czasu na pieska. Nie wiem, jak sytuacja dalej się rozwinie, ale obawiam się, że i zwierzaczek zostanie na naszej głowie - czyli mojej i męża :) Co tu robić!!! Dajcie jakąś wskazówkę {cześć] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wypadł świetnie.:) Musisz z dziećmi porozmawiać bardzo poważnie.Mieć psa to jest wielki obowiązek.Trzeba z nim wychodzić na spacery,poświecić mu trochę czasu,dbać,aby miał jedzenie i świeżą wodę do picia,chodzić do weta na szczepienia....Dużo tego jest.Poza tym,pies parę lat żyje,więc to nie "zabawa" na chwilę.Trzeba się bardzo,ale to bardzo dobrze zastanowić,czy podołacie tym obowiązkom.:) Ja mam 4 koty i pieska.Z kotami nie ma problemu,wypuszczę i sobie idą.:D Ale z psem trzeba chodzić.Na smycz i hajda :D Czy deszcz,czy słońce,trzeba iść.I to nieraz o rożnych porach..... Myślę,że jak dzieciom pomożecie,to jakis piesek znajdzie u Was dom.A tych jest mnóstwo,tzn.takich,które czekają na dom. Miejcie się fajnie,później zajrzę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Jak długo mnie tu nie było!!! Właśnie wróciłam z wojaży i nie miałam dostępu do kompa :( Ale już jestem i pozdrawiam Cię Marketko :) Dzięki za rady w sprawie zwierzaka, ale temat czworonoga wraca z coraz większą częstotliwością i powoli nie mam już argumentów - oczywiście wiem, jaki to obowiązek, zwłaszcza, że często wyjeżdżamy... No nic, zdam się na rozsądek - zobaczymy kto kogo przetrzyma :) Jaka u Ciebie pogódka? U mnie śniegu ani o drobinkę i trzeba coraz dalej jeździć na narty! Hej, hej czekam na jakiś odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śnieg jeszcze leży,ale jest go coraz mniej.Wiosenne kwiaty powychodziły z ziemi,o nieomylny znak,ze wiosna już nadchodzi.:) Gdzie jeździsz na narty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
Trochę późno na pogaduszki, więc wpadłam tylko na chwilę :) Cudnie, że idzie wiosna - już nawet wyjęłam lżejszy płaszczyk!! A na narty wyskakuję z rodzinką najczęściej do Czech, bo mam dosyć blisko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,to fajnie masz z tymi Czechami :) Ja też będę musiała się lżej ubierać,wychodząc z domu. Dzisiaj u nas deszcz pada.:( I głowa mnie boli........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×